Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделна киновечер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неделна киновечер

    Гледахте ли тази неделя Dante's Peak?
    оказва се, че американските пикапи наистина са Дъ Бест - дори могат да минават през разтопена лава и да буксуват в нея докато гумите им изгорят, а след това безгрижно да мината още няколко километра в половинметровия пепеляк...
    Евала, бе, ХОЛИВУД!!!
    Прикачени файлове
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Re: Неделна киновечер

    Аааа,не завиждай....
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: Неделна киновечер

      иначе червеният трък на гл. герой в началото си беше подвижна реклама на АРБ - броня, лебедка, шнорхел... не беше зле... ама не е за нашият бензин по 1.90/л
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Re: Неделна киновечер

        и много бързо се напълни с вода
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #5
          Re: Неделна киновечер

          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
          иначе червеният трък на гл. герой в началото си беше подвижна реклама на АРБ - броня, лебедка, шнорхел... не беше зле... ама не е за нашият бензин по 1.90/л
          Абе мен разхода на Форда не ме напряга толкова колкото паркетността му... Свикнал съм да ходя по места които не са за него и не ми се иска да го начукам като войнишко канче и после да не мога и да го продам... Нека по-добре му се радва някой на екстрите...само дето трябва да е като мен - да не се напряга от разхода както казваш...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Re: Неделна киновечер

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
            Гледахте ли тази неделя Dante's Peak?
            оказва се, че американските пикапи наистина са Дъ Бест - дори могат да минават през разтопена лава и да буксуват в нея докато гумите им изгорят, а след това безгрижно да мината още няколко километра в половинметровия пепеляк...
            Нищо ново под слънцето. Това си го можеха още преди 10 години, когато излезе филма.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #7
              Re: Неделна киновечер

              тази неделя по нова тв голямо каране на мотори във филма трудна мисия 2 бях виждал мотор да вдигне пр едницата но този ме шашна като дигна задницата
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X