Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Има един страхотен руски автор, който почина - Виктор Конецкий (доста преведен и на български). Любим ми е. Та, той първи май е поставил темата в световната литература. Вижте текста на руски - http://www.serann.ru/text/foma-fomic...e-krasoty-9425 , съжалявам, че не го намерих на български (има и български превод в негова книга, която ми задигнаха). Вместо увод - Фома Фомич е капитан от Съветския търговски флот, дъщеря му го кара да се епилира и да си махне татуировките, той се навива, горкичкият...
    Ако има други почитатели на Конецкий - да направим тема тук.
    Венцислав Лаков

    Коментар


    • #77
      От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Марто, пусни им едно фото, че няма да заспят спокойно
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #78
        От: Из потайностите на мъжката епилация!

        То след фото хептен няма да заспят...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #79
          От: Из потайностите на мъжката епилация!

          Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
          Кремът не пари и се отмива лесно ..........
          Така си мислиш ти, но не и патилите!
          Това лято, ще тръгваме на море в Гърция, всичко платено-предплатено, багажа подреден и нагласен....остава да легнем рано и на сабалем да потеглим.
          Мойта влиза да се къпе, а аз си чета форума, изведнъж чувам адски писъци и РЕВ....скочих като ужилен, тичам в банята и там се случва следното:
          Решила мойта да си махне космите на ръцете щото на плажа ще я върнат и какво да направи, използвала въпросният крем на ВееТ.
          Намазала ръцете, но отвсякъде и на свивките на лактите отвътре като почервеня и започнаха да се появяват мехурчета....айде бегом в спешното на Токуда.
          Там всички мед сестри и докторки се събраха да видят кой реве и пищи така, а аз с крема в ръка се опитвам да обясня, но никой не ме слуша.
          Почнаха да я мият с някакъв разтвор, не става, айде крем против изгаряния, инжекции за нам кво си и забрана да се пече на слънце, а ние само след няколко часа тръгваме за морето.
          Мойта още толкова писна и ревна, а аз не знам какво да правя.....

          Прибрахме се в нас посред нощ и почти не спахме, НО измислих гениално решение......... взех едни мои бели чорапи, срязах ги отдолу и и ги дадох да си ги сложи на лактите.
          Оооо небеса, чудото стана, всеки ден така ходеше на плаж с тея чорапи, а аз се скъсвах да се смея и да я закачам, бе купон си беше всеки нея гледаше.

          Сега чете темата срещу мен от Айпада и чака да види какво съм написал, ако не се поява във форума утре сутрин, моля информирайте съответните органи, не тия на Марто, а истинските.

          Коментар


          • #80
            От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Ти представяш ли си да завалят едни снимки на епилирани, поДстригани, обръснати и недотам обръснати ''неща'' ...
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #81
              От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Аз още помня една комсомолска международна бригада, от една полска комсомолка хванах полски ''калинки'' бяха почти като малки фиатчета... Аз тогава малък и хем ме е срам, хем не знам какво да правя и батковците ме подучиха- ''Мухозол''- по големите го помнят, е голям купон беше предполагам и други са участвали в подобен ''филм'' ...
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #82
                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Ти представяш ли си да завалят едни снимки на епилирани, поДстригани, обръснати и недотам обръснати ''неща'' ...
                Вие сте луди .. не сме във фото-форума, I hope

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                предполагам и други са участвали в подобен ''филм'' ...
                Едва ли ..
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #83
                  От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Сега трябва да го снимам на фона на днешен вестник ли..?!!
                  Аз от самото начало ти вярвах, но сега вече не знам......
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #84
                    От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Няма такъв смях!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • #85
                      От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Аз от самото начало ти вярвах, но сега вече не знам......
                      И ти ли Бруте..?!!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        И ти ли Бруте..?!!
                        Мартоо, усещаш ли как дамите ти намазаха найлона с олио
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #87
                          От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                          Мартоо, усещаш ли как дамите ти намазаха найлона с олио
                          Ванка! Пилците се броят на есен.. Упсс - на пролет! В Суходол....

                          Коментар


                          • #88
                            От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Аз още помня една комсомолска международна бригада, от една полска комсомолка хванах полски ''калинки'' бяха почти като малки фиатчета... Аз тогава малък и хем ме е срам, хем не знам какво да правя и батковците ме подучиха- ''Мухозол''- по големите го помнят, е голям купон беше предполагам и други са участвали в подобен ''филм'' ...
                            ако бригадата е била в Търново, значи сме участвали

                            Марто, благодаря че сподели братче............... метода със запаления вестник вече не ми се вижда толкова неприемлив
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #89
                              От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Ванка! Пилците се броят на есен.. Упсс - на пролет! В Суходол....
                              От всяко нещо и полза има Палатка с билетчета опъвам веднага
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #90
                                От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Аз още помня една комсомолска международна бригада, от една полска комсомолка хванах полски ''калинки'' бяха почти като малки фиатчета... Аз тогава малък и хем ме е срам, хем не знам какво да правя и батковците ме подучиха- ''Мухозол''- по големите го помнят, е голям купон беше предполагам и други са участвали в подобен ''филм'' ...
                                Играл съм го тоя филм - Младежка трудова бригада "Петко Енев" със два отряда чехкини и полякини и Френската гимназия , а аз отряден командир да проверявам как са си легнали девойките ...
                                Между другото гледам преди малко 80 потребители четат темата и от тях само 15 регистрирани - тва много сме били известни навън с простотиите си
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X