Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

    Става въпрос за "NKT NKT-R3" http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=104482
    Станцията работи в 70 см. обхват, а скоро може да се появи и като двубандер и поне на външен вид наподобява YAESU VX-3R http://zapodaj.net/8605a6b687d6.jpg.html
    LZ1DVB

  • #2
    От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

    Исках ето така да сложа снимка, но незная какво се е объркало предния път.

    LZ1DVB

    Коментар


    • #3
      От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

      Ето въпросните снимки колега:





      Помежду другото интересно ми е дали някой я е тествал тук в БГ.Мисля да си купя такава.
      Последно редактирано от blagoo; 19-07-10, 23:00. Причина: текст
      OFFROAD SANDANSKI TEAM ON FACEBOOK

      http://www.facebook.com/group.php?gid=304000130920

      Коментар


      • #4
        От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

        Ако си добре с руския,чети тук: http://lpd.radioscanner.ru/topic24859.html

        Коментар


        • #5
          От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

          Ами руснаците пишат по форумите, че било дърво с неясен произход и че PUXING PX-A6 е много по-добра алтернатива със същите размери, възможности и цена...

          Коментар


          • #6
            От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

            Поръчахме една от 409SHOP и вече е вкъщи. По принцип приятелката ми работи с нея, но ще напиша какви са ми впечатленията. Панела е почти копие на VX3 с малки разминавания. Отгоре до антената на VX3 има букса за MIC/SP на "китаеца" има диод за фенерче. Отстрани буксите на "китаеца" са с доста меки гумени капачета и не се затварят много добре.Това на MIC/SP го залепихме с двойно залепващо тиксо, защото излизаше само. Заключването на копчето отгоре също е копирано и за да се работи с него трябва да се отключи.Малко е кофти, понеже ако е заключена станцията трябва да се отключи да се натисне копче VOL след това да се "вдигне" копчето отгоре и чак тогава може да се увеличи или намали силата на говорителчето.Друго нещо, което е като минус, е че на диплея където е скалата за S-метъра постоянно показва нивото за усилване на звукът. Реално там показанието не е само когато предавате и приемате, а постоянно и показва колко е усилено радиото. Като плюсове мога да отбележа, че изглежда добре, клавиатурата свети червено, диода за активност син (тази комбинация поне на мен ми харесва).Има стъпка 5 и 6,25 което позволява точно стъпване върху PMR каналите. Микрофона вътре е с гумено тампонче, което уплътнява доста добре на корпуса на станцията. Чува и се чува добре.Малка,лека и удобна. Ако се сетя нещо друго или забележа по време на експлоатация ще допълня.
            ------------------------------------------------
            LZ1OCZ

            Коментар


            • #7
              От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

              Добавям още един минус - Както се вижда на снимката станцията има доста бутони по предния панел и ако искате да работите на тъмно или трябва да научите всичките кое за какво е или ви трябва фенерче. Причината е че клавиатурата е просто боядисана отгоре и светлина през буквите на бутоните не може да мине, съответно и на тъмно не можете да видите какво пише на копчето.
              ------------------------------------------------
              LZ1OCZ

              Коментар


              • #8
                От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

                Колеги, каква и е цената?
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • #9
                  От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

                  В 409Shop е 45.00 USD
                  LR Discovery I 300 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нов трансийвър от 409shop, копие на "YAESU VX-3R"

                    Благодаря!
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X