Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Baofeng UV-5R

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Baofeng UV-5R

    И още нещо - винаги проверявайте с кой куриер ще ви изпратят стоката. Ако имате право на избор (някой търговци го позволяват) избирайте Swiss Post. Нещата идват в пъти по-бързо и проследяването на пратката е много по-точно и бързо! Другата крайност са Малайзиските пощи - едновременно поръчах Бау, кабел с диск и къса антена - антената, диска и кабела са тук (Сингапурски пощи) Бау-то (Малайзийски) се бави вече 2-ра седмица след тях. Останалите неща дойдоха за около 20 дни, радиото отива на 35.
    42

    Коментар


    • От: Baofeng UV-5R

      И аз се обзаведох с китайчето.

      Накой да има актуален файл с честотите и репитрите? За района на София най-вече?

      Коментар


      • От: Baofeng UV-5R

        http://repeaters.lz1ny.net/cgi-bin/repeaters.py

        Аз поне по-актуален списък не зная.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Baofeng UV-5R

          Мерси
          Имах предвид , експортнато за бауфенг-а.

          Коментар


          • От: Baofeng UV-5R

            В сайта на Виктор LZ1NY имаш "Download CSV"
            Сваляш, редактираш и качваш в Chirp. После в станцията.
            Нямам китайска и не мога да ти кажа точно как да го направиш, но горе-долу това е начина. Или някой колега да ти даде готов фаил. Проблема е че този списък търпи промени.
            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

            Коментар


            • От: Baofeng UV-5R

              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Мерси
              Имах предвид , експортнато за бауфенг-а.
              Хах, много по американски търсиш решение
              Не е чак такъв къртовски труд да ги нацъкаш в зофта и с копи-пейст.
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Baofeng UV-5R

                Имам някакъв списък и скоро го иачвах на бау-то на Владо Веков. Разбира се, може да се редуцира или добави, или замени. Пиши или звънни, ако искаш.
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Baofeng UV-5R

                  Миналата седмица ми подариха А52, което е феислифт на UV5.
                  Разгледах по нетя но не намерих: Има ли различни фирмуери (по-нови да речем) за тези токита?
                  LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                  2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                  Коментар


                  • От: Baofeng UV-5R

                    N5R-20 или 30
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Baofeng UV-5R

                      Firmware message 1: BFS311
                      Firmware message 2: BFB297
                      6+Power-On message: 131204N

                      Това пише в chirp-a.
                      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                      Коментар


                      • От: Baofeng UV-5R

                        Чрез chirp-a може ли да се актуализират А и В канал едновременно или последователно, без да се губи единия или другия в режим канали?
                        Ако актуализирам А канал се губи В, и обратното.

                        Коментар


                        • От: Baofeng UV-5R

                          Здравей, с Chirp програмираш всички канали, А и В си настройваш сам .
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Baofeng UV-5R

                            Здравейте. Днес си получих бауто по пощата оригинално от Китай. Имам някакъв странен проблем, който не можах да оправя и след ресет на настройките няколко пъти. Става дума за следното... При работа с две едни и същи баута, настроени по един и същ начин, става така, че когато ги свързвам една с друга работят и в двете посоки. Когато обаче сменя канала на проблемната или изобщо натисна някой бутон различен от PTT, тя спира да приема сигнал. След като рестартирам се оправя, но това е много досадно. Въпроса ми е дали някой е срещал подобен проблем и изобщо дали има оправия това ?
                            Благодаря предварително !!!

                            Коментар


                            • От: Baofeng UV-5R

                              Първоначално публикуван от lubito Преглед на мнение
                              Здравейте. Днес си получих бауто по пощата оригинално от Китай. Имам някакъв странен проблем, който не можах да оправя и след ресет на настройките няколко пъти. Става дума за следното... При работа с две едни и същи баута, настроени по един и същ начин, става така, че когато ги свързвам една с друга работят и в двете посоки. Когато обаче сменя канала на проблемната или изобщо натисна някой бутон различен от PTT, тя спира да приема сигнал. След като рестартирам се оправя, но това е много досадно. Въпроса ми е дали някой е срещал подобен проблем и изобщо дали има оправия това ?
                              Благодаря предварително !!!
                              Моя не предаваше. Виж пост 20 в темата.
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар


                              • От: Baofeng UV-5R

                                Това е бъг във станцията. Смени състоянието на BEEP (On-Off или обратното) и ще се оправи.
                                LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                                2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X