Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ICOM IC-24AT

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ICOM IC-24AT

    От скоро имам тази станция но не мога да се справя с менюто.Или по точно не мога да я настроя на необходимите ми честоти около 446MHr.От София съм и ще съм благодарен на всеки които може да ми помогне или които е работил с нея да ми обясни някои неща.
    Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
    LZ1BGM Тел.0887482136

  • #2
    До: ICOM IC-24AT

    Tърси някои които е в час с английския ето тук http://www.ham.dmz.ro/icom/ic-24at.php има някакви потребителски указания ама на английски
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: ICOM IC-24AT

      Дяволе,това е наи-ужасното меню което съм срещал
      Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
      LZ1BGM Тел.0887482136

      Коментар


      • #4
        До: ICOM IC-24AT

        Не знам от къде си я купил, но официалният дистрибутор за България е фирма "Интегра" - София, тел. : 9440836.Ние работим с тях и продаваме от тези станции в Бургас - далече сме ти.Звънни в София, колегите са много отзивчиви и ще ти свършат работа.

        Коментар


        • #5
          До: ICOM IC-24AT

          Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
          Не знам от къде си я купил, но официалният дистрибутор за България е фирма "Интегра" - София, тел. : 9440836.Ние работим с тях и продаваме от тези станции в Бургас - далече сме ти.Звънни в София, колегите са много отзивчиви и ще ти свършат работа.
          +1

          Звънкай в "Интегра". Имай предвид, че ако това радио няма 6,25kHz стъпка, няма да е много подходящо за 446 МХц.

          Коментар


          • #6
            До: ICOM IC-24AT

            Благодаря за помоща ще звънна да видя какво ще кажат
            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
            LZ1BGM Тел.0887482136

            Коментар


            • #7
              До: ICOM IC-24AT

              Моля модераторите да заключат темата.ПРОДАДЕНО
              Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
              LZ1BGM Тел.0887482136

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X