Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е колко да вали на Карадере?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Е колко да вали на Карадере?!

    Мнооого голямо благодаря на авторката и Димо! Много хубаво!
    Даже се познах в два три образа, през годините.... Така като гледам не само аз, де... "аматьори сме, аматьорииииии"

    Коментар


    • #17
      От: Е колко да вали на Карадере?!

      В момента пиша изпод стола. Евала на авторката за стила. Пътя от Бяла към Кара Дере след всеки по сериозен дъжд е с ново трасе. Аз веднъж съм слизал в дъждовно време (с джип, с почти нови МТ гуми), връщане по същия път нямаше. Наложи се да обикалям покрай лозята в посока най-близкия асфалт. На автомивката само ме посрешнаха с въпрос "От Кара Дере ли идваш?"
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • #18
        От: Е колко да вали на Карадере?!

        ХаХАхаха
        Много добре прераказано

        Аз си споням едни приятели от Русе как бяха в плен там уж за седмица, пък се проточило. Ама с някакъв бус, ако не се лъжа бяха ходили .
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #19
          От: Е колко да вали на Карадере?!

          Толкоз много народ да купонясва там, а никой от нас няма ни една снимка. аматьориии

          Коментар


          • #20
            От: Е колко да вали на Карадере?!

            Ей го на баира към Бяла. Аз нарочно пък тогава се поразходих като наваля.

            Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
            Drag Grand Canyon Daily
            Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
            LZ1JYM

            Коментар


            • #21
              От: Е колко да вали на Карадере?!

              Благодаря за смеха!
              Само не ми се вярва, че Кара дере било чисто, но нищо
              Кефете му се това лято за последно, че М.Велчев го препродаде на арабски шейх и проектирането е в напреднала фаза ...Господ да ги убие!
              Grand Vitara 2L 140hp. 2006
              LZ2BTK
              AB+

              Коментар


              • #22
                От: Е колко да вали на Карадере?!

                Първоначално публикуван от ti4am Преглед на мнение
                М.Велчев го препродаде на арабски шейх и проектирането е в напреднала фаза ...

                Повече като информация?
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #23
                  От: Е колко да вали на Карадере?!

                  АХаХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХА >>>> смея се аз ама ..... реве ми сееееее Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2790.jpg
Прегледи:3
Размер:246.9 КБ
ID:5380242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2791.jpg
Прегледи:2
Размер:217.2 КБ
ID:5380243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2792.jpg
Прегледи:2
Размер:197.3 КБ
ID:5380244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2793.jpg
Прегледи:2
Размер:188.4 КБ
ID:5380245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2794.jpg
Прегледи:2
Размер:186.0 КБ
ID:5380246Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2795.jpg
Прегледи:2
Размер:199.2 КБ
ID:5380247Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2796.jpg
Прегледи:2
Размер:212.2 КБ
ID:5380248Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2797.jpg
Прегледи:1
Размер:215.9 КБ
ID:5380249Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2798.jpg
Прегледи:2
Размер:259.6 КБ
ID:5380250Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2799.jpg
Прегледи:2
Размер:255.2 КБ
ID:5380251Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2800.jpg
Прегледи:2
Размер:251.1 КБ
ID:5380252Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC2801.jpg
Прегледи:2
Размер:243.8 КБ
ID:5380253



                  ПослеПис: На тези , които решат да ходят натам , ентусиазирани от случка , да им кажя , че нещата на Дерето не са толкова страшни , макар името му да е "Черно Дере" Има си даже обхват на конкретни места , не че телефона ми е включен когато съм там де , но за всеки случай е хубаво да ги знеш , вместо вървиш 6 километра до Бяла или Горица
                  Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 02-06-12, 08:09.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #24
                    От: Е колко да вали на Карадере?!

                    Калта по морето е гадна и лепкава (наистина има много глина с в нея, която комбинирана с червените или черни горски почви става да си @б@ майката...) и лесно може да се влезе в приключение дори и с джип! Аз така миналото лято се заиграх почти до косъм от обръщане на Паша Дере... А разказа е направо трепач!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Е колко да вали на Карадере?!

                      Попреувеличено е, но разказите често са смес от художествена измислица и зрънце истина.
                      Наклоните и разстоянията да се разбират като 5-10 пъти по-малки, а това, че хората там си почиствали боклука е чиста лъжа. Зарива се дори с изпражнения до самите палатки.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Е колко да вали на Карадере?!

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                        Дай линк, че и това май съм го пропуснал.
                        То темата не беше за смях, ама... аз не се сдържах, но не я намирам нещо...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #27
                          От: Е колко да вали на Карадере?!

                          Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
                          Попреувеличено е, но разказите често са смес от художествена измислица и зрънце истина.
                          Наклоните и разстоянията да се разбират като 5-10 пъти по-малки, а това, че хората там си почиствали боклука е чиста лъжа. Зарива се дори с изпражнения до самите палатки.
                          За хиперболата си прав.. ама да не правим литературен анализ .... разказа е страхотно написан )))))))))) а за боклуците. . зависи кога си там ... слeд разгара на сезона е ужасТ , но сега ... е супер
                          Последно редактирано от Zahari007; 02-06-12, 16:01. Причина: Прав. грешка
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #28
                            От: Е колко да вали на Карадере?!

                            Пътя до Карадере пази Карадере такова каквото е. Авторката на две три места из разказа доста ме издразни. Това обаче с Бойко и магистралата беше върха , отделно, че е нонсенс .
                            Нали ако направят път до Карадере - ще има път но няма да има Карадере.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Е колко да вали на Карадере?!

                              Разказът наистина е попреувеличен откъм описание на "пътната обстановка", но такава се е видяла на авторката. Забавно четиво . Дано да се задържи Карадере в този вид още малко. По-добре оср@но от хипари-нудисти, отколкото бетонирано с големи хотели. Там, ако го застроят, не ми е ясно откъде ще докарат вода за хотелите, за сметка на това отсега ми е много ясно къде ще се оттичат канализациите им.
                              Иначе изобщо не е необходимо да слизаш до долу с кола - при условие, че не те мързи да паркираш и разтовариш на баира откъм северния край на плажа (откъдето е и снимката от Google в публикацията) и да си смъкнеш багатериите стотина метра пеша. Ама булгар-булгар нали е нация техническа и с кола ходи и до тоалетната, та...
                              Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 04-06-12, 16:45.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #30
                                От: Е колко да вали на Карадере?!

                                Аз там си направих "бойното" кръщене на Шкодата. Преди това имах Фронтера и си бях свикнал с нея ...по без пътищата Взех Шкодата...Октавия 4Х4 и решихме да скокнем до това пусто Карадере...Беше валяло отдавна...да ама НЕ....коловози ..вадички...храсти дървета....Като излязох след два дена и отидох на автомивка ми се ревеше...от двете страни сякаш тигри с железни нокти ме бяха драли...
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X