Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Набожен катаджия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Набожен катаджия

    Не знам дали е за тук,но ще го споделя:
    Вчера пътувам за София от Русе.Малко преди Плевен ме изпреварват два румънски автомобила-БМВ и Тойота.Само след 1000м ги спира кола на КАТ.Преминавайки покрай тях с учудване видях,че пътният полицай започна да се кръсти,когато се представяше.Нямах нито подготовката ,нито времето да го щтракна с тел.,но още ме е смях.Сигурно румънеца е бил поп,а нашият полицай много набожен.
    Не след дълго ме настигнаха и изпревариха отново.Дори и в чужда държава на набожните Господ помага.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    От: Набожен катаджия

    А може да е просто зевзек...и да е видял нещо, което го е изненадало. У нас е приет тоя табиет.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: Набожен катаджия

      Дали е набожен или не - не е оказало респект. Румънците са най-големите камикадзета по пътищата ни. Не стига, че надуват все нови коли, ами се опитват да вкарват и малко мутренски номера и да те натискат или секат при изпреварване. Много се кефя когато видя как профучават покрай вехтата ми (сравнение с техните) колица, а малко по-нататъка са ги спрели катаджиите. Виждал съм как "бичат" в населено място със 80+ и изпреварват, но после гледат умно след като са видели слънчогледа...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Набожен катаджия

        Аре пък ти. Братовчед ми е поп. Никога не е носил документи за колата със себе си. Като го спрат, се започва едно кръстене, едни лафове. Недей чадо да вредиш на божи човек, не се знае кога ще ти потрябва. Обикновенно ефекта е поразяващ. Полицая пребледнява, почва да мънка и гледа да се измъкне като коте от чувал. То нали поп си трябва за най-различни случай, половината от които не са особенно приятни...

        Коментар


        • #5
          От: Набожен катаджия

          Един стар виц по случая:
          "Един ден на папата му писнало да го возят и помолил шофьора си да се разменят. Тръгнали те, всичко било супер, но отнякъде изскочил катаджия, прочут с това, че никой шофьор не си е тръгнал без акт след среща с него, и вдигнал палката. Спрял светия отец, както си му е реда и зачакал. Дошъл катаджията и в момента, в който погледал вътре се вцепенил, пребледнял като чаршаф и едва успял да промълви: "Продължавайте! Лек път!"....
          Колегата на катаджията гледал с изумление и го попитал: "Абе, кой беше вътре, та толкова се уплаши?", а оня отговорил: "Не можах да го видя добре, ама папата му беше шофьор.....""
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #6
            От: Набожен катаджия

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            Дали е набожен или не - не е оказало респект. Румънците са най-големите камикадзета по пътищата ни. Не стига, че надуват все нови коли, ами се опитват да вкарват и малко мутренски номера и да те натискат или секат при изпреварване. Много се кефя когато видя как профучават покрай вехтата ми (сравнение с техните) колица, а малко по-нататъка са ги спрели катаджиите. Виждал съм как "бичат" в населено място със 80+ и изпреварват, но после гледат умно след като са видели слънчогледа...
            Понеже често ходя в Румъния по работа и мога да кажа че там си карат доста прилично спазват си ограниченията,лентите и особенно пешеходните пътеки аз лично чак на третото ходене започнах да карам по-внимателно )) Виж за тука незнам , ама "Кучето скача според тоягата"........
            подпис : Драги ми смехурко;))

            Коментар


            • #7
              От: Набожен катаджия

              Сега се сетих за една случка на наще полицаи. Спират в нарушение голф 2 от която слиза поп във расо и почва да бръщолеви нещо .Полицая който го е спрял отказал да напише акта .Обаче колегата му е бил със мюсулманска религия отсякъл АЗ ЩЕ НАПИША АКТА ПЪК ТИ КАТО СПРЕШ ОДЖАТА МУ НАПИШИ КОТО ИСКАШ.
              Последно редактирано от meha1971; 22-09-10, 20:44.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #8
                От: Набожен катаджия

                , а оня отговорил: "Не можах да го видя добре, ама папата му беше шофьор.....""Aз знам кого е возил ПАПАТА,ами Бойко Борисов,кого друг.
                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                Коментар


                • #9
                  От: Набожен катаджия

                  Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                  Аре пък ти. Братовчед ми е поп. Никога не е носил документи за колата със себе си. Като го спрат, се започва едно кръстене, едни лафове. Недей чадо да вредиш на божи човек, не се знае кога ще ти потрябва. Обикновенно ефекта е поразяващ. Полицая пребледнява, почва да мънка и гледа да се измъкне като коте от чувал. То нали поп си трябва за най-различни случай, половината от които не са особенно приятни...
                  За да не си помислите,че пиша тенденциозно,умишлино не споменах,че с мен пътуваше и свещеника на нашето село.Дори той като набожен човек отбеляза,че полицая се е прекръстил три пъти.
                  А може и да е бил зевзек или да е видял някоя голотия в БМВ-то.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #10
                    От: Набожен катаджия

                    Е тва ся не е ли на тема религия за ключ?

                    :-)
                    CITYEL

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X