Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Вчера видях в едно оръжейно магазинче wouxun KG-UVD1 за 480 лв без ДДС
    Тия наще търговци я нямат надценката за нищо - това иде като крайна цена 576лв.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Вчера видях в едно оръжейно магазинче wouxun KG-UVD1 за 480 лв без ДДС
      Тия наще търговци я нямат надценката за нищо - това иде като крайна цена 576лв.
      Ще се сетиш. Аз отдавна преди да купувам каквото и да е от тук, ако не ми е спешно, проверявам навън, и ако ми е по-изгодно го купувам от там.

      И за пореден път призовавам всички - правете си карти, и пазарувайте през интернет. Не е страшно, нито опасно. За вече 5 години не съм имал никакъв проблем никъде.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ще се сетиш. Аз отдавна преди да купувам каквото и да е от тук, ако не ми е спешно, проверявам навън, и ако ми е по-изгодно го купувам от там.

        И за пореден път призовавам всички - правете си карти, и пазарувайте през интернет. Не е страшно, нито опасно. За вече 5 години не съм имал никакъв проблем никъде.
        Аз пазарувам от нета от 1996-та , но тогава експресната поща идваше за 3 месеца, а надценките тук бяха до 30%, така че взимах само неща, които тук просто ги няма. Сега всичко е много по-бързо и лесно, но пък явно търговците тук са си загубили ума и се налага все повече да пазаруваме неща, които ги има и тук. Аз не съм привърженик на изнасянето на пари от страната без остра нужда, но понякога ....
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
          Аз пазарувам от нета от 1996-та , но тогава експресната поща идваше за 3 месеца, а надценките тук бяха до 30%, така че взимах само неща, които тук просто ги няма. Сега всичко е много по-бързо и лесно, но пък явно търговците тук са си загубили ума и се налага все повече да пазаруваме неща, които ги има и тук. Аз не съм привърженик на изнасянето на пари от страната без остра нужда, но понякога ....
          Когато плащаш на търговец за нещо, дето не се произвежда тук, често е вкарано контрабандно, без да се плащат мита и данъци, ми се струва по-добър вариант да си го купя отвън. Парите така или иначе си отиват. Само че разликата в цената остава в МОЯ СИ ДЖОБ, а не в тоя на търговеца.

          А са се самозабравили, защото разчитат на това че много хора не искат или им е сложно, или ги е шубе да пазаруват през интернет.

          Има един единствен начин да накараме парите да влизат в България, и това е ПРОИЗВОДСТВО. Търговците са готови да продадат и държавата, щом ще са на печалба. Те са необходимо зло, но когато станат в повече, и започнат да се уговарят да държат еднакви цени, са си чисто и просто мошеници и хрантутници, лежащи на гърба на реално работещите и произвеждащи хора.

          Изхода на България е туризъм и производство на стоки и услуги, включително интелектуални такива. Не сме в позиция, в която е възможно да се издържаме от търговия.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров
            Определено, ние сме страна която може да разчита на няколо основни неща: Туризъм, Земеделие, Услуги. Това са основните неща, на които трябва да се наблегне според мен.
            За земеделието не съм съгласен. Навсякъде е на субсидии, а пък и нямаме достатъчен ресурс за сериозен износ. Тоест не е това нещото, дето е в състояние да вкарва пари в държавата. Поне така мисля де.

            Обаче това е от нещата без които не можем. И аз много уважавам труда на тия хора, и ми е гадно че често карат на ръба на оцеляването, което никак не е редно. Ако ги няма, какво ще ядем? Турски/гръцки пластмасови домати, или?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

              тази http://www.409shop.com/409shop_produ...6&usercat=1648 или тази http://www.409shop.com/409shop_produ...2&usercat=1648 бихте ми препоръчали за китаеца? плюсове и минуси???
              с колегата wickedsmile така и така ще поръчаме външни антени, така че реших направо да поръчам и някоя от тия, но не мога да реша коя да е.
              Последно редактирано от upi; 02-07-09, 10:25.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Второто. Еднозначно. Не ти трябва твърда антена за ръчна станция. Телескопична и аз имам, и така си седи. Неудобна е. И КСВ-то и е много зле, поне специално на тая.

                ...Но разликата спрямо оригиналната няма да е особено голяма. А предвид дължината и, ще е и неудобна.

                Струва си единствено да се вземе антена за кола.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Струва си единствено да се вземе антена за кола.
                  Добре, Спарки, ти коя от антените за кола би препоръчал? за тоя конектор има 3-4 модела, но ако речеш друго, може да вземем на друг конектор с преходник.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Преходник към BNC, или нещо друго. Там разнообразието е голямо. Не съм купувал и нямам отзиви. Няколко колеги вече си купиха. Ако отвориш нарочна тема "Каква антена за кола на 144/430" съм сигурен че ще ти отговорят доста хора.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Преходник към BNC, или нещо друго. Там разнообразието е голямо. Не съм купувал и нямам отзиви. Няколко колеги вече си купиха. Ако отвориш нарочна тема "Каква антена за кола на 144/430" съм сигурен че ще ти отговорят доста хора.
                      Питах тук, защото имам регистрация в 409 и без никакъв зор бих си я поръчал ако някой даде препоръки за антена от този сайт. Ако не - здраве. Отворих "нарочна тема".
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Айде .......
                        KG-UVD1P (DTMF NEW Version !)

                        Спарки ..... направиха го !!
                        С два долара разлика в цената ....
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Да бе. И аз видЕх. Ще поръчвам по-нататък, ама първо да продам мойте че много ми станаха.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Спарки, така и така даваш консултации, моля те да и дадеш мнение и за тази Wouxun KG-UVD1P.
                            Мисля, че си има всичко необходимо и за трите обхвата 144, 430, 446.
                            Благодаря ти предварително.

                            Последно редактирано от alex_bg777; 13-09-09, 12:23.
                            LZ1AID

                            Коментар


                            • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                              Спарки, така и така даваш консултации, моля те да и дадеш мнение и за тази Wouxun KG-UVD1P.
                              Мисля, че си има всичко необходимо и за трите обхвата 144, 430, 446.
                              Благодаря ти предварително.
                              Перфектна е! Имам такава, но без "P"-то.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Подкрепям!
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X