Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коментари относно доставка на техника

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коментари относно доставка на техника

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Не дръж толкова на тия неща. То седи по складове да чака самолет, или да чака обработка и прочие. Тракинга ползвай само за ориентация. Например хич не се чуди защо седи толкова в самолета. Минало е сканиране за качване на самолет, и сега чака да го качат, или пък вече е пристигнало и сега чака някой да го разпредели, сканирайки го съответно.
    Така е, въпроса е че радиото ми трябва и взех да се ядосвам защо ли не си го купих оттук. Предполагам че ще пристигне до няколко дни.
    LZ2NKM

    Коментар


    • От: Коментари относно доставка на техника

      И аз съм бесен поръчах стока от dealextreme.com на 01. 11.2010. на 17.12.2010 излетя от хонг конг според тяхната система за проследяване до днес е в небитието и дано се появи някой ден че ще имам много главоболия.
      LZ2DRD

      Коментар


      • От: Коментари относно доставка на техника

        Аз вече 3 седмици чакам едно радио и толкова много ме е яд, че нямам думи. Явно тия самолетни проблеми, заедно с празниците тотално объркаха нещата...
        LZ2NKM

        Коментар


        • От: Коментари относно доставка на техника

          Миналата година по това време и аз чаках отчаяно... Нещата "потръгнаха" в края на Януари... Надявам се при вас да не е така...
          Весело посрещане!
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • От: Коментари относно доставка на техника

            Хъм, въпреки проблемите по летищата, последната пратка, изпратена от Хонг Конг на 19.12, минаваща през Лайпциг, пристигна тук на 21.12 После 1 седмица ме мотаха митниците. Доставката обаче беше с ДиЕйчЕл... Вчера направих една нова поръчка, с доставка по пощата, да видим кога ще дойде......
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • От: Коментари относно доставка на техника

              Здравейте колега , цял ден чета вашите постове и разгледах сайта но в него не открих да се продават настолни радиостанциий ? ? ?
              Ако има някои навит колега заедно да поръчаме и да си разделим доставката ще се радвам или някои да поясни малко как става поръчването ?
              За връзка с мен скайп-stankata_666 i yahoo masenger - bg_stunt

              Коментар


              • От: Коментари относно доставка на техника

                Темата се разводни с различни сайтове и коментари, та е добре да разгледате началото.

                Основно радиолюбителска техника купувам от България, заради гаранцията, и възможността да използвам кредита по ДДС.
                Но ако се наложи - за китайските модели, антени и аксесоари, ползвам тези два сайта от Хонг Конг: http://www.409shop.com/ и http://www.radiogearpro.com

                Доставката през пощата е безплатна (това е специален бонус в Хонг Конг за стимулиране на износа).

                При получване в пощенския клон ви уведомяват, и си вземате пратката. На някои места пощаджиите носят и до вкъщи.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • От: Коментари относно доставка на техника

                  Не лош сайт е и http://www.radioshop888.com/, където има и рипирърчета и разни други благинки. Като цяло голяма разлика в предлаганите неща и цените им няма. Лошото е, че стационарни(настолни) машинки също няма. Тях от e-bay .. пак при положение, че не можеш да си намериш от тук.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Коментари относно доставка на техника

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Не лош сайт е и http://www.radioshop888.com/, където има и рипирърчета и разни други благинки. Като цяло голяма разлика в предлаганите неща и цените им няма. Лошото е, че стационарни(настолни) машинки също няма. Тях от e-bay .. пак при положение, че не можеш да си намериш от тук.
                    Че аз като гледам си е копие на 409shop, с добавени малко нещица отгоре.
                    Имя ли някакви новини по отношение на мобилната станция на WOUXUN?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Коментари относно доставка на техника

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Че аз като гледам си е копие на 409shop, с добавени малко нещица отгоре.
                      Имя ли някакви новини по отношение на мобилната станция на WOUXUN?
                      Малкото нещица са рипитри по 75$ заедно с кабели към което си искаш радио по света, както и кросбандче и нещо супер приятно - папагалче което можеш да подкараш и на ПМР и на СБ и на к'вото си решиш.
                      Относно мобилния Воксун - за съжаление, първата "пробна" серия, която са пуснали (контролирано на различни места) се оказала със скрити дефекти, заради което ще трябва да почакаме още малко. Така поне ми отговориха от производителя.
                      Последно редактирано от upi; 17-01-11, 21:02.
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • От: Коментари относно доставка на техника

                        Най-сетне си получих мобилната станция. От митницата! Много лошо се подлъгах да купувам от този: http://stores.ebay.com/solidradio без да съм го пробвал. Оказа се, че въпреки че го предупредих да го изпрати на ниска стойност е застраховал пакета и е писал 2000 хонг конгски долара стойност. Досега съм поръчвал основно от 409shop и никога не съм имал проблеми, така че внимавайте със Solidradio!
                        LZ2NKM

                        Коментар


                        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Някой поръчвали ли е скоро от Китай? Интересува ме с новите(от 2010) правила по митниците какво се случва и как се получават нещата.
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Аз, от radiogearpro. Само че CAT кабел с преходник за yeasu-то. Пристигна за 10-12 дни (не ги броя вече). Понеже пратката е малка и маркирана като търговска мостра, пощальонката ми я донесе до вратата.

                            Идната седмица чакам от 409shop едно малко по-голямо кутийче, ще се докладвам, ако никой не се обади по темата

                            73!

                            Коментар


                            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Отиваш в митницата с копие от плащането от пеъпал, плащаш 3,50 пощенски разходи, 10 за това, 15 за онова, плащаш си ДДС и мито и си получаваш нещото. Гадна работа свързана с корупция и т.н. .... било к-вото било от китай, освен ако наистина не си струва.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Отиваш в митницата с копие от плащането от пеъпал, плащаш 3,50 пощенски разходи, 10 за това, 15 за онова, плащаш си ДДС и мито и си получаваш нещото. Гадна работа свързана с корупция и т.н. .... било к-вото било от китай, освен ако наистина не си струва.
                                Благодаря Иво
                                Още няколко въпросчета:
                                1. Митото колко процента е?
                                2. ЕОРИ номер трябва ли ми?
                                3. Коя митница?
                                LZ1DWW

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X