Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Следващ изпит за радиолюбители

    Днес пускам мойте и на Nikita66 с Еконт в понеделник ще са при тях , малко по-нататък може да запишем и две дами от форума .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • До: Следващ изпит за радиолюбители

      Някой ще сподели ли къде,какво,как,и колко....(на лични за да не спамим) ще се запиша и аз.
      ------------------------------------
      тел. O878 9ЧЧ 999

      Коментар


      • До: Следващ изпит за радиолюбители

        Изчетох темата, но не успях да разбера откъде се взема заявлението за допускане до изпит. В сайта на КРС също не видях такова. Може и аз да не съм видял, защото чета докато се опитвам да работя или работя докато се опитвам да чета. Някой може ли да ми помогне?
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • До: Следващ изпит за радиолюбители

          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
          Изчетох темата, но не успях да разбера откъде се взема заявлението за допускане до изпит. В сайта на КРС също не видях такова. Може и аз да не съм видял, защото чета докато се опитвам да работя или работя докато се опитвам да чета. Някой може ли да ми помогне?
          На същата страница, на която са и тестовете:
          http://www.crc.bg/files/_bg/Z207-v1.pdf
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Следващ изпит за радиолюбители

            Не си я прочел , но хайде пак
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...Radioamateurs/
            принтираш си заявлението в два екземпляра , попълваш го , превеждаш 45лв по сметката в заявлението и изпращаш заявлението (2 копия) и копие от платежното на адреса от заявлението за отдел деловодство . Обикалях разни банки и в сибанк ми взеха само 3 лв за превода , другита искаха 6 ,а в БНБ нямат такава услуга .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • До: Следващ изпит за радиолюбители

              Благодаря. Четох я, но диагонално. Дори и това заявление го отварях, но не го изчетох, тъй като си помислих, че това не е Онова, ама нейсе-то било. Заемам се с изпълнение на указанията.

              РР. Сега ще ви довърша .
              От това :
              trainman каза:
              На http://www.crc.bg/section.php?id=363〈=bg са публикувани примерните коспекти за изпита. Въпросните примерни конспекти са много хубаво нещо. Това са одобрените въпроси, които се включват в теста. В конспекта освен въпросите има и отговорите. Специално за Клас2 дори и да нямаш понятие от електротехника и електроника след две прочитания на конспекта всичко се запомня. Като го изчетеш и запомниш добиваш и практически познания. За Клас1 си е необходимо да имаш малко стаж, защото въпросите са вече по-завързани.
              стигам до извода, че първо се взема клас 2 (по-лесния), а след това клас 1. Логически обаче може би първо е клас 1 и след това клас 2.
              От това, което чета в заявлението стигам до извода, че първо е клас 2 (виж т.І от заявлението), а след това клас 1.
              Та въпроса е за кой клас трябва да попълня заявлението?
              И още:
              1.Колко знака трябва да съдържа опознавателния знак ?
              2.Задължително ли е да се посочат примерни опознавателни знаци в заявлението?
              Последно редактирано от Pretor; 29-09-09, 13:27.
              ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
              LZ1YBB

              Коментар


              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                Следващ изпит за 1 и 2 клас на 20.10.2009 - вторник.
                Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                Коментар


                • До: Следващ изпит за радиолюбители

                  Някой има ли представа кога най-късно може да се запишеш преди изпита .
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • До: Следващ изпит за радиолюбители

                    Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                    Следващ изпит за 1 и 2 клас на 20.10.2009 - вторник.
                    Колега, в сайта на КРС все още няма дата и място за изпита. Ако имаш информация сподели я по-подробно /място, час и т.н./
                    LZ1PPR, 0 (Rh+)
                    Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
                    За мен: https://goo.gl/8SebdR

                    Коментар


                    • До: Следващ изпит за радиолюбители

                      Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                      Следващ изпит за 1 и 2 клас на 20.10.2009 - вторник.
                      Това е новина! Да ме прощавате, но мин. 5 човека са записани покрай Този Форум. Иначе щяхме да чакаме още незнайно колко време. Респект!

                      на линка им няма нищо още:
                      http://www.crc.bg/section.php?id=453&lang=bg
                      Питал си ги по телефона?

                      Коментар


                      • До: Следващ изпит за радиолюбители

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Някой има ли представа кога най-късно може да се запишеш преди изпита .
                        Питах за жена ми и някаква кака ми каза, че до 16-ти 10-ти е редно да я запиша.
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • До: Следващ изпит за радиолюбители

                          В други ден,оказва се 02.10.09,ще запиша в КРС двама души,и ако изпита е на 20.10 2009г се надявам да има бройка.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • До: Следващ изпит за радиолюбители

                            Г-н Keltis, дами и господа,
                            Моля, не цитирайте точна дата за изпита, преди да е излязла официално в страницта на КРС или да е подтвърдена от отговорния служител - г-жа Велинова - 02 9492188. Докладът за провеждане на изпита минава през няколко съгласувания и датата можа да е изменена. Това може да създаде проблеми на хора, които ще искат отпуска.
                            За да се проведе изпит в който и да е град е необходимо да се подадат десетина заявления от града и района. Тогава КРС ще насрочи изпит там.
                            Инициалите на личните радиостанции се състоят от 6 знака;
                            - LZ - префикса на Българиа;
                            - една цифра/обикновенно 1 или2/ - четните за северна България, нечетните за южна;
                            - три букви от латинската азбука - индивидуални за дадения човек.
                            Така композиран инициала е индивидуален и единствен в цял свят. Това е вашето лично радиолюбителско име.
                            За колегата, питащ дали е необходимо да посочва желани инициали в заявлението. Бих казала - да. Избери си комбинация, която ти харесва и ако е свободна ще ти я дадат.
                            После ще се върна, за да видя има ли още въпроси, на които мога да отговоря. 73, Анна

                            Коментар


                            • До: Следващ изпит за радиолюбители

                              Има ли точен брой желаещи, за да се насрочи изпит? Какъв е той ако има, а ако няма - от какво/кого зависи насрочването?
                              Ако съм примерно от Хасково, а се запиша в Пловдив за изпит, то пречи ли да се явя в някой друг град, ако насрочат изпит там?
                              Последно, има ли тенденция да се промени датата, която колегата обяви по-горе в темата?
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                                Има ли точен брой желаещи, за да се насрочи изпит? Какъв е той ако има, а ако няма - от какво/кого зависи насрочването?
                                Ако съм примерно от Хасково, а се запиша в Пловдив за изпит, то пречи ли да се явя в някой друг град, ако насрочат изпит там?
                                Последно, има ли тенденция да се промени датата, която колегата обяви по-горе в темата?
                                колега къде в Пловдив си се записъл?
                                "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                                "LZ1WAN"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X