Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PC софтуер за настройка на станции ALAN

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PC софтуер за настройка на станции ALAN

    Въпросът ми е някой знае ли какъв е софтуера И може ли евентуално да се намери? Търсих в Гугъл, но май не зададох правилните въпроси
    Warp. Timewarp.
    Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
    LZ1VAS

  • #2
    Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

    защо не провериш при вносителите . преди бяха на сливница м/у ботев и опълченска посока люлин . но сега там има строеж . чесно казано и мен ме интересува къде са се преместили

    Коментар


    • #3
      Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

      Първоначално публикуван от vatito Преглед на мнение
      защо не провериш при вносителите . преди бяха на сливница м/у ботев и опълченска посока люлин . но сега там има строеж . чесно казано и мен ме интересува къде са се преместили
      Намират се на ъгъла на Христо Ботев и Сливница срещу 2-ра градска. Има банка ДСК и входът е в халето откъм гърба на банката
      N42 42 23.6 E23 18 59.3 ако ти върши работа
      Warp. Timewarp.
      Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
      LZ1VAS

      Коментар


      • #4
        Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

        благодаря за адреса . а относно координатите все още несе оправям . имам закупен от тях джипиес иза това ме интересуваха къде са се преместили

        Коментар


        • #5
          Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

          Първоначално публикуван от vatito Преглед на мнение
          защо не провериш при вносителите


          Много малко вероятно е вносителите да му дадат софтуер. Софтът за програмиране на радиостанции е предназначен най-вече за дилъри и сервизи, а не за крайни потребители. Защото за някои радиостанции с помощта му е възможно солидно препрограмиране, с което да се излезе извън разрешените диапазони и мощности.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

            виждал съм им сервиза и съм го ползвал ( не за тия от 8 лв ) мисля че е добре оборудван и екипа е на ниво . така че про блема може да се реши с разговор на место

            Коментар


            • #7
              Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              Много малко вероятно е вносителите да му дадат софтуер. Софтът за програмиране на радиостанции е предназначен най-вече за дилъри и сервизи, а не за крайни потребители. Защото за някои радиостанции с помощта му е възможно солидно препрограмиране, с което да се излезе извън разрешените диапазони и мощности.
              Именно. Всъщност мен по-скоро ме интересува възможността за увеличаване на изходната мощност. Ако някой има някаква представа по въпроса ще съм благодарен Гледах същия модел като моите в интернет с мощност 3 вата!!! Наясно съм с ограниченията и разрешените мощности, но като се има предвид къде ги ползвам се съмнявам, че ще "задръстя" ефира като им вдигна мощността...
              Warp. Timewarp.
              Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
              LZ1VAS

              Коментар


              • #8
                Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

                Първоначално публикуван от pneumothorax Преглед на мнение
                Именно. Всъщност мен по-скоро ме интересува възможността за увеличаване на изходната мощност. Ако някой има някаква представа по въпроса ще съм благодарен Гледах същия модел като моите в интернет с мощност 3 вата!!! Наясно съм с ограниченията и разрешените мощности, но като се има предвид къде ги ползвам се съмнявам, че ще "задръстя" ефира като им вдигна мощността...
                Пробвай да търсиш в Интернет по модел на радиостанцията. По принцип такива тясно специализирани софтуери трудно се намират. По-голяма вероятност за успех има ако попаднеш на някои форуми на потребители на такива станции. Примерно като този.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  Re: PC софтуер за настройка на станции ALAN

                  Предишния ми отговор изчезна някъде из тъмните доби, но както и да е
                  Програмата която търся се казва PRG05 и е за настройка на НР446, НР105 и 405 станции.
                  Warp. Timewarp.
                  Grand Cherokee WG 2.7 CRD BFG A/T
                  LZ1VAS

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X