Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

    Проучване сочи, че половината мъже по-лесно се грижат за автомобил

    Всеки десети мъж обича повече личния си автомобил, отколкото законната си съпруга. Това показва проучване, организирано от Peugeot във Великобритания. В него са участвали повече от 2000 души. 50% от тях казват, че им е далеч по-лесно да поддържат автомобила си, отколкото да се справят с личния си живот. 17% пък признават, че харчат далеч повече пари за колата си, отколкото за жена си. За 14% спортния автомобил е идеалното средство да си намерят приятелка или съпруга, а 10% признават, че прекарват повече време с колата си, отколкото с жена си. И съответно държат повече на нея. Най-крайни са 8% от анкетираните. Те не скриват, че ако трябва да избират, пак ще предпочетат автомобила си пред законната си съпруга.

    http://www.dnes.bg/cars/2012/01/05/v...-jenata.147991


    LZ1ZAH

  • #2
    От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

    При мен нещо не виреят нито жени, нито коли. Въпреки, че се старая.

    А ако ще поставяме колата в ролята на любовницата (какъвто уклон има статията), то най-доброто (потвърдено от мой личен опит) е жената и колата да не се срещат често, еле па в мое отсъствие. Все намират как да си накривят муцунките една на друга.

    Коментар


    • #3
      От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

      Сетих се за един виц:
      Мъж гледа мач и не обръща внимание на жена си. На жена му и писва и му казва сърдито:
      -Ти, този твоя отбор Левски го обичаш повече от мен!
      А той я поглежда тъпо и и отговаря:
      - Че аз и ЦСКА обичам повече от теб.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • #4
        От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

        Тъй - тъй, учете се. Аз що имам две коли и ни една жена?

        Коментар


        • #5
          От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

          Аз имам една кола и една жена! Но се замислям кое обичам повече?
          LZ1ZAH

          Коментар


          • #6
            От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Тъй - тъй, учете се. Аз що имам две коли и ни една жена?
            У тебя уаз - нельзя путать с "кола"
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

              Кола /жена/
              1. Хубава като нова /млада/
              2. После я по очукват
              3. Някой приятел я покарва от време на време!
              4. С времето и знаеш дефектите.
              5. Почваш да я тунинговаш, за да я шитнеш на някой
              И си вземаш нещо НОВО до следващия път!

              Коментар


              • #8
                От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                Да, то като с бирата, не ти се сърди като й изневеряваш с друга, което е много хубаво. А поддръжката на колата и жената в повечето случаи е по евтина-на колата
                Най-много си обичам колата и след това жените, щот само с една е тегаво и прекалено обвързващо, а и все пак съм доста обвързан с джипарата

                Хахахаха чудна тема, развеселих се.

                Поздрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                  Аз пък въпреки, че прекарвам доста време с витарата май не я обичам, ами я мразя.
                  Който не вярва-да пита тези които ме познават как я карам

                  За жената няма да казвам нищо засега...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                    Проучване сочи, че половината мъже по-лесно се грижат за автомобил

                    Всеки десети мъж обича повече личния си автомобил, отколкото законната си съпруга. Това показва проучване, организирано от Peugeot във Великобритания. В него са участвали повече от 2000 души. 50% от тях казват, че им е далеч по-лесно да поддържат автомобила си, отколкото да се справят с личния си живот. 17% пък признават, че харчат далеч повече пари за колата си, отколкото за жена си. За 14% спортния автомобил е идеалното средство да си намерят приятелка или съпруга, а 10% признават, че прекарват повече време с колата си, отколкото с жена си. И съответно държат повече на нея. Най-крайни са 8% от анкетираните. Те не скриват, че ако трябва да избират, пак ще предпочетат автомобила си пред законната си съпруга.

                    http://www.dnes.bg/cars/2012/01/05/v...-jenata.147991


                    Твоето виждане в бг какво е ? ПРОЧЕТИ и в редактиране

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    При мен нещо не виреят нито жени, нито коли. Въпреки, че се старая.

                    А ако ще поставяме колата в ролята на любовницата (какъвто уклон има статията), то най-доброто (потвърдено от мой личен опит) е жената и колата да не се срещат често, еле па в мое отсъствие. Все намират как да си накривят муцунките една на друга.
                    Ясене Ясъне стига си ПЛАКАЛ и от двете на една от моите хард расходки на уреда за задно виждане ту гледах как ти караш ту женати жална и маика на колата . Ха ха готвисе и очаквай включване па нека се оплакват.
                    Последно редактирано от cveti; 20-01-12, 23:25.
                    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                    Коментар


                    • #11
                      От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                      Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                      Проучване сочи, че половината мъже по-лесно се грижат за автомобил

                      Всеки десети мъж обича повече личния си автомобил, отколкото законната си съпруга. Това показва проучване, организирано от Peugeot във Великобритания. В него са участвали повече от 2000 души. 50% от тях казват, че им е далеч по-лесно да поддържат автомобила си, отколкото да се справят с личния си живот. 17% пък признават, че харчат далеч повече пари за колата си, отколкото за жена си. За 14% спортния автомобил е идеалното средство да си намерят приятелка или съпруга, а 10% признават, че прекарват повече време с колата си, отколкото с жена си. И съответно държат повече на нея. Най-крайни са 8% от анкетираните. Те не скриват, че ако трябва да избират, пак ще предпочетат автомобила си пред законната си съпруга.

                      http://www.dnes.bg/cars/2012/01/05/v...-jenata.147991


                      Опит за анализ:
                      1. 50%..... - напълно естествено за мъжете. Факт е, че общуването между хора се удава на жените несравнимо по-лесно, отколкото на мъжете. Това е резултат от еволюционното развитие на човека, в което жената се грижи за отглеждането на потомството. Тя е тази, която разпознава настроенията, желанията, болките, чувствата на членовете на семейството и естествено е развила усет за хармонизирането им. От друга страна, мъжът е имал задачата да осигури прехраната - да се ориентира в местността, да се приближи скрито до жертвата, да прецени разстоянието до нея, да изобрети средството за убиването или улавянето й - оттам и способността му да общува с машини, а не - с хора.
                      2. 17%..... - върху това е редно да се замислят производителите на съвременните автомобили - щом поддръжката на една кола е по-скъпа от издръжката на един човек....или е редно ние - потребителите да се замислим върху този факт - за какво си харчим парите..??
                      3. 14%..... - представям си каква съпруга ще ми бъде тази, която е била привлечена към мен заради спортната ми кола......не, благодаря!
                      4. 10%..... - бих искал да ги видя когато остареят и не могат сами да си сменят памперса, как ще разчитат на любимата си кола, с която са прекарвали толкова време, да им помага....
                      5. 8%....бедничките - дори не смея да ги съжалявам.....
                      6. Всеки ДЕСЕТИ мъж.... - все пак това показва, че огромното мнозинство от мъжете (останалите девет) са с нормални възприятия за ценните неща в живота.

                      Извод: Жени, благодаря ви, че ви има и ни търпите с нашите играчки, които стават все по-скъпи с напредването на възрастта ни!!
                      00359893488603

                      ....нямам си вече LR...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                        Има много готини коментари в: http://www.dnes.bg/cars/2012/01/05/v...enata.147991,2

                        "както казва съседа - колата ми е на 15 години а жената на 51, ясно е кое ще предпочете" :Р
                        "
                        Останалите 9 от 10 пак обичат колата си повече от жената ама не си признават"
                        "
                        Колата е като жената - харесаш я, вземеш я... и започват проблемите..."
                        "
                        Съгласен съм. Обичам повече колата си от моя дзибрикол "

                        Някой коментари направо едвам ме задържаха на стола!
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • #13
                          От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                          Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                          Има много готини коментари в: http://www.dnes.bg/cars/2012/01/05/v...enata.147991,2

                          "както казва съседа - колата ми е на 15 години а жената на 51, ясно е кое ще предпочете" :Р
                          "
                          Останалите 9 от 10 пак обичат колата си повече от жената ама не си признават"
                          "
                          Колата е като жената - харесаш я, вземеш я... и започват проблемите..."
                          "
                          Съгласен съм. Обичам повече колата си от моя дзибрикол "

                          Някой коментари направо едвам ме задържаха на стола!
                          Ти пак бягаш по тъч линята не ми одговори на погрния ми пос май ще трябва да питам Мариянка или да пускам инфо кое е по важно . Жокер защо не държа ? Мариянка или джипа ? а държа...... да пускам ли ?
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #14
                            От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                            Ти пак бягаш по тъч линята не ми одговори на погрния ми пос май ще трябва да питам Мариянка или да пускам инфо кое е по важно . Жокер защо не държа ? Мариянка или джипа ? а държа...... да пускам ли ?
                            Имаш грешка колега! Нямам Мариянка, бъркаш ме с някой!
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • #15
                              От: Всеки 10-и мъж обича колата повече от жената

                              Първоначално публикуван от Захари Коровски(Zahari007) Преглед на мнение
                              Имаш грешка колега! Нямам Мариянка, бъркаш ме с някой!
                              Аз пък яз простак тъкъв сек да изрова архива.
                              Ясене помагай в греика ли съм ? там на спусака над Чукурово
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X