Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задачка-закачка :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задачка-закачка :)

    Приятели, сетих се една гатанка която е доста забавна и е свързана по един или друг начин и с OFFROAD-a. Сега няма да кажа отговора защото най-интересни са предложените от отгатващите отговори. Та значи 3-ма ктерачи се качват по една скала. В процеса на качване природата решава да направи нещата интересни и се получава свлачище. 3-мата падат. Първия се хванал за едно клонче стърчащо от скалата, втория се хванал за крака на първия, а третия - за тестисите на втория. Въпросът е, кое ще се скъса първо?

    Който отгатне получава една бира награда.
    Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

  • #2
    Зависи от клончето - ако се окаже здраво,язък за мадурите на втория , ако пък се окаже крехко,втория трябва много да черпи, освен ако не е много високо. А пък ако е високо , май няма особено значение кое се скъса първо ..........

    Коментар


    • #3
      Re: Задачка-закачка

      Първоначално публикуван от KING DINGALING
      Приятели, сетих се една гатанка която е доста забавна и е свързана по един или друг начин и с OFFROAD-a. Сега няма да кажа отговора защото най-интересни са предложените от отгатващите отговори. Та значи 3-ма ктерачи се качват по една скала. В процеса на качване природата решава да направи нещата интересни и се получава свлачище. 3-мата падат. Първия се хванал за едно клонче стърчащо от скалата, втория се хванал за крака на първия, а третия - за тестисите на втория. Въпросът е, кое ще се скъса първо?

      Който отгатне получава една бира награда.
      първо ще се скъсат гласните струни на втория
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Дами и господа имаме победител Браво LJ не знам дали сам си се сетил или знаеш отговора предварително, но това няма значение. Искаше ми се обаче да има повече вариянти за отговор щото те са най-интересните ама нищо следващия път ще поставя допълнителни условия.
        Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от KING DINGALING
          Дами и господа имаме победител Браво LJ не знам дали сам си се сетил или знаеш отговора предварително, но това няма значение. Искаше ми се обаче да има повече вариянти за отговор щото те са най-интересните ама нищо следващия път ще поставя допълнителни условия.
          не съм се сетил, знам го от личен опит
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X