Обява

Свий
Няма добавени обяви.

10-те най-грозни коли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 10-те най-грозни коли

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Къде виждате китайчета бе хора – сангйонга са си корейци!
    Прав си...корейци били..Ама имат китайска жилка май,я как са ,,копнали'' това ...БМВ

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:800px-SsangYong_Chairman_W.JPG
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5498502
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • От: 10-те най-грозни коли

      За мултипла-то спор няма. Майкъл май е единствен му е изчанчен вкуса. Винаги съм се чудил,как може да се сътвори толкова грозна кола,независимо колко е удобна и просторна... тя просто събужда у хората реакции,които едва ли са търсени от производителя. Не ми е ясно,обаче какво подяволите търси Джук-чето в тая класация. Джука е суперррр... адски красиво животно... а пък Нисмото на джука е.... легендарно вече...

      Коментар


      • От: 10-те най-грозни коли

        Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
        Gabocvet, и с двете предложения ме спечели! Особено второто. А Мултипата и аз я харесвам.
        Слагам бас, че не можеш да познаеш марката на втората! Давам и жокер - аватара ми.
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: 10-те най-грозни коли

          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
          За мултипла-то спор няма. Майкъл май е единствен му е изчанчен вкуса. Винаги съм се чудил,как може да се сътвори толкова грозна кола,независимо колко е удобна и просторна... тя просто събужда у хората реакции,които едва ли са търсени от производителя. Не ми е ясно,обаче какво подяволите търси Джук-чето в тая класация. Джука е суперррр... адски красиво животно... а пък Нисмото на джука е.... легендарно вече...
          Няма безспорни неща в тая Вселена, освен, че разума е константна величина, пък тя се разширявала...
          За някои и Мултиплата си е хубавка... няма лошо... Тяхно право. Кво като била грозна?
          леле чак пък "адски красиво животно"... Та... Juke-чето си е грозно отвсякъде... И даже и според мене... И даже според много подобни класации... Ама, кво от това - на теб си ти харесва... ами ок засега глас със знак минус няма - ама, ако не се гласува, че е грзоно, ще го махнем... Агитирай ни, че е красиво.
          То виж в темата за "най-красивите автомобили на соца" кви определят за красиви...

          Коментар


          • От: 10-те най-грозни коли

            Aз след тази тема не знам дали мултиплата вече ми е толкоз грозна, но съм сигурен, че като я видях за сефте и се вцепених, а първата мисъл дето мина през главата ми беше: Лелеее, колко е грозно това!

            Коментар


            • От: 10-те най-грозни коли

              За себе си съм се убедил, че е важно първоначалното впечатление. Грозно / хубаво.
              Като мине известно време, привиквам с гледката и грозноватият дизайн започва да не ми прави чак такова впечатление. Изключая крайностите като мултиплата де...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: 10-те най-грозни коли

                Мултиплата е с много вълнуващ дизайн.
                Веднага лепи окото, и никой не остава безразличен към нея

                Коментар


                • От: 10-те най-грозни коли

                  "Язък за барута", нищо ново под слънцето: http://www.offroad-bulgaria.com/show...F2%E8%EF%EB%E0
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • От: 10-те най-грозни коли

                    Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                    "Язък за барута", нищо ново под слънцето: http://www.offroad-bulgaria.com/show...F2%E8%EF%EB%E0
                    Хубаво е да се преговарят нещата за да не си помисли някой, че сме забравили колко е грозна мултипла
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • От: 10-те най-грозни коли

                      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                      "Язък за барута", нищо ново под слънцето: http://www.offroad-bulgaria.com/show...F2%E8%EF%EB%E0
                      Догодина пак

                      Коментар


                      • От: 10-те най-грозни коли

                        Полезно, дааа
                        напр. сравнението между концепцията и реализацията:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dacia-Duster_Concept.jpg
Прегледи:2
Размер:46.5 КБ
ID:5498563
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:daciaDust.jpg
Прегледи:1
Размер:25.8 КБ
ID:5498562

                        Коментар


                        • От: 10-те най-грозни коли

                          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          Слагам бас, че не можеш да познаеш марката на втората! Давам и жокер - аватара ми.
                          Имам подозрения за NSU, но факт, не и знам марката.

                          Коментар


                          • От: 10-те най-грозни коли

                            Иначе другата тема е по-мешавица, красиви и грозни в едно, и кои и колко са красиви или грозни, и защо...
                            Мултиплата се оказа май, американско творение - с дизайн на небезизвестният Chris Bangle.
                            А тия пък (и някои други), въобще не ги подозирах, че съществуват:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gaz.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5498576
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ataman.jpg
Прегледи:1
Размер:63.8 КБ
ID:5498575
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gaz3106.jpg
Прегледи:1
Размер:136.3 КБ
ID:5498574
                            Последно редактирано от ivied; 03-07-13, 14:40. Причина: Мултиплата на Chris Bangle

                            Коментар


                            • От: 10-те най-грозни коли

                              Мултиплата се оказа май, американско творение - с дизайн на небезизвестният Chris Bangle.
                              Знаех си, че има нещо необичайно в произхода на Мултиплата.

                              Щом е рисувана от американец и аз не я харесвам вече

                              Коментар


                              • От: 10-те най-грозни коли

                                Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                                Имам подозрения за NSU, но факт, не и знам марката.
                                Citroen Ami. На времето си - няколко години поред най-продавана кола във Франция.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X