Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете с Albrecht AE4500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете с Albrecht AE4500

    Подариха ми това чудо Albrecht AE4500 и за сега не успявам да го подкарам, мисля да го ползвам при леки разходки с джипа да държим връзка с колегите. Има 40 канала но не мога да направя връзка на никой от тях, както и да чуя някой от космоса Помагайте...
    Прикачени файлове
    Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

  • #2
    До: Помогнете с Albrecht AE4500

    Бай Гугъл дава линкове на немски , ако го разбираш има
    предимно описания на различни повреди.
    Радиото има 40 канала на FM и 12 на АМ.
    С колегата с който ще правите проби трябва да сте на еднаква модулация - предполагам това е ясно.Най-добре намери някой наблизо с СВ станция , заплюйте си един канал и пробвайте.
    Антената ти надявам се е за СВ банда...
    Ако се обади космонавт , викай и ние да се включим.
    Нещо споменават за проблеми с микрофона при този модел, ама поне трябва нещо да чуеш - да не си забил squelch-a докрай ?
    Наско
    На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

    Коментар


    • #3
      До: Помогнете с Albrecht AE4500

      Радиото работи на тези честоти - 26960-27180 МНz (27 мегахерца). За да се чуеш с някого трябва и той (неговото радио) да работи на тези честоти. Не каза нищо за антената, но без подходяща няма да стане нищо. Ако нямаш антена, пробвай с една жица дълга около 2.5 метра (това е само за проба )
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • #4
        До: Помогнете с Albrecht AE4500

        Благодаря за отговорите, до колкото разбира един лаик от тези неща и след темите които изчетох ми става ясно, че това не е хапка за моята уста. Предполагам едно портативно радио с малка мощност и отворените стандартни канали 1-8 ще ми свърши повече работа в разходките с джипа и колегите от Ленд Ровер Ентусиаст. А това предполагам ще върна. Благодаря още веднъж.
        Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

        Коментар


        • #5
          До: Помогнете с Albrecht AE4500

          Първоначално публикуван от dignatov Преглед на мнение
          Благодаря за отговорите, до колкото разбира един лаик от тези неща и след темите които изчетох ми става ясно, че това не е хапка за моята уста. Предполагам едно портативно радио с малка мощност и отворените стандартни канали 1-8 ще ми свърши повече работа в разходките с джипа и колегите от Ленд Ровер Ентусиаст. А това предполагам ще върна. Благодаря още веднъж.
          Обади се ако решиш да пробваш с това, ще те свържа с точния човек за помощ.
          Ще се измери на каква честота е, и ще се види дали може да се препрограмира на желаните от теб.
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #6
            До: Помогнете с Albrecht AE4500

            За сега съм се спрял на това : http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=101427, YAESU VX-3R DUAL-BAND, ако някой има впечатления нека сподели.
            А с голямата станция още не съм решил какво да правя но ако някой има инерес да пише на ЛС ще се разбрем веднага .
            Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X