Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електромагнитни вълни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електромагнитни вълни

    Здравейте, искам да попитам, дали някой може да направи портативен заглушител с честотни ленти - 1-1000Hz,-15-25000Hz,1-150MHz с радиус 1-10м, режим на работа 3 часа, ако е възможно и повече на който могат да се спират отделните ленти? Другият ми въпрос е каква е разликата във видовете заглушаване на сигнал? Трябва ми за художествена галерия.

  • #2
    [QUOTE=simeon313;n6742322 честотни ленти - 1-1000Hz,-15-25000Hz,1-150MHz с радиус 1-10м, Трябва ми за художествена галерия.[/QUOTE]

    Може ли да бъркаш нещо?? Какво има в тези честоти?? то първите две са направо чуваеми някаква грешка трябва да е...
    За художествена галерия?! Какво точно? Телефони и джиесеми работят на друга честота и продават стандартни шумозаглушители

    Коментар


    • #3
      Може би колегата е искал да напише - "художествена галерия"
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #4
        Китайците продават какви ли не заглушители.Каквото ти хареса.

        Коментар


        • #5
          От някъде ми смущават радиото и музиката и искам да им противодействам. Искам да си оставя само една честота за мене, ама не знам как.

          Коментар


          • #6
            КРС си имат контакти и всякакви канали за връзка!
            Дори и на 112 може да се обадиш.
            Гарантирам ... ще ДОЛЕТЯТ. ..... ама в каква посока ще те отвеят е ... друга тема.
            От 1 до около 20 000 Hz се чува с моите глухи уши!
            Ако некой ти перчи в тия честоти .... Пускай Рамщайн на уредба поне 2х 300 вата .... до дупка .... ПОмага! Проверено!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • Джоу (x3mrjoe)
              Джоу (x3mrjoe) коментира
              Редактиране на коментар
              Еее, аре да е поне от 20Hz.

            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              То и 20 херза са трудно чуваеми. По-скоро от 40-50, в масовия случай. Има и хора дето чуват 20 херца, но са малко, също като тези дето могат да чуят 20 000.
              Но така е определена чуваемата лента-"20-20", по-лесно се помни.

            • p-pleven
              p-pleven коментира
              Редактиране на коментар
              Само да спомена, че видях "Рмщайн"...
              Бившия ми комшия по гараж успешно се справи с пробляма "мишки в гаража" като в последен отчаян вариант започна да пуска Секс Пистълс в гаража. Направо беше се изкефил от резултата: проклетите животни, дето му бяха нагризали инсталацията на старото Ауди ... не издържаха и си биха камшика...
              Отначало беше странно - слизаш в гаража, а от някъде дъни музика 24/7... После се разбра за тихата и отчаяна война...

              Само да кажа, че комшията и комшийкята баха интелигентни хора, преподаватели в университет и преди това бяха пробвали всички нАучни подходи: капани, отрови, лепенки - без файда.

          • #7
            Първоначално публикуван от simeon313 Преглед на мнение
            От някъде ми смущават радиото и музиката и искам да им противодействам. Искам да си оставя само една честота за мене, ама не знам как.
            Така няма да стане! Опиши точно какво се случва.

            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #8
              Момчето е чувал за честоти и заглушаване, но явно само е чувал.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Ако некой ти перчи в тия честоти .... Пускай Рамщайн на уредба поне 2х 300 вата .... до дупка .... ПОмага! Проверено!
                Абе зависи от кои ватове е ако е от китайските няма да стане...

                Веселин Маринов сякаш върши повече работа!??

                Коментар


                • #10
                  Тия радиостанции с музиката излъчват на четота между 88 и 108 MHz и всичките могат да се слушат през интернет. Така, че слушай ги от там. Правата, които си платил (или поне би трябвало да си, за да можеш да пускаш законно музика в галерията) към Музикаутор и Профон, важат и за това излъчване.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #11
                    Аз пък си мисля че някой просто иска тишина, а ти прекаляваш с децибелите.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X