Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся dx4win или ней аналог

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся dx4win или ней аналог

    колеги, компютъра ми се развали и заедно с това замина и лиценза за програмата ми dx4win и сега нямам възможност да си закупя нов лиценз :/ ако знаете от къде мога да си намеря "излекувана" версия ще съм ви много благодарен
    или ако има аналог на тази .....

  • #2
    От: Търся dx4win или ней аналог

    Това контест логър ли е? Ако е за контести има прекрасни безплатни програми като SD by EI5DI и N1MM Logger. И двете са отлични, като аз последно ползвах N1MM - има си автоматична CW и телефонна викачка и всички останали благини като да ти следи множители и прочее. Разбира се подържа CAT връзка с радиото за да сменяш бързо честотите само с кликване на мишката върху клъстера и т.н. и в лога ти пише и честотата директно.
    На N1MM си бях записал аудио файлове на един контест и можеш да си работиш без да пипаш микрофона. Ето тук даже имам едно филмче с нея от LZ DX 2009, макар, че нещата тука са доста прекомпютъризирани. Мисля, че той е по-добър от двата щото е по-интуитивен, макар да е с идентични възможности на SD.

    LZ2NKM

    Коментар


    • #3
      От: Търся dx4win или ней аналог

      @damon благодаря за отговора но вече усмях да се свържа с поддръжката, след леко разпитване ми пратиха нов ключ и най якото е, че и всичките ми логове са се съхранявали и на тяхните сървъри и ми възтановиха и тях

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X