Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    Намери текстилно тиксо и финно го залепи по жената да не хаби батериите.
    LZ(единица) Лима Жоро Жоро
    2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      Гледам, че Кокича се обадил, споменал жена си и вече го няма. Явно е била зад монитора и е видяла какви ги пише и му е изцоцала батериите набързо

      едит/

      я го пак се появи. явно сценария е друг.... за сега
      My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        За утре не гарантирам че имам разни ангажименти, но в понеделник Кокича може да отнесе малко бъзик
        аз го чувах почти през целият път, включително Сточна Гара, Хаджи Димитър и после по Вл.Вазов.
        LZ(единица) Лима Жоро Жоро
        2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          майсторе и пасифик вие да не продавате радиостанции ?
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Част от лидълките са изкупени от строителна фирма, за служебно ползване.
            Безплатна нискобюджетна връзка на обекта.
            Преди малко го чух на един от каналите.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Аз ги взех и поради тази причина.Омръзна ми да се набутвам да вися на линия докато чакам колегата да каже "Давай готов съм"
              В пъти по лесно е с токитата,а и винаги могат да се ползват и за връзка с колеги от форума около мен.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                за връзка с колеги от форума около мен.
                Колко са тия на 300 м около теб
                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  Щом от Кв.Левски до Враждебна са 300м добре.Аз явно от разстояния не разбирам,но е факт,че си говорим.Ти за 22лв с Луната ли искаш връзка да правим?Ясно е че токитата са боклуци,но за работа са чук.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    токитата са боклуци,но за работа са чук.
                    Абе и за чук не стават, щото са много лекички и пластмасовички ама ако те ядоса жената може да я замериш без риск от сериозни последствия

                    А иначе 22 лв биха били доста по-добра инвестиция в няколко мастики и салати примерно, ама в истински мастики и салати, а не в нещо дето прилича на това дето ти трябва

                    Все едно да си купиш дървен кон щото бил евтин и след това ... кво искаш от кон за 22 лв? Да го яздиш ли? Е....не става.... ама става да се люшкаш на него почти както люля и истинския

                    Иначе теоритично тия пичи въшки метат до Луната. Проблема е че като се накичиш гордо с тях като Капитан Петко Войвода и си мислиш че си подсигурен и подкараш из гората може да не метнат и зад близкия баир. И колкото и да викаш "Ало, ало" никой да не те чуе и само по изпитания стар метод "абе тоя къде се загуби бе? ае да се връщаме да го търсим" да получиш помощ. Между другото вчера на 8-ми канал доста "ало, чуваш ли ме, ало" чух, та затова го използвах в примера си. Имаше и един дето чак "позивни" използваше "ало, ало втори на първи". И първи се оказа жена му. И въобще толкова смях от ефира като снощи не ми се беше случвало отдавна. Ама смях до сълзи, без майтап.
                    Последно редактирано от elbgt; 23-02-13, 14:50.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Ей на смях щом има значи има файда от китайките.Аз лично ги взех както казах именно с цел да ги ползвам за работа по обектите за да не се налага ползването на гсм-и.Ясно е че за истинска работа не вършат нищо.А и за обща култура са ми полезни тъй като до сега не бях има вземане даване с токита,а от много време ми се ще.От тук на сетне е ясно,че ако искам развитие трябват пари и четене.Дай боже да стане.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение

                        А иначе 22 лв биха били доста по-добра инвестиция в няколко мастики и салати примерно, ама в истински мастики и салати, а не в нещо дето прилича на това дето ти трябва


                        E да де, нали за това ти говорех снощи по станцията, ама ти пусто остана да подслушваш на хората жените

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Аз комплекта снощи го връчих на баща ми и днес цял ден слушам на бау-то как си говорят с комшията - "Лисица на Капан; Капан слуша; Лисица приема" и т.н. Вчера към 11:00 в Плевен в малкия Лидъл имаше останал един комплект.
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                            E да де, нали за това ти говорех снощи по станцията, ама ти пусто остана да подслушваш на хората жените
                            Абе ей! Не се прай! Ти каза, че ще си с Копривата и няма да пиеш. Е това ме демотивира тотално и предпочетох на хората жените Твойта що не се обажада?

                            едит/

                            аз сведение на останалите. Познавам само двама човека които пият така сладко, напоително и зарибяващо като Кокича, ама другия замина за Австралия преди 10 години и не се е връщал оттогава
                            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Вие се бъзикате с тутурутките, но ако не бяха те pmr-а само на расотките ще се използва
                              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                                майсторе и пасифик вие да не продавате радиостанции ?
                                Aз не Но Майстора има страшен инструмент за лечение на кофти станции Казва се ЧУК
                                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X