Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    Само дето това име изобщо не и приляга, щото става дума за разни примоции от самото начало, та и на там си избива постоянно.

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      Здравейте, едва днес разбрах за тези уоки токита и многи исках да се сдобия с един чифт...дори звънях на номера на Лидл България, но ми казаха, че няма...Та исках да ви попитам дали няма някой, който да си е купил ей така 2-3 чифта профилактично и да ми продаде единия...Ще съм много благодарен.
      Поздрави!

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        Първоначално публикуван от Spirit of Ecstasy Преглед на мнение
        Здравейте, едва днес разбрах за тези уоки токита и многи исках да се сдобия с един чифт...дори звънях на номера на Лидл България, но ми казаха, че няма...Та исках да ви попитам дали няма някой, който да си е купил ей така 2-3 чифта профилактично и да ми продаде единия...Ще съм много благодарен.
        Поздрави!
        В продавалника оферти бол от пишман търговци, за съжаление на двойна цена ;(
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          Да докладвам за обхвата. Малко градче, равнинно, сравнително чист ефир, без пряка видимост, основно дървета между нас, след 800 метра по права линия речта започва да става неразбираема. Направи ми впечатление, че ако приемам/предавам докато вървя, чуваемостта е много по-слаба спрямо стационарно положение. Та дори и при пешеходец с укв, явно доплеровият ефект оказва влияние....
          WG 2.7 CRD

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Не мога да ви разбера защо са ви тия Лидълски ч*кии.
            Земете си изкарайте по един инициал и си купете нещо свястно от 409shop за по 40 долара са.

            Даже се чудех на хората дето ги купуваха от лидл.
            Ники

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Аз използвам станциите от дъжд на вятър, че и по-рядко. Основно за разни смешни задачи, за които са достатъчни. За 20 лева е повече от добре, а инак под 200 с курсове и две станции не го виждам. Е ако имах повечко пари за хобита и закупуване на разни неща, ехее, колко инструменти само бих си накупил... но имам списък с мечтани щуротии за маса пари и кфо да правиш, чака си. И хубава станция ще почака... освен ако може би не ми подари някой . Но пък ваденето на буса последния път беше много лесно и приятно със станцийка, че като няма видимост м/у водачите си е куцо. Бързо им падат батериите, оставих едната на малкия да се мота по двора с включен вокс и след 30 мин постоянно предаване /щото той или си пее или кучето лае или нещо става и тя излъчва почти постоянно/ и падна батерията и останах с 1 заредена станция и една празна . Така де боклучави са, но за моите цели са си чудесни.

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Много са си добри даже всяко нещо си има цена и категория за тази категория станции цената е перфектна и аз имам от 409shop станции там 90% са си чисти китайци а другите 10% са напудрени.
                LZ2DRD

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Абе две станции с 4 батерии, на цената само на батериите са оферта от всякъде

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                    Да докладвам за обхвата. Малко градче, равнинно, сравнително чист ефир, без пряка видимост, основно дървета между нас, след 800 метра по права линия речта започва да става неразбираема. Направи ми впечатление, че ако приемам/предавам докато вървя, чуваемостта е много по-слаба спрямо стационарно положение. Та дори и при пешеходец с укв, явно доплеровият ефект оказва влияние....
                    Във Варна с тях и аз покрих приблизително това разстояние. Над това (+ още около 200 метра) пак се хваща, но е трудно разбираемо.

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-09-16 17.07.28.jpg
Прегледи:1
Размер:157.3 КБ
ID:5611440

                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Това ако не е снимано в червен джип......

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Абе като гледам има место за още 4-5 бойки.

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Това ако не е снимано в червен джип......
                            Позна! Чудих се дали да не е в смешни снимки...
                            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                            Абе като гледам има место за още 4-5 бойки.
                            Има място, ама няма толкова канали ПМР...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              .............. ...

                              Има място, ама няма толкова канали ПМР...
                              А нямало!
                              7 и 8 канал кой ще ги слуша, а?
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                Вържи си един простор в това .......червеното!!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X