Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Първоначално публикуван от starnet Преглед на мнение
    въпреки ,че turtey ми сви радиото, мисля да не се отказвам,прочетох това онова и нещата почнаха да ми се разясняват,доколкото разбрах в единия горния банд любителските от 446 нагоре през 6.25 общо 8 канала,за долният не намерих инфо.Ще се образовам още по темата ,ще изкарам този изпит за знак и тогава 409shop да му мислят))),до тогава всичко в темата ще ми е от полза.
    Много ме радва ентусиазма ти,предполагам си млад човек но това няма значение важното е МЕРАКА с главни букви.Не се отказвай чети питай и дерзай това е най-почтения начин човек да върви напред и нагоре.Желая ти успех
    LZ2DRD

    Коментар


    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Вече предлагат и двубандов Пуксинг.
      http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=107188
      LZ1MKI
      Stilo JTD 115+

      Коментар


      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

        http://www.alibaba.com/product-gs/44...3R_Pocket.html
        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

        Коментар


        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
          Да, ама като сложиш шипинга, цената вече не е тая.

          Аз много се триумя дали да не поръчам един PUXING за проба. Кефят си ме тия животни и това си е. Поне при старите модели на 888 менютата и настройките бяха много по-разбираеми от WOUXUN-ските.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

            http://zastone.en.alibaba.com/produc...io_MP_600.html
            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

            Коментар


            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Добре де, изобщо не съм ползвал радиостанция, та да попитам, може би и малко лаяшки въпрос, ама ....
              Ако си купя/да речем някаква, си там радиостанция/
              То каква да е, някаква по-евтина, че няма да я ползвам, нещо ежедневно...
              Има ли някакъв обхват, тази радиостанция/има май, ама да си питам /
              Защото по моя край, за радиостанция, не са и чували...Та ако и е малък обхвата, няма смисъл, че ще трябва, сам да си говоря
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                Добре де, изобщо не съм ползвал радиостанция, та да попитам, може би и малко лаяшки въпрос, ама ....
                Ако си купя/да речем някаква, си там радиостанция/
                То каква да е, някаква по-евтина, че няма да я ползвам, нещо ежедневно...
                Има ли някакъв обхват, тази радиостанция/има май, ама да си питам /
                Защото по моя край, за радиостанция, не са и чували...Та ако и е малък обхвата, няма смисъл, че ще трябва, сам да си говоря
                С такова радио можеш да говориш по два начина:
                1. Чрез директна връзка ( станция към станция)
                2. Чрез репитер
                Ако в твоя вилает, както казваш, ако кажеш "радиостанция" и хората си мислят за радио "Христо Ботев", то-да, ще си говориш сам. Това е вариант 1. Но ако кажеш къде си, може да се окаже, че в близост до теб има репитер, разбирай - яка комуникация.
                Но и в двата варианта ти трябва лиценз за радиолюбител. Няколко мнения по-горе съм обяснил от къде и как, защо и кога.
                За обхват, имат си, но зависи къде си, къде е другия, къде е репитера. Може да е 300м. , може и да е и 300км. Образно (но приблизително )
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Два тъпи въпроса

                  Къде *точно* се намира тази китайка на Илиянци? Северния вход не ми говори нищо, дайте или номера на магазина (всичките са номерирани), или от коя улица входа, че се омаях да търся и нищо :/

                  Смятам един KG-UVD1P да взема, нещо по-заслужаващо си /цена-възможности-качество/ излизало ли е напоследък?

                  Коментар


                  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                    а случайно да знаеш цена?
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                      С такова радио можеш да говориш по два начина:
                      1. Чрез директна връзка ( станция към станция)
                      2. Чрез репитер
                      Ако в твоя вилает, както казваш, ако кажеш "радиостанция" и хората си мислят за радио "Христо Ботев", то-да, ще си говориш сам. Това е вариант 1. Но ако кажеш къде си, може да се окаже, че в близост до теб има репитер, разбирай - яка комуникация.
                      Но и в двата варианта ти трябва лиценз за радиолюбител. Няколко мнения по-горе съм обяснил от къде и как, защо и кога.
                      За обхват, имат си, но зависи къде си, къде е другия, къде е репитера. Може да е 300м. , може и да е и 300км. Образно (но приблизително )
                      Ами колега, не знам, има някакви "чинии" и антени, но не знам, дали има такова нещо, репитер....
                      Май няма да се наложи, да си взимам..Но не се знае
                      Добре де, за да се свържа с този Репитер, трябва нещо да плащам ли??Или просто ползвам неговите услуги??
                      Лаяк съм по тази тема, извинявам се за може би "тъпите" въпроси, ама "С питане, до Цариград се стига"

                      Коментар


                      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                        С такова радио можеш да говориш по два начина:
                        1. Чрез директна връзка ( станция към станция)
                        2. Чрез репитер
                        Ако в твоя вилает, както казваш, ако кажеш "радиостанция" и хората си мислят за радио "Христо Ботев", то-да, ще си говориш сам. Това е вариант 1. Но ако кажеш къде си, може да се окаже, че в близост до теб има репитер, разбирай - яка комуникация.
                        Но и в двата варианта ти трябва лиценз за радиолюбител. Няколко мнения по-горе съм обяснил от къде и как, защо и кога.
                        За обхват, имат си, но зависи къде си, къде е другия, къде е репитера. Може да е 300м. , може и да е и 300км. Образно (но приблизително )
                        Ами, има някакво съоражение, предавателна кула изглежда, антени, чинии, дали ще има??
                        Добре де, дори и да има, трябва ли нещо да плащам или само радио любителския лиценз ми стига??
                        Лаяк съм по темата, та затова задавам може би малко "тъпи" и новобрански въпроси..
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Като изключиме името това много ми прилича на това -228 $ и безплатна доставка!
                          http://www.dealextreme.com/p/profess...-174mhz-110720

                          Коментар


                          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Първоначално публикуван от neo13 Преглед на мнение
                            Като изключиме името това много ми прилича на това -228 $ и безплатна доставка!
                            http://www.dealextreme.com/p/profess...-174mhz-110720
                            Сигурно е същото с различна лепенка, но тази цена не ме устройва. Ще почакаме да падне наполовина и тогава ще купуваме.
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Първоначално публикуван от neo13 Преглед на мнение
                              Като изключиме името това много ми прилича на това -228 $ и безплатна доставка!
                              http://www.dealextreme.com/p/profess...-174mhz-110720
                              Това е еднобандова станция, така че цената е силно неприемлива. Ако беше двубандер - как да е.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                                Ами, има някакво съоражение, предавателна кула изглежда, антени, чинии, дали ще има??
                                Добре де, дори и да има, трябва ли нещо да плащам или само радио любителския лиценз ми стига??
                                Лаяк съм по темата, та затова задавам може би малко "тъпи" и новобрански въпроси..
                                Кажи къде са тия чинии, кули и прочее. Въпреки, че чинии не ти вършат работа. И нищо не се плаща след взимането на лиценза. Репитрите са за свободно използване, но от лицензирани радиолюбители.
                                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X