Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

    А за този модел на Кенууд какво ще кажете.Според мен си има всичко и е на по-приемлива цена.
    http://911.bg/a2/offers.asp?p=2350238&parent=4711
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #32
      До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
      Вземи си бордова станция и една носима за да си добреАко не те притесняват цените-има много добри модели.Аз съм си избрал тези от прикаченият файл по доло.За бордоввата има и усилватели дори.Работят и на 446 Mhz така че няма проблем да се чуваш с другите.
      Ще трябва да те разочаровам, но тези станции от прикачените файлове не са съвместими с тези с които ние работим. Ако разгледаш данните по внимателно ще разбереш защо.
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #33
        До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        А за този модел на Кенууд какво ще кажете.Според мен си има всичко и е на по-приемлива цена.
        http://911.bg/a2/offers.asp?p=2350238&parent=4711
        Тази става.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #34
          До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

          Веременно взех Кобра с CTCSS i DCS.Сега е момента да разбера как се използват 38 кода na CTCSSи 83 кода на DCS.Благодаря ви на всички.Следваща спирка истинска станция.Нали идва и нова година
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #35
            До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

            Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
            Тази става.
            Някой има ли директни впечатления става ли тази станиция или бива

            Коментар


            • #36
              До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

              Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
              Някой има ли директни впечатления става ли тази станиция или бива
              Като функции и кодировки смятам че си има всичко.Отговаря и на военния стандард "МИЛ".Аз смятам че ще е добра,но ако някой по на ти с материята реши да отговори по-обстойно няма да е лошо.Поздрави.
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #37
                До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                А за тези какво ще кажете, освен, че са леко извън разрешения обхват
                http://www.midlandradio.com/comersus...idProduct=5509
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • #38
                  До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                  Е какво малко... това си е съвършено различен обхват. В България там са разположени честоти на разни организации... например БДЖ
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #39
                    До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                    Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                    А за тези какво ще кажете, освен, че са леко извън разрешения обхват
                    http://www.midlandradio.com/comersus...idProduct=5509
                    Работи между каналите на мобифоните, които правят УЖАСНИ смущения. Не ти трябва.

                    Коментар


                    • #40
                      До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                      Станциите ми на са перфектни,но както казах имат CTCSS i DCS.Миналата седмица използвах успешно и УСИЛВАТЕЛЯ.Благодарение на него направих връзка с колегите от които се бях отдаличил.Прекрасна опция за уоки-токи.
                      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                      Коментар


                      • #41
                        До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                        Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                        Ето подробности относно "АЛАН". Аз ползвам такива от 5-6 години и нямам проблеми:

                        Address:Sofiya, bul. Slivnica 185Phones:029312101; 029311534Fax:029312101E-mail:Web site:www.alan-bg.com Branch:Communication apparatuses
                        Алан имат офис на ул. Козлодуй номер незнам кой, точно на ъгъла с ул. Антим I. Точно на 50 м от стария. Живеех там, та знам Имам две PMR 446 extra и съм страшно доволен. CTCSS, DCS и батериите държат много.
                        Имам визитка на офис мениджъра им с някакъв GSM: 088-8511069, Лиляна Панова. Отделно като отидеш на място и тръгнеш да купуваш можеш да се разбереш да ти увеличат мощността - примерно 1Вт и да ти сменят антената, така че да можеш да слагаш външна, когато си в колата Знам какъв е стандарта, но там където ги ползвам едва ли преча на някого Най-много колегите да ме чуват по-добре
                        Warp. Timewarp.
                        Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                        LZ1VAS

                        Коментар


                        • #42
                          До: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                          Между другото, по едно време ползвах едни мидланд г7. Имаша опция за 0.5 или 3Вт мощност. Без DCS за съжаление. И не отговарят на MIL стандарта. А пък сега видях, че можело да се прави и това Ех, чудесата нямат край!
                          Warp. Timewarp.
                          Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                          LZ1VAS

                          Коментар


                          • #43
                            От: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                            Здравейте,

                            аз също търся съвет при избор на любителска радиостанция - искам да взема нещо което да се ползва за връзка между две коли, при каране на ски, разходки и т.н. Готова съм да дам малко повече парички (~ 300 лева за две бройки), стига да си заслужава.
                            Изчетох доста от писаното във форума, но изглежда темите са малко стари и голяма част от линковете не се отварят или вече не са актуални, същото се отнася и до магазините.
                            Доколкото разбрах най-подходящо е да се вземе нещо със PMR стандарт, по възможност с DCS или CTCSS кодировки (каквото и да означава това )
                            Можете ли да препоръчате конкретен модел и магазин?
                            Видях доста положителни мнения за VX-146 и Hyt TC2110, но не мога да ги намеря в магазини - продават ли се още?
                            Благодаря!

                            Коментар


                            • #44
                              От: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                              Първоначално публикуван от Denidenn Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              аз също търся съвет при избор на любителска радиостанция - искам да взема нещо което да се ползва за връзка между две коли, при каране на ски, разходки и т.н. Готова съм да дам малко повече парички (~ 300 лева за две бройки), стига да си заслужава.
                              Изчетох доста от писаното във форума, но изглежда темите са малко стари и голяма част от линковете не се отварят или вече не са актуални, същото се отнася и до магазините.
                              Доколкото разбрах най-подходящо е да се вземе нещо със PMR стандарт, по възможност с DCS или CTCSS кодировки (каквото и да означава това )
                              Можете ли да препоръчате конкретен модел и магазин?
                              Видях доста положителни мнения за VX-146 и Hyt TC2110, но не мога да ги намеря в магазини - продават ли се още?
                              Благодаря!
                              Правилно си разбрала за PMR. VX-146 не се произвежда вече. Виж малко по-актуална информация относно въпросите ти тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...89#post1863889
                              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                              BMW F650CS
                              Радо о885 5о 59 5о

                              Коментар


                              • #45
                                От: ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗБЕРА РАДИОСТАНЦИЯ !!!

                                За безлицензни "свободни честоти" радиостанции препоръчвам Мидланд G7 няма да ги хваля излишно който иска има начин да намери от къде да прочете и да ги купи има ги в цяла европа свободно.Аз ги ползвам от 2 години и бих казал че са изключително добри и надеждни.
                                LZ2DRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X