Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

    http://mamkamu.blog.bg/politika/2010...-edin-o.596433Кой мисли че не е верно да си премери температуратаТе това ни чака Наздраве
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

  • #2
    От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

    Е-е-е-е, това Китай няма да го позволи.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

      Също и @Тихомир.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #4
        От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Също и @Тихомир.
        Не вервамС нищо не сме нарушили добрия тон
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

          Е па то за т'ва в Щатите като 'земеш гражданство любезно ти дават списък с имена /''бели'' имена/ и ти казват как имаш право да се казваш. Не са прости, а?
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #6
            От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
            Е па то за т'ва в Щатите като 'земеш гражданство любезно ти дават списък с имена /''бели'' имена/ и ти казват как имаш право да се казваш. Не са прости, а?
            Това не е вярно. Хайде да не заблуждаваме широката публика. Има хора всякакви, ще вземе да ти повярва някой и утре и на тая тема ще спорим.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #7
              От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Това не е вярно. Хайде да не заблуждаваме широката публика. Има хора всякакви, ще вземе да ти повярва някой и утре и на тая тема ще спорим.
              Братче, аз в САЩ не съм бил, признавам. Само че имам 2 братовчедки, които са в Чикаго вече 18 години, там завършиха университет, после някакви бакалавърски чудесий, омъжени, имат бизнес и си живеят доволно и честито.
              Та от тях го знам това.
              Същото нещо съм го чУвал и от една приятелка, която си смени името точно по тази причина. Вече 10 години е в Лас Вегас, има фирма за недвижими имоти, /навремето беше манекенка в София и спечели наградата за най-дългите крака в България/, ако искаш мога да ти пратя на ЛС сайта И. Разказвам ти всичко това за да е ясно, че инфото ми е от извора, а не от някой негро, или латино.
              Просто казвам какво съл чул от други хора. А и с умиление си спомням за тенисиста Майкъл Ченг. Поздрави.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #8
                От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                http://www.uscis.gov/files/form/n-400.pdf

                Форма N-400 на линка се попълва при кандидатстване за гражданство. Параграф "Д" е за смяна на името и пише "optional" -опция, не е задължително. Никoй никъде не те задължава да го правиш, няма и списък със забранени имена. Тия форми съм ги попълвал за себе си, за жена ми и поне още 7-8 човека. Може да съм зелен, да се казвам Хасан и пак да стана гражданин на САЩ. Това е.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #9
                  От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Е па то за т'ва в Щатите като 'земеш гражданство любезно ти дават списък с имена /''бели'' имена/ и ти казват как имаш право да се казваш. Не са прости, а?
                  Колега май е крайно време да отворим нов раздел само с твои бисери. Става належащо вече
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Колега май е крайно време да отворим нов раздел само с твои бисери. Става належащо вече
                    Искаш ли визитка? Имам нужда от реклама, не отричам, и без т'ва продажбите са слаби. Ще ти пусна и проформа като видим прайс листа. Само да ти кажа, че на моите фактури отдолу пише ''marchandises vendues en l'etat et reconu par l'acheteur, sans garantie et sans reprise.'' После да не искаш ресто? Че не връщам.
                    ............................................................................................................

                    Хубаво е, че хапеш, дано НЕ побеснееш. Преди време имаше един от вас, и той хаплив беше, ама му извадиха зъбите и сега е тихо.
                    Понеже /както изглежда/ четеш между редовете, или по диагонал, незнам, принуден съм да повторя - аз казвам какво съм чул. Сега по-ясно ли е?
                    Чети, бе човек, чети! Ако не ти се чете - само трий без да четеш!
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Искаш ли визитка? Имам нужда от реклама, не отричам, и без т'ва продажбите са слаби. Ще ти пусна и проформа като видим прайс листа. Само да ти кажа, че на моите фактури отдолу пише ''marchandises vendues en l'etat et reconu par l'acheteur, sans garantie et sans reprise.'' После да не искаш ресто? Че не връщам.
                      ............................................................................................................

                      Хубаво е, че хапеш, дано НЕ побеснееш. Преди време имаше един от вас, и той хаплив беше, ама му извадиха зъбите и сега е тихо.
                      Понеже /както изглежда/ четеш между редовете, или по диагонал, незнам, принуден съм да повторя - аз казвам какво съм чул. Сега по-ясно ли е?
                      Чети, бе човек, чети! Ако не ти се чете - само трий без да четеш!
                      Мишоци не се докачай от дребни забележки и не обиждай безпричинно.Толерантност трябва .Темата беше за друго което не можем да променим
                      Последно редактирано от Стария; 10-09-10, 09:49.
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                        Много внимателно прочетох от къде ти е информацията

                        Ако си способен да кълвеш на такива глупости (били те бъзик от страна на източниците ти или чул - недочул от твоя) без да си зададеш и за секунда въпроса "Ама това възможно ли е ?" - проблемът остава твой до момента в който не го споделиш.

                        Но почнеш ли да го раздаваш като акъл на всеослушание по-нататък - проблемът става далеч по-дълбок. Просто означава че си способен да клъвнеш на всичко и да го предадеш нататък със сериозна физиономия, а големи и зрели мъже да кълват на всичко - не е хубаво. Ама хич.

                        А като почнеш от висотата на тези си попити знания да почнеш да определяш чужди култури и да обясняваш кой Чанг защо се казва Майкъл - смешката става пълна.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                          Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                          аз казвам какво съм чул.
                          Една баба на опашката каза.....

                          Добри източници на информация имаш. А за зъбите - ела на живо да ги преброиш.
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                            Ихххх, как обичах навремето селския кенеф. Клекнеш, па посегнеш към шиша с нанизани вестници отпреди 5 години, па се зачетеш, па си кажеш "ей, верно излезе това, дет го пишат"...
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нещо интересно как ше изглежда Европа 2100 година

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Ихххх, как обичах навремето селския кенеф. Клекнеш, па посегнеш към шиша с нанизани вестници отпреди 5 години, па се зачетеш, па си кажеш "ей, верно излезе това, дет го пишат"...
                              Ся у вас мо'e да е бил шиш, ма у нас беше платнена торбичка с дантелка по края, захваната към дървената врата с кабърчета. Винаги чиста и изглеждаща като нова. Почти всяка година се сменяше - майка ми беше шивачка.
                              За обещаното в "Работническо дело", който впрочем точно там си беше на единственото подобаващо място, така и не намерих реални доказателства да се е случило някога. Сега ще погледна на обемната емека дали не са се появили такива, че скоро не съм я чел.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X