Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PMR Мания и Срещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: PMR Мания и Срещи

    Jumbo,

    В Люлин 8 сутринта към 8 и нещо на 8 канал имаше само един гаден непрекъснат шум. Ти в коя част си? Имаше ли шум при теб?

    Коментар


    • От: PMR Мания и Срещи

      При мен в помещението се появява на моменти, но компютри и луминисцентни лампи - бол.
      Основно съм във 2ри, но чат-пат го кръстосвам през деня.
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • От: PMR Мания и Срещи

        Снощи в ж.к. Стефан Караджа около 8ч. на 8-ми некодиран чух няколко реплики.После сканирах няколко пъти всичките канали, но това беше.Явно няма печеливши от Лидъл в района

        Някой успя ли да издумка вече батериите?Колко изкараха?
        Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


        • От: PMR Мания и Срещи

          Ужас, сутринта един пич взе последната бройка пред очите ми ... ообаче се оказа, че някой е свитнал едните батерии и човека се отказа. В крайна сметка ще чакам м.Април, тамън да ги тесвам и ако нещо да се насочвам към профи станциите, пък било то и малко по иллийгъл


          Поздрави !
          п.п. Да знаее, че има и едни малки бинокълчета, дето гледат суперр на далече, даже повече от достатъчно - 25 кентавъра ,
          В прочем сега се сетих как сутринта докато преживявай ОГРОМНО разочарование гледайки как отмъкват последната станция чух как продавачите в Лидъл си говореха. " Абе глей какъв зор има за тея радиостанции, даже племеникът ми се обади да му взема, щото в някакъв форум били много доволни и всички си накупували по 2-3 комплекта " , а сетете се кой е форума

          * Още нещо - какво трябва да си закупя, за да мога да чувам поне на 10км пресечен терен ? Моля за линк или конретно предложение. Теоритично, ако взема 2 такива по-мощнички и си ги ползвам на дадена честота само аз и още 1-2 някой ще ни засече ли и евентуални проблеми ? Май взех да се зарибявам
          Последно редактирано от I.Stoyanov; 22-02-13, 10:23.

          Коментар


          • От: PMR Мания и Срещи

            Снощи жената не можа да повярва,че тръгнах пеша за станции,че бях на една ракия.
            Уви бяха свършили.Остана ми само вечерната разходка.Не вярвах,че в Горна Оряховица ще има такъв интерес.
            Но тази сутрин във Велико Търново имаше 6-7 бр,та се снабдих и аз,нищо,че имам още четири.

            Коментар


            • От: PMR Мания и Срещи

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              * Още нещо - какво трябва да си закупя, за да мога да чувам поне на 10км пресечен терен ? Моля за линк или конретно предложение. Теоритично, ако взема 2 такива по-мощнички и си ги ползвам на дадена честота само аз и още 1-2 някой ще ни засече ли и евентуални проблеми ? Май взех да се зарибявам
              Дойдохме ли си на думата?
              Да се самоцитирам ли от предните страници?

              А относно споменаването на форума, така става то.
              Като тръгне слуха за сестра ти...нали.
              Сега на база ало-ало тестовете на хора, които доколкото изчетох нямат никаква друга база за сравнение, ни цитират като доволни. А до края на седмицата, когато всичките въодушевени един по един стигнат до по-горния извод кво правим със неактуалната вече информация? И с доверието във информацията във форума за в бъдеще?
              Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
              Seat Leon 2007 1.9 TDI

              Коментар


              • От: PMR Мания и Срещи

                Отваряме тема, продават се станцийките от лидъл

                Коментар


                • От: PMR Мания и Срещи

                  в смисъл?
                  LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                  2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                  Коментар


                  • От: PMR Мания и Срещи

                    Отговарям на горното пост, ако мен ме питаш за смисъл... доверието не се губи защото нещо сме рекли да проверим, ако се окаже калпаво, ще го покажем... реално се шегувам, щото мисля свят ще им се извие ако върнем в купом всички станции... с тея 3 години гаранция...

                    Коментар


                    • От: PMR Мания и Срещи

                      Абе стига глупости... пмр като пмр... нищо повече нищо по-малко. Не виждам как някой ще бъде недоволен от нещо, което струва колкото две големи в нормална софийска кръчма.

                      Коментар


                      • От: PMR Мания и Срещи

                        Само да вметна, че обхвата е толкова субективен фактор, че може да си го дъвчем колкото си искаме.
                        Снощи като си говорех с elbgt първо по навик включих другата която имам. Тя е 4W, даде му същата сила на сигнала както и тази от Лидъл. Той сам го е написал в последният си пост по темата до сега.
                        По пресечен терен е важно и от какво е пресечен, какво има наоколо, и куп други фактори. На последните разходки едни се чуват, други като превалят баира ние ги чуваме, ама те нас не..............та..............на аматьорско ниво сме задоволени. За всичко друго вече се отива в една техническа специфика, която на 90% не ни е нужна, защото сме ползватели, а не създатели

                        Коментар


                        • От: PMR Мания и Срещи

                          Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                          Дойдохме ли си на думата?
                          Да се самоцитирам ли от предните страници?

                          А относно споменаването на форума, така става то.
                          Като тръгне слуха за сестра ти...нали.
                          Сега на база ало-ало тестовете на хора, които доколкото изчетох нямат никаква друга база за сравнение, ни цитират като доволни. А до края на седмицата, когато всичките въодушевени един по един стигнат до по-горния извод кво правим със неактуалната вече информация? И с доверието във информацията във форума за в бъдеще?
                          С досега до материя, дойде и апетита май, май. Та... идеята ми е примерно аз си стоя вкъщи, брата работейки на хижа високо в планината да ми се обажда по станцията. Нещо от сорта. Каква мощност да търся ?
                          - http://dx.com/p/rechargeable-7w-440-...-talkies-40191
                          - http://dx.com/p/baofeng-1-5-lcd-5w-1...t-black-129389

                          Коментар


                          • От: PMR Мания и Срещи

                            Насов, Аз реших че искаш да се разделиш с тях.
                            Честно казано мисля че това е рекламен трик - цели 2пъти успяха да ме накарат да вляза в магазините им.
                            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                            Коментар


                            • От: PMR Мания и Срещи

                              Разбира се, че е рекламен трик, всички промоции са. Но като знам как се образуват цените с по 200-300% надценка... Не мисля да сме ги набутали .

                              Коментар


                              • От: PMR Мания и Срещи

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                                С досега до материя, дойде и апетита май, май. Та... идеята ми е примерно аз си стоя вкъщи, брата работейки на хижа високо в планината да ми се обажда по станцията. Нещо от сорта. Каква мощност да търся ?
                                - http://dx.com/p/rechargeable-7w-440-...-talkies-40191
                                - http://dx.com/p/baofeng-1-5-lcd-5w-1...t-black-129389
                                Баофенга е екстра за твоя случай. Все пак пробваш изобщо материята и няма смисъл от неща на двойна и тройна цена заради надписа им Има и тема за него, може да я прегледаш.
                                Обаче аз не бих поръчвал от дийлекстрийм нещо на стойност повече от 5-6$. Един колега днес ще ходи до митницата да се разправя с мита и такси точно за същата станция от баш същия сайт. Едно време пишеха ниски суми на пратките, явно напоследък са прекратили тази практика.
                                А в същото време ги има и тука на Илиенци за 10-ина лева отгоре. Просто не си заслужава цялата разправия с покупка онлайн.
                                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X