Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полицаи малтретираха бабичка (видео)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Полицаи малтретираха бабичка (видео)

    Пратиха ми току що това:

    Сряда, Август 08, 2007
    Полицаи малтретираха бабичка (видео)


    Потресен съм! Полицаи малтретираха бабичка, която продава "незаконно" цветя и магдано(с)з на "Граф Игнатиев" в столицата на България! Минавах случайно и забелязах позната полицейска физиономия, която рита със злоба цветята, магданоса и къпините на една старица. Оказа се, че това е човекът, който арестува 35 протестиращи природозащитници при митинга/флаш моб на "Орлов мост" и който искаше да арестува и мен защото си върша работата и го снимам как той си върши работата.

    Уплаших се, самоцензурирах се, тъй като той веднъж ми взе стараха, и не посмях да го снимам как рита импровизираната сергия на бабата от постлани на земята вестници. С голяма злоба! Взех интервю с бабата. Някои от неговите колеги му помагаха, а други 5-6 гледаха безучастно отстрани. Никой не помогна на бабата!

    Подполковникът спря да рита, обърна се, видя ме, изгледа ме лошо и се развика на подчинените си защо правят навалица. Думите му бяха - "бабата да си плати и да ходи да продава ей на онези сергии, изгонете я". Без акт, без предупреждение, направо ритаха!! Качиха се вколата, мисля 4 ченгета, и отпрашиха. Питах един от полицаите нормално ли е това, което се случва. Той каза, че нищо не е видял, не се легитимира, не пожела да легитимира и подполкованика, който риташе сергията на бабата. Леле каква злоба има в тези хора, още треперя от нерви, а бях само наблюдател...

    Хора, това ще се случи на всички, ако продължаваме да си мълчим!

    Нямам думи, монтирал съм филм
    що за човек може да нарани възрастна жена и да я заплашва?


    http://nabludatel.blogspot.com/2007/...g-post_08.html

    Аз лично нямам думи....

  • #2
    До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

    В България всичко е възможно!!!Нямам думи!!!

    Коментар


    • #3
      До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

      Вижте му тулупската физиономия.Достоен подчинен на пикаещия във фонтани.
      Много е смел с възрастните , ама ако попадне някъде на истински престъпник ,гаранция ще напълни гащите това гюбре.
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • #4
        До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

        Тия дни по някоя от телевизиите показваха видео, заснето с телефон, как един як бабанко в униформа беше награбил едно бабе, задето не си носела личната карта.

        Бе голям корназ са тия юнаци с баби и хлапета. Що не тръгнаха толкова ербап да разчистят на блокадите на бакшишите ами само седяха и гледаха?
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

          какво да правим по въпроса?
          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

          Коментар


          • #6
            До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
            какво да правим по въпроса?
            на менен от такива помияри воопще не ми пука

            измислете и предложете , но така неможе, това не е полицеиска даржава
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #7
              До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

              и на мен не ми пука и за това ме осъдиха веднъж. по указа. съдията каза нещо от сорта на : знам че си прав, но те са ченгета. присъда уж 30 лв. глоба, постановлението беше за 20 ?? още се чудя.

              (указа е указа за дребно хулиганство защото поисках тъпака да се легитимира???)
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • #8
                До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

                Е как това ще е дребно хулиганство ?? Аз оня ден си купих и конституцията и ЗДП - там ясно си пише черно на бяло, че служебно лице е длъжно да се легитимира ясно и отчетливо, като не само се представя гласно, но и представи валидна служебна карта.

                А тоя свиняр дебел няма ли кой да го постави на мястото му ?? Този материал трябва да бъде изпратен до медиите, такива хора не трябва да взимат длъжностни места и да дават волност на болните си мозъци, действайки със самочувствието, че "те са закона".

                Не знам как си ляга да спи тоя тип вечер ?
                VW Touareg V10, 5000cc

                Коментар


                • #9
                  До: Полицаи малтретираха бабичка (видео)

                  Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                  Не знам как си ляга да спи тоя тип вечер ?
                  Е как...
                  поне на кило и половина домашнярка

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X