Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за PMR ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за PMR ?

    Здравейте!
    Дали някой знае за сервиз, дето да погледнат тези машинки. Нещо спряха да се чуват помежду си. Все едно нямат микрофони?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 016.jpg
Прегледи:1
Размер:298.3 КБ
ID:5943808Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 017.jpg
Прегледи:1
Размер:274.0 КБ
ID:5943809Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 018.jpg
Прегледи:1
Размер:193.2 КБ
ID:5943810Натиснете снимката за да я уголемите

Име:peltie 019.jpg
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5943811

  • #2
    От: Сервиз за PMR ?

    Прощавай за спама, а някой да знае пък за сиби, 27 МХц?

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за PMR ?

      Пенчо, я виж дали няма пуснат субтон на някоя..
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за PMR ?

        Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
        Пенчо, я виж дали няма пуснат субтон на някоя..
        Това не го знам какво е и как се пуска. До сега си работеха добре и нищо не съм им бъзикал. Последно ги ползвах края на Август т.г.

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за PMR ?

          Медион-а не го знам как е, но виж дали около номера на канала има едни по-малки цифрички.. или снимай дисплеите на станциите ако ти се занимава.
          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за PMR ?

            Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
            Медион-а не го знам как е, но виж дали около номера на канала има едни по-малки цифрички.. или снимай дисплеите на станциите ако ти се занимава.
            Няма малки варияции. Каналите са от 0 до 8. Пробвах ги с разместени канали - не става.

            Коментар


            • #7
              От: Сервиз за PMR ?

              Станцията ти поддържа 99 CTCSS Subcodes. Ако не съвпадат няма да се чуват.
              Немски не говоря обаче.
              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

              Коментар


              • #8
                От: Сервиз за PMR ?

                Първоначално публикуван от jumboframe Преглед на мнение
                Станцията ти поддържа 99 CTCSS Subcodes. Ако не съвпадат няма да се чуват.
                Немски не говоря обаче.
                Вярно, че така пише на кутията, ама и аз с немския съм кютук. Но вече доста време ги ползвам и не са се държали по различен начин?

                Коментар


                • #9
                  От: Сервиз за PMR ?

                  На PMR-ките за жената и детето е достатъчно едно копче да натиснеш и край Или от падане постепенно на батерията ако са били на неяв да забрави къде се намира. Субтона е честота, която се излъчва миксирана с предаваният сигнал и ако приемащата не получи този за който е настроена е отпушва (т.е. не чуваш нищо).

                  Затова огледай внимателно дали на дисплеите пише едно и също. Нито повече, нито по-малко от еднакви цифри. Иначе във вносителите на станции (Телком и Интегра - за тях се сещам в момента) би трябвало да ги погледнат. Медион не са толкова лоша марка и трябва поне схема да има със тях.
                  LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                  2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сервиз за PMR ?

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Нещо спряха да се чуват помежду си.
                    А някой друг чува ли ги?

                    И обратно, ти чуваш ли някой друг? Особено със станция, на която се вижда какво приема и предава?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сервиз за PMR ?

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      А някой друг чува ли ги?

                      И обратно, ти чуваш ли някой друг? Особено със станция, на която се вижда какво приема и предава?
                      Ми не знам. Аз до сега ги ползвах само в гората за връзка между две МПСета.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X