Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следващ изпит за радиолюбители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Следващ изпит за радиолюбители

    Със сигурност вече трябва да има ПОВЕЧЕ от 5 записали се!
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • До: Следващ изпит за радиолюбители

      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
      Каня се и все не стигам до това тези дни ще е най-късно понеделник-вторник . Случайно някои да има заявлението в различен от PDF формат.
      Имам го и на хартиен носител и съм в центъра 0888395635

      Коментар


      • До: Следващ изпит за радиолюбители

        Първоначално публикуван от anna Преглед на мнение
        Имам го и на хартиен носител и съм в центъра 0888395635
        Привет,

        като подавах документите, на място ми дадоха да попълня формуляра. Тъка че не се притеснявай, носи си химикалка и снимка.
        Е и едни 45 лв. разбира се .
        LZ1VWW

        Коментар


        • До: Следващ изпит за радиолюбители

          Аз ще им го пусна с Еконт , но мислех да го попълня на компютара и после да го разпечатам, а не ми се занимава да правя рисунки върху този PDF.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • До: Следващ изпит за радиолюбители

            Усложновяш си сам живота. Печатай. пиши и пращай. Цялата процедура е 10 минути.
            LZ1AID

            Коментар


            • До: Следващ изпит за радиолюбители

              Да прав си другата седмица ще ги пратя .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                Днес говорих с Велинова от КРС, още нямало достатъчно записали се.
                Не пожела да ми каже колко са обаче.
                Каза, че трябва да се съберат поне 10 човека, за да се насрочи изпит, като в предишния ни разговор каза, че трябва да са поне 5...
                Не обичам да ме правят на глупак, а търпението си има граници.
                LZ1VPT

                Коментар


                • До: Следващ изпит за радиолюбители

                  Прочетох темата наново и не разбрах дали само примерните тестове на
                  http://www.crc.bg/section.php?id=363&lang=bg
                  вършат работа.
                  Веско е пратил адрес, където очевидно има повече от нужното за 2-ри клас:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=14
                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...Radioamateurs/

                  sparkybg казва:
                  "Не се излагай. Прочети веднъж тестовете, и отивай. Изпита е елементарен, дори и комисията да гледа всеки под лупа. Няма събективизъм - това са тестове. Гледат се с шаблон. "

                  trainman каза:
                  На http://www.crc.bg/section.php?id=363〈=bg са публикувани примерните коспекти за изпита. Въпросните примерни конспекти са много хубаво нещо. Това са одобрените въпроси, които се включват в теста. В конспекта освен въпросите има и отговорите. Специално за Клас2 дори и да нямаш понятие от електротехника и електроника след две прочитания на конспекта всичко се запомня. Като го изчетеш и запомниш добиваш и практически познания. За Клас1 си е необходимо да имаш малко стаж, защото въпросите са вече по-завързани.

                  дата и място:
                  http://www.crc.bg/section.php?id=453&lang=bg

                  На сайта на КРС - линкът най-отгоре има 3 примерни теста - нормативна база, електротехника и позивни. Електротехниката ми е ясна, ако седна да науча другите май ще се справя. Като листовките в КАТ ли минават - учиш въпросите, които със сигурност ще се паднат, но те изпитват върху тях в разбъркан вид? Или си има учебник. Хубаво е пратил Веско учебници и книги, но изчитането на всичко остава в сферата на мечтите ми.
                  Последно редактирано от Rabin; 24-09-09, 13:37.

                  Коментар


                  • До: Следващ изпит за радиолюбители

                    Да, научи тези тестове. На изпита се падат 60 въпроса, избрани от всичките 3 въпросника и ти трябва да отговориш на 48. Това е.
                    Давайте по смело, че радистанцията вече идва, пък нямаме документи още.
                    LZ1AID

                    Коментар


                    • До: Следващ изпит за радиолюбители

                      Извадка от 60 въпроса от тия се падат на изпита. Съвсем същите въпроси, и съвсем същите отговори. Според мен с едно прочитане ще се справиш. Ако не си сигурен - прочети ги 2 пъти - тогава смятай че направо си го взел.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Следващ изпит за радиолюбители

                        Ще се пиша! Ся ще им звънна да видя как да им засека работното време.
                        p.s. Що тряя да е толко сложно - освен, че работят от 9.00 до 17.30 , т.е. в работното ми време, не е ясно кога приблизително дата и дори дали ще е в София. Ако не е в София, е свързано с мин. 1 ден отпуска и хотел. А на някои хора не им е гарантирано, че винаги може да вземат отпуска, ако ще и за няколко чАса да е. Само мен ли ми прави впечатление, че тук нещата са организирани за безработни с пари?
                        Последно редактирано от Rabin; 24-09-09, 15:38.

                        Коментар


                        • До: Следващ изпит за радиолюбители

                          Пишете ме и мен.
                          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                          Коментар


                          • До: Следващ изпит за радиолюбители

                            Никата, аз до колкото разбрах от Травелинг, че ще се запишете заедно. Подадохте ли си документите вече? С вас трябва да сме около 10 човека.
                            LZ1AID

                            Коментар


                            • До: Следващ изпит за радиолюбители

                              Здравейте,
                              Проклетото сметало ми затри отговора, та ще го пиша наново. До вчера след обяд /25.09./ са подадени само 4-5 заявления. Подаването им не е задължително да е лично. Всеки може да свърши това.
                              Дори и да не успеете да се явите на насрочената дата, таксите не се губят - отивате на следващата. Те могат да се превеждат и по банков път, Ако нямате удобен вариант и аз мога да ги подам. И изпита е лесен. Така, че - успех и се надявам да ви чуя из обхватите.73. Анна.

                              Коментар


                              • До: Следващ изпит за радиолюбители

                                Днес се записах. В тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=71639&page=2 ipserver каза, че и той ще се пише.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X