Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Ама то лошо няма човек да вземе да се издокара къде за плажа къде за пред хората че и за себе си.... а стига с тез лъжици черпаци и прочие....той беят самким ша даде на някой бръснар да му види ханъмите..или после ша го резне с бръснача през гърлото или най малко очите ша му вади....те мюсулманите от векове си имат техника за премахване на растителноста с копринен конец...нещо като епилацията и коламаската но по чисто и безболезнено....и се прави от жени. Е помните ли оная поговорка ....трай бабо за хубост.

    Ми който ги ползва ми съдете ги ...с обещетението ще си купите апарат за фотоепилация.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #92
      От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
      ...с обещетението ще си купите апарат за фотоепилация.
      Какъв апарат за фотоепилация? Те едни снимки с обикновен фотоапарат не искат да пуснат...
      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

      Коментар


      • #93
        От: Из потайностите на мъжката епилация!

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Сетих се една история за трима юнака. Мои много добри приятели...
        Велик си, братче! На това се хилих дори повече от на първия пост в темата!
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          От: Из потайностите на мъжката епилация!

          Преди време, като студент си имах съквартирант с когото се разбирахме поради простата причина, че бяхме отрасли заедно и си знаехме треските за дялане един на друг. Добре си бяхме до деня, в който на гости ни дойде по-големият му брат с котарака си Жорко. Една вечер (абе тоя и котката нали трябваше още онзи ден да си ходят) докато се мъчех над тигана с някакъв миш-маш се заслушах в разговора, който си водят двамата братя. Големият разправя как днес си е купил някакъв вълшебен крем за "епилация", който му е препоръчал негов стар приятел-състудент. Бил с несравними качества. Съквартирантът ми (избухлив по природа) отсвири брат си набързо и се изнесе от кухнята, оставяйки го да довърши хвалебствената си ода пред мен. Гостът ни смятайки, че не съм чул или разбрал за това с какво чудо се сдобил за без пари, не спира монолога си за хигиената, за начина на употреба, за очакваните резултати, за бъдещи сексуални подвизи и прочее магии присъщи на придобивката му. На приказките му за "полова мощ" и "аз ще съм половата шпага", не издържах и го замерих с вече обелен домат и яйце, след което се оттеглих уж да уча за предстоящия ми изпит на другия ден.
          На следващата сутрин се запътвам към тоалетната, но пред вратата ме спряха едни ми ти звуци... почуках... настъпи тишина. Пак почуках и вратата се открехна! Побутнах я с длан и онемях... В стойка патещо ходене, с боксерки на глезените, "половата шпага" се изнизва с побелели слабини и с поглед говорещ за директна връзка с Господ! Предстоеше му и препятствие - преодоляване на стъпалото от банята към коридора (денивелация 10-15см). Преодоля го през глава, така че и Ам-гъл да му завиди за сръчността.
          Минути по-късно го заварих в кухнята... седнал в мивката, пуснал студената вода да се стича по гърба му, а Жорко да виси на плота на предните си лапи, и да му лиже...бамбулките.

          Последваха три дни лечение в "Пирогов" на неосигурен, лекарства за Жорко, ново джезве (щото съм го цапнал с него докато е седял на мивката) и индивидуален протокол за изпит.
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • #95
            От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Така е! Неведоми са пътищата на мъжката епилация... В интерес на истината преди години загубих един бас и си обръснах краката, оформяйки ги като раирани чорапи (ширината на лентите колкото самобръсначка - един ред има косми, един ред няма) до колената. И понеже случката беше през лятото - предизвиквах моден фурор на плажа на 2-ра буна във Варна, в продължение на една седмица (и не само там, защото си ходих с къси гащи) - каквото бе условието на баса! Най-тъпото в цялата ситуация беше, че условието с бръсненето го измислих аз. Историята си има и добрата страна... Благодарение на "чорапите" забих едно от най-хубавите си гаджета в ергенската си кариера! Имах опити преди това, но въобще не ме отразяваше момата - половината плаж и бе на главата всеки ден, и се беше понадуло малко момичето.. И така до деня в който не се появих на плажа по плувки и "чорапи" държейки се така, все едно това е най-нормалното нещо на света! Единственото което успя да каже момичето като ме видя бе: - Не мисля, че това е най-доброто начало! Кой те учи да си бръснеш краката?!! Казах и, че съм самоук талант, но мисля да се развивам и, че имам нужда от учител... Една седмица по-късно (като изтече баса) ми обръсна целите крака (и не само краката....). Странното беше, че я мислих за много надута, а през тази седмица излизахме цели четири пъти въпреки, че целия град ме гледаше в краката и ме сочеше с пръст! От тогава съм стигнал до извода, че епилацията може да бъде и изкуство - стига да е оценено от правилния човек след правилна презентация!! Така, че отдайте воля на въображението си и творете (това към ергените)! Можете да си измислите различни шаблони през които нанасяте кола маската и оригинално да оформяте туфите храсти в градината си! Представете си реакцията на партньорката си, ако в сюблимния момент открие, че над достойнството ви се мъдри знака на "Батман", придавайки ви героично-мистичен вид...?!! По-окосмените могат да оформят и оригинални послания от рода на "Не го зяапай, а го лапай!" и т.н. Въобще мъжката епилация е висша форма изкуство, в сравнение с което женската епилация е груб и тежък селскостопански труд...

            Коментар


            • #96
              От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              Представете си реакцията на партньорката си, ако в сюблимния момент открие, че над достойнството ви се мъдри знака на "Батман", придавайки ви героично-мистичен вид...?!!
              Марто, тук минаваш към първия пост на темата. Започвам да се съмнявам, че онова за моряка в северно море е измислица...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #97
                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Марто, тук минаваш към първия пост на темата. Започвам да се съмнявам, че онова за моряка в северно море е измислица...
                Кольо, ти къде видя изкуството в първия пост, в темата..?!! Онова си е чиста проба содомия...

                Коментар


                • #98
                  От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Визирах единствено израза "Представете си реакцията на партньорката си".
                  Почти се покрива с желанието на лирическия герой да изненада жена си за рождения и ден.

                  Абе най-добре си признай...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    В интерес на истината преди години ......си обръснах краката...:
                    Е, все пак издържа два дни.... Признай си, Марто! Ще ти олекне...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Всичко ще си кажете.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Е, все пак издържа два дни.... Признай си, Марто! Ще ти олекне...
                        Ще вземе да ми олекне с има-няма 1-2 кила, ако взема да си играя една контра в момента, а не ако си призная...

                        Коментар


                        • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Ще вземе да ми олекне с има-няма 1-2 кила, ако взема да си играя една контра в момента, а не ако си призная...
                          А с чапралъ-то- към 2,5...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Мартооо!!! ВидЕ ли сега защо казват , че пътя към ада е постлан с добри намерения. Искаше да ни развеселиш ... направи го. Обаче понесе страшни негативи човече. Загуби обществено доверие. Сега едни са убедени , че си с косми, и се радват, че не си посегнал на най-милото си. Други са убедени, че тайно си употребил продукта от пост №1 и също се радват на модерното ти мислене. За разлика от консерваторите - дето се съмняват дали не ти омекват китките .... а всъщност никой не е сигурен от кой точно отбор играеш. На обезкосмените или на косматите. И с всеки пост положението като че ли се влошава.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Жоро, сам казваш, че и едните, и другите се радват! Няма негативи! Само съмнения....
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Благодаря на Мартин и на droba за настроението!

                                А за съмненията...
                                Помните ли старата, изпитана мъдрост?
                                "Най-добре е да си вЕрваме. Че ако не си вЕрваме, ше почнеме да се слЕдиме. А почнеме ли да се слЕдиме - нема начин да не се фанеме."
                                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X