Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Из потайностите на мъжката епилация!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Из потайностите на мъжката епилация!

    Редно е да споменем и бушкрафта като иделогическо течение в натурализма
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

    Коментар


    • От: Из потайностите на мъжката епилация!

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      А ти какво?!?- да не си фен на буша???- особено при дамите. А? Тук даваха за пример некви анадолски иширети а пропускат маджарките при които буша се изкоренява открай време.
      Не бе! Аз съм кьосе....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Из потайностите на мъжката епилация!

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Не бе! Аз съм кьосе....
        Преебахме далаверата с палатката...
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: Из потайностите на мъжката епилация!

          За операция от херния с три или четири конеца не помня медсестрата ме обръсна от зърната до коленете и понеже се измъчи горката си бележеше докъде е стигнала с кръв . Иначе най-слабите храсторези ще заминат само отпред а пък по гърба ще бъде нужна по професионална техника . Не се бях постригвал три месеца и бях съединил челото с Г@за с коса . Прибрах се и жената ги раздели ама трудно .
          Последно редактирано от alexalex69; 15-01-13, 22:26.
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • От: Из потайностите на мъжката епилация!

            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
            За операция от херния с три или четири конеца не помня медсестрата ме обръсна от зърната до коленете и понеже се измъчи горката си бележеше докъде е стигнала с кръв . Иначе най-слабите храсторези ще заминат само отпред а пък по гърба ще бъде нужна по професионална техника . Не се бях постригвал три месеца и бях съединил челото с Г@за с коса . Прибрах и жената ги раздели ама трудно .
            Ъхъ и аз бех за херния!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: Из потайностите на мъжката епилация!

              Ко излезе сега..?!! Сичките се лъсвате като на състезание по стригане на овце в Австралия!!! Да не се окаже, че държите и по един надарен снежен човек във фризера за всеки случай...?!!!

              П.П. Ама Евгени го измисли оправданието - бил кьосе! Върви ги разправяй тези на комшийката! Кой знае какъв тунингован (с двигател от градинска косачка) депилатор имаш в багажника на G-егата..?!!

              П.П.П. Багерчето ако разчита на вас за клиентела - умряла е от глад милата...
              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 15-01-13, 21:58.

              Коментар


              • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                При G-егите е специално приспособление, наподобяващо два барабана от пералня Перла 05 Вариант. Закача се към двата моста. Включваш първа бавна и подаваш полека. Предния барабан надига косъма, задния стриже. При нужда повтаряш.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                  Сега остава да се появи 100%товия зелен активист който да основе фирма за производство на дрехи от целия матрял дето остана след всичкото това обезкосмяване зад ушите...
                  ПП: Колко по-леко да го давам, анонимнико ???
                  Последно редактирано от jumboframe; 15-01-13, 22:48. Причина: Допълнение-репутация-коментар
                  LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                  2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                  Коментар


                  • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                    Е какво стана?

                    Вместо демонстрации за начинаещи, ще трябва да организирам семинар за професионалисти, с лектори водещи учени в областта, с най-новите открития. А може и съпътстващи курсове по кълнене на бобови и други зърнени култури. Жалко че май месец няма сняг, какви идеи имах....
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                      Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                      .. Жалко че май месец няма сняг, какви идеи имах....
                      ..Нов пуловер??? Къде ти е старият?
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        ..Нов пуловер??? Къде ти е старият?
                        Не, по-скоро арт инсталация със снежни човеци.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                          Ай с'я ... и "АРТ"истки требе да дирим....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                            Не, по-скоро арт инсталация със снежни човеци.

                            Измъкваш се нещо. Ние и за ледени скулптури сме чували. Само мераклии да се съберат.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                              Към колегите с тръно,храсто и др. моторни епилатори: Моля, по-внимателно, щото от прочетеното да се не окаже, че двете палатки са малко( околният храсталак ще е нужен за работа на обещаните екипи)
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • От: Из потайностите на мъжката епилация!

                                Весело изглежда отстрани,ама на автора явно не му е било лека,посмях се истински.
                                До последно мислих че ще е объркан крема с някакъв гел за мускулни травми,щото при Финалгон ефекта е такъв,даже знам за един друг много куриозен случай който ми е преразказан от потърпевш,ама не е за разказване....
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X