Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    От понеделник пак ще има ПМР токита по 22 лева чифта в ЛИДЛ.

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      Първоначално публикуван от stan73 Преглед на мнение
      От понеделник пак ще има ПМР токита по 22 лева чифта в ЛИДЛ.
      + 1туко-що бях в Лидъл в прочем ще има и готини станцийки за запояване!

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        + 1туко-що бях в Лидъл в прочем ще има и готини станцийки за запояване!
        Я раздуй малко за тях.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          Ами станция с регулиране на температурата от 0 - 500 градус. Гледа ми се надеждно пък ще пробвам

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            + 1туко-що бях в Лидъл в прочем ще има и готини станцийки за запояване!
            И аз днес ходих (преди няколко часа), но не видях такива. Какво представляваха ? (питам само от любопитство, вече имам хубава станция (кавър на станция на Соломон от 200 долара (моята естествено излезе по-малко и е по грозна, но това не ме притеснява особено... ))

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Ами станция с регулиране на температурата от 0 - 500 градус. Гледа ми се надеждно пък ще пробвам
              Сега видях, че вече си писал... Разгледа ли я внимателно. Регулирането как става ?
              Има ли термодвойка в човката ? Да не е като едни китайчета дето бях видял скоро (явно ментаци), които имаха само регулиране с триак, а иначе си бачкат директно на 220 Волта (регулирането в градуси естествено е пожелателно (разбирай едно към гьотере). А с утечката му съвсем спокойно можеш да убиеш 1/3 от нещата, които възнамеряваш да запояваш. По мои наблюдения ЛИДЛ внасят готини неща (повечето им ги правят специално за тях), но знам ли, звучи прекалено хубаво, за да е истина...

              П.П. В крайна сметка колко им е цената ?
              Последно редактирано от stan73; 30-03-13, 17:35. Причина: редакция на грешки и допълнение

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Първоначално публикуван от stan73 Преглед на мнение
                Сега видях, че вече си писал... Разгледа ли я внимателно. Регулирането как става ?
                Има ли термодвойка в човката ? Да не е като едни китайчета дето бях видял скоро (явно ментаци), които имаха само регулиране с триак, а иначе си бачкат директно на 220 Волта (регулирането в градуси естествено е пожелателно (разбирай едно към гьотере). А с утечката му съвсем спокойно можеш да убиеш 1/3 от нещата, които възнамеряваш да запояваш. По мои наблюдения ЛИДЛ внасят готини неща (повечето им ги правят специално за тях), но знам ли, звучи прекалено хубаво, за да е истина...

                П.П. В крайна сметка колко им е цената ?
                Цена: 22 леева ,
                Ето как изглежда
                Аз също съм много доволен от качеството на Лидъл. Примерно радиостанциите са с много добро качество на изработка, преди 2-3 седмици си взех коплект 10б шестограми с Т-образна дръжка + 10 броя Торксове с Т-образна дръжка в куфар за 22 лв. Ами доста ги понапънах за проби и нямат грижи.



                Поздрави !
                п.п. От линка в дясно има PDF-файлове с подробна информация .Така като гледам какво упътване има не би трябвало да е най-голямото менте на света, пък и за обикновен поялник да се ползва пак е супер. Дори защита от прегряване си има
                Последно редактирано от I.Stoyanov; 30-03-13, 19:10.

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Няма такъв филм- поялна станция - от понеделник.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Няма такъв филм- поялна станция - от понеделник.
                    - аз съм се изразил неправилно, станциите са от понеделник, просто разгледах една в склада, щото оправителя на "нашия" Лидъл ми е приятел

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Аха - имаш си "подводница" (дай боже всеки му ! )...
                      Разгледах станцията от линка който си дал, изглежда солидно, но ако датчикът в поялника е термодвойка, а регулирането е читаво, няма да е много точна, защото на добрите станции човката е съвсем друга (а на тази няма възможност датчикът да е на правилното място). Иначе мощността изглежда правилната (трябва да е 50 вата за да може температурата да се регулира в тесни граници почти моментално).
                      П.П. А за инструментите ти - ако са тези за които си мисля - трябва да са произведени от Абрам Дитрих Германия (ако по тях има релефно ADW значи са правилните) - това всъщност са си мнооого читави немски инструменти (купил съм си доста неща от тях - цепят мрака)...

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Точно Adw пише , чудех се какво ли значи попринцп за издевателства ползвам toptul , а за по- фини дейности facom. Тея от Лидъла ги взех като за проба , но се оказаха доста корави

                        - а станцията за тези пари е супер !

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Не е лошо човек да е наясно с някои неща (до голяма степен форумите са едно добро решение)...

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Ето ви малко инфо - в следващия линк към амазон ще видите какво се предлага от АДВ, изводите ви ги оставям на вас.
                            http://www.amazon.de/s/ref=sr_nr_p_4...rnid=419114031
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Не можах да разбера какви изводи очакваш да си направим, но нещата които имам с марката Абрам Дитрих са много добри (особено за парите си). Нямам възможност да си купя всичко на Гедоре, Фело, Нипекс и т.н., та затова съм си подбирал нещата от различни фирми и не съм налял цяло състояние за тях (а и не си вадя хляба с тях (освен с малки изключения), но определено пак вършат работа).

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                То като гледам нещо като немски топмастър , абе важното е да вършат работа ,щ. Макар напоследък да се обеждявам как гаранциите на ремомираните марки са безполезни , щото като живееш на майната си никой не поема транспорта , а за едня вложка струваща 10 лв да платя още толко за транспорт нЕма да стане. Поне тайванските на топтул ми ги сменят баз никакви въпроси , дори тресчотка са ми менили

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X