Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    Според мен са по-добри от ТопМастър/ТопТуул. Имам даже и водопроводен ключ ADW, да не се хваля но се наложи да използвам доста сила за едни тръби. Те се вдлъбнаха доста, на ключа нищо му няма - нито се огъна, нито се подби. А цените им на фона на другите маркови инструменти са направо символични...

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      Не разбрах тия станции за запояване има ли ги, няма ли ги, само в склада ли ги има и кога ги пускат в продажба?
      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        В брошурата която взех вчера (и прочетох преди малко) пише, че ще ги има от четвъртък с цена 25 лева. Според мен меренето на температура при тях (ако съдя по снимката на станцията) ако изобщо има мерене е пожелателно. Но пък цената е тънка. Истинска читава станция с изпипано всичко както си трябва под 200 лева не съм виждал досега...

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          В лидъл вече се продават уоки-токитата, преди малко взех взех два комплекта.
          Отворих единия и направо съм очарован, всичко е подредено, увито толкова старателно, красота, а вече как работи ще пиша друг път.
          Успех.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Абе в мпята брошура пише от понеделник и цената е 22 лева. А топтул неможеш да сравняваш с топмастър по никакви криерии.

            Поздрави !

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Май са ти дали брошура като за "вътрешни хора"...
              От къде си пазариш ТопТуула, имат ли сайт, ще ми се да видя цени ?

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Хмм... от кога казвате се предлага станцията за запояване?

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                  Хмм... от кога казвате се предлага станцията за запояване?
                  04.04.2013
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Да аз съм в грешка. От чеъвъртък са станцийките.
                    А Топтула пазарувам отт Войнишки, засега съм изключително доволен , ползвам ги редовно имам какво ли не.

                    Поздрави !

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Извини ме за наивният въпрос, но какво е: "Войнишки" ? (колега от сайта, магазин, верига, склад или сайт и някакви координати ако може)

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Добре де, можеш и от мен. Не е като да нямам. http://www.toptul.com/
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Мерси, сега ще ги видя.

                          П.П. Разгледах го, както и сайтът ти, но не видях цени за ТопТуул. Факом и Гедоре определено ми харесват, но са ми над бюджета. Подобни ключове има даже в Карфур от тяхната поръчкова марка на доста добри цени, а са доста здрави. Тук таме имам и нещо от по-именитите марки като като Фело, Нипекс, Бета и др., но не е закономерност, предпочитам по-достъпни инструменти. Даже така нареченото ми "гедоре" е руско - много качествено подобие (вярно леко грозновато, но много здраво), донесено от Одеса от баща ми преди около 25 години... Не съм про в тази област, компютърен инженер и фотограф съм. Инструментите, освен няколко отвертки, поялник и няколко вида клещи, ги ползвам предимно любителски из къщи или по колата (все пак съм и "с бензин в кръвта"), та затова не виждам смисъл да наливам маса пари в най-добрите възможни инструменти.
                          Някакви цени за ТопТуул може ли (поне на лично) ?
                          Мерси предварително !

                          П.П.2 На ТопТул инструментите изглеждат доста сериозни (поне в брошурите) - горе/долу на нивото на Абрам Дитрих, а и асортиментът е сериозен. Вероятно ги подцених, като реших, че са едно и също с ТопМастър... (щото от тях поне имам някакви наблюдения)
                          Последно редактирано от stan73; 01-04-13, 10:45.

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Изключително висока PMR активност днес, особено на първи канал Да вземат да си изключат roger тона, че малко дразни.
                            нема начин да нема начин
                            Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
                            LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Е, хората им се радват.
                              Аз как се радвах на времето на първите ми токита, които се оказаха доста гадни, макар и маркови...

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                В Кърджали е слабо, чух един за ходене на някакви градинки ставаше дума, 3-4 пъти се включи и толкова... никой нищо от време на време 3,5 канал има приемане на шум само, и 2ри сиг 2,3 часа само шум имаше... Днес си взех от лидл радиостанциите изненадващо качествени са. Сутринта 1 баба беше грабнала 4,5 бройки, очаква се пенсионерска активност надвечер обаче много слабо се представя PMR в Кърджали... Някой знае ли как седят нещата в Пловдив покрай сточна... чуват ли се разговори. Разочарован съм от Кърджали, но няма как тези дни ще трябва да ги изкарам тук. Поздрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X