Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наближаваме 7000!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Наближаваме 7000!

    Я вижте колко сме онлайн...

    Най-много потребители едновременно 714, Днес в 19:32.
    MG RACING

    Коментар


    • #32
      До: Наближаваме 7000!

      Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
      Я вижте колко сме онлайн...

      Най-много потребители едновременно 714, Днес в 19:32.
      Станиславе сега са 872 участника (16:29)
      Вече почвам да си мисля, че тука некъде тайно се разпространяват наркотици Друго обяснение НЕМА

      Коментар


      • #33
        До: Наближаваме 7000!

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Станиславе сега са 872 участника (16:29)
        Вече почвам да си мисля, че тука некъде тайно се разпространяват наркотици Друго обяснение НЕМА
        Той Венци го беше обяснил това с многото участници он-лайн,като каза,че някои си си рестартирал търсещите роботи с портала и затова,мисля че yahoo...Иначе Ние сме си Ние,около 200 човек...
        MG RACING

        Коментар


        • #34
          До: Наближаваме 7000!

          Имайте в предвид че присъствието пък на много търсещи роботи в портала означава че постоянно го индексират. Което пък значи че ставаме много популярни навън... което довежда до още повече индексиране...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #35
            До: Наближаваме 7000!

            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
            Имайте в предвид че присъствието пък на много търсещи роботи в портала означава че постоянно го индексират. Което пък значи че ставаме много популярни навън... което довежда до още повече индексиране...
            Това според мен си е добре

            Коментар


            • #36
              До: Наближаваме 7000!

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Вече почвам да си мисля, че тука некъде тайно се разпространяват наркотици Друго обяснение НЕМА
              Аха наркотици, АДРЕНАЛИН, и то съвсем легално, забележи....
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #37
                До: Наближаваме 7000!

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Бързичко растем...
                Прави ми впечатление, колкото пъти погледна броя на потребителите, четящи форума, гостите (т.е. нерегистрираните) винаги са повече, което ме навежда на мисълта, че ще продължаваме да растем интензивно. Май всички минаваме по тоя път, първо четем, четем и по някое време вземем правилното решение и се регистрираме.
                Да и аз така бях. Четях и пак четях и много ме сърбяха ръцете да напиша нещо. Най накрая се регистрирах. Е дълго чаках модератор да одобри писанието ми ама този момент мина.
                Съвет към всички нерегистрирани: Ако искате да научите повече, и да дадете своите знания-РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ, за да можете свободно да задавате въпроси и получавате компетентни отговори.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #38
                  До: Наближаваме 7000!

                  И аз бях така само четях ,а вече съм регистриран.Отдавна мислех да го направя около 2-3 месеца четох пниния и се регистрирах.
                  8)!!!Живей за деня в който ще умреш!!!8)
                  bg.wikipedia.org [url]www.free.hit.bg/igrite[/url]
                  [url]http://translate.google.com/translate_t?sl=en&tl=bg[/url]

                  Коментар


                  • #39
                    До: Наближаваме 7000!

                    Първоначално публикуван от георги велев(g1994pk) Преглед на мнение
                    Регистрирани потребители (активни през последните 60 дни): 3,872
                    Вече 4000
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #40
                      До: Наближаваме 7000!

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Е защо не се направи нещо, така че неактивните юзери, с по-малко от някакъв си брой публикации, или рейтинг, .............., след достатъчно дълъг период от време да ги затрива. Примерно 6 месеца.
                      Е надявам се, че точно по тези (с по-малко от някакъв си брой публикации, или рейтинг) изисквания няма да ни " затриват ".

                      Поздрави

                      Коментар


                      • #41
                        До: Наближаваме 7000!

                        Поздрави и от мен!
                        Страшно много мислещи , знаещи и можещи хора има във Форума.
                        Тук не си губиш времето - учиш не от учебник , а от личния опит и истински преживяното на практика от Всеки един от нас.
                        Стойностните хора явно още не са изчезнали!
                        Прикачени файлове
                        sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Наближаваме 7000!

                          Първоначално публикуван от Stela Преглед на мнение
                          Поздрави и от мен!
                          Страшно много мислещи , знаещи и можещи хора има във Форума.
                          Тук не си губиш времето - учиш не от учебник , а от личния опит и истински преживяното на практика от Всеки един от нас.
                          Стойностните хора явно още не са изчезнали!
                          Чакай да се наведем да прелетят четките
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Наближаваме 7000!

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Чакай да се наведем да прелетят четките
                            Че хвърчат като томахавки

                            Коментар


                            • #44
                              До: Наближаваме 7000!

                              11000...
                              MG RACING

                              Коментар


                              • #45
                                До: Наближаваме 7000!

                                Регистрирани потребители: 13,001, Регистрирани потребители активни през последните 60 дни: 5,024

                                MG RACING

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X