Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Следващ изпит за радиолюбители

    Привет,

    да е честит на всички .

    И аз да се похваля, направо граничар 48 верни от 48 минимум верни .

    Явно на въпросите дето трябва да за заучават, ме е подвела паметта.

    Ама и това си е резултат, щом се зачита .

    Живот и здраве, като излезнат позивните ще се чуем в ефира.


    73
    LZ1VWW

    Коментар


    • До: Следващ изпит за радиолюбители

      (60/60)
      Таз година 2 клас, догодина 3-и
      Сега на дневен ред е радиостанцийка. Като начало май ще е тази.

      73

      Коментар


      • До: Следващ изпит за радиолюбители

        Първоначално публикуван от druncho;888853Сега на дневен ред е радиостанцийка. Като начало май ще е [URL="http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=103954"
        тази[/URL].
        И правилно. Доволен ще останеш.

        Честито и от мен на всички изкарали.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Следващ изпит за радиолюбители

          (58/60)
          Не съм пълен отличник като повечето колеги, които си взеха днес изпита, но съм доволен - и аз така, тази година "2", догодина "1".
          Честито на всички - май останах с впечатлението, че всички си взехме изпита.
          LZ1PPR, 0 (Rh+)
          Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
          За мен: https://goo.gl/8SebdR

          Коментар


          • До: Следващ изпит за радиолюбители

            Честито колеги
            Радвам се, че ще се чуваме вече и "в ефир".
            LZ1DWW

            Коментар


            • До: Следващ изпит за радиолюбители

              Честито на печелившите, със здраве да си ползвате инициалите
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                Ей, вярно че трябва в аватарите ни да стоят нашите снимки, а не тези на автомобилите ни. Толкова хора имало от форума, а накрая се познахме само петима! Беше хубавао да пием по едно кафе, да се опознаем.
                Както и да е, честито на всички и да се чуваме след време по радиото.
                LZ1AID

                Коментар


                • До: Следващ изпит за радиолюбители

                  Поздравления и честито!
                  Тежък изпит, труден.

                  Затова - бърз като Нисан и точен, като японец. 61/60

                  Напред към ефира.
                  Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                  Коментар


                  • До: Следващ изпит за радиолюбители

                    Честито и от мен на всички нови в ефира
                    Дано се чуваме по-често пък и да се виждаме,къде по баира,къде на по БИРА
                    ЧЕСТИТО
                    "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                    "LZ1WAN"

                    Коментар


                    • До: Следващ изпит за радиолюбители

                      И като Ви излязат инициалите, записвайте се тук, за да не се окаже, че не се знаем
                      LZ1DWW

                      Коментар


                      • До: Следващ изпит за радиолюбители

                        Бре, кога сварихте да се похвалите. Докато се прибера до Бургас и вече ме изпреварили. Аз малко се поизложих с 59/60, ама следващия път повече. Сетихте се сега за снимките, а като ви пуснах тема да си смените аватарите, само Спарки комай се върза .
                        Хайде успех на всички новоизлюпени второкласници и на "батковците" от първи клас.

                        Мнение на [B]druncho;888853Сега на дневен ред е радиостанцийка. Като начало май ще е
                        тази
                        .

                        Поръчах на мой приятел, който в момента е в Китай да ми вземе този модел, трябва да се върне в края на месеца. Ако не е успял обаче можем да поръчаме няколко човека.Разбира се не в количества, за които трябва да минаваме през митница
                        PS Тъй като повечето от участниците в изпита май бяхме там благодарение на форума, предлагам КРС да прави отчисления от таксите за изпита за форумни мероприятия.
                        PPS Следващият изпит неофициално ще бъде м.декември.
                        Последно редактирано от Pretor; 20-10-09, 16:02.
                        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                        LZ1YBB

                        Коментар


                        • До: Следващ изпит за радиолюбители

                          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                          Разбира се не в количества, за които трябва да минаваме през митница
                          PS Тъй като повечето от участниците в изпита май бяхме там благодарение на форума, предлагам КРС да прави отчисления от таксите за изпита за форумни мероприятия.
                          PPS Следващият изпит неофициално ще бъде м.декември.
                          Аз нямам представа, ако поръчам от сайта 3 бройки дали ще минават на митница.
                          Ако има неявили се на днешния изпит да знаят, че не трябва пак да плащат такса за следващия. Само снимка да носят, ако не са дали и директно отиват на следващата дата, която неофициално мацката ми каза, че е декември (брат ми го хвана синузита и не можа да се яви, и поразпитах).

                          Коментар


                          • До: Следващ изпит за радиолюбители

                            Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                            Ако има неявили се на днешния изпит да знаят, че не трябва пак да плащат такса за следващия.
                            Мился, че бъркаш.Просто таксата за изпита през декември няма да е 45лв а 35лв.(или по малко беше, но има такса!)
                            LZ1HRD

                            Коментар


                            • До: Следващ изпит за радиолюбители

                              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                              Аз нямам представа, ако поръчам от сайта 3 бройки дали ще минават на митница.
                              Ако има неявили се на днешния изпит да знаят, че не трябва пак да плащат такса за следващия. Само снимка да носят, ако не са дали и директно отиват на следващата дата, която неофициално мацката ми каза, че е декември (брат ми го хвана синузита и не можа да се яви, и поразпитах).
                              Поръчвай смело - на пакета пише стойност на пратката 10$ - toy
                              Поръчал съм над 20 станции и други компоненти и никакви митници не съм видял

                              П.П. вече съм първолак
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                                Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                                (60/60)
                                Таз година 2 клас, догодина 3-и
                                Сега на дневен ред е радиостанцийка. Като начало май ще е тази.

                                73
                                Леле колко съм заспал,щом от тук разбирам ,че си бил на изпита.Дължа извинение на всички колеги които не съм познал.Явно не ми е било ден.
                                А иначе да ни е честит 2 клас
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X