Обява

Свий
Няма добавени обяви.

380.800Mhz

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 380.800Mhz

    Здравейте, някой знае ли кои излъчва на 380.800Mhz. Чуват се някакви сърби, но съм чувал и българска реч. Предполагам, че е репитер но не го видях никъде публикуван в сайтовете.
    Благодаря Ви ,
    Последно редактирано от Rado12; 02-05-11, 16:58.
    LZ1RCK

  • #2
    От: 380.800Mhz

    Това е честота извън любителските обхвати, май се ползва от военните. Но каквото и да е, нямаш работа по тия бандове (за предаване де)...

    Коментар


    • #3
      От: 380.800Mhz

      bobs, Мерси за бързия отговор. Съмнявам се да са военни, защото езика им не е като на military. Общо взето разговорите са като за репитер. Все пак благодаря
      LZ1RCK

      Коментар


      • #4
        От: 380.800Mhz

        Това дали ще помогне: http://translate.google.bg/translate...90.html&anno=2

        Коментар


        • #5
          От: 380.800Mhz

          Ами това нищо не ми говори, някакво статично напрежение. Може ли по-подробно разяснение, като за човек който другата седмица е на изпит за клас 2.
          Мерси предварително
          LZ1RCK

          Коментар


          • #6
            От: 380.800Mhz

            Пенчо нещо се е .... объркАл ..?
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              От: 380.800Mhz

              Първоначално публикуван от Rado12 Преглед на мнение
              Ами това нищо не ми говори, някакво статично напрежение. Може ли по-подробно разяснение, като за човек който другата седмица е на изпит за клас 2.
              Мерси предварително
              Ми гуглето за тази честота, само за филтри обажда. Да не са отгласи от местна кабеларка?

              Коментар


              • #8
                От: 380.800Mhz

                Със сигурност не е от кабеларката. Днес около час си говориха сърби, мисля че бяха тираджий, защото си обясняваха за градовете в България и кое къде се чува.
                LZ1RCK

                Коментар


                • #9
                  От: 380.800Mhz

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  Пенчо нещо се е .... объркАл ..?
                  Защо реши така?

                  Коментар


                  • #10
                    От: 380.800Mhz

                    Първоначално публикуван от Rado12 Преглед на мнение
                    Здравейте, някой знае ли кои излъчва на 380.800Mhz. Чуват се някакви сърби, но съм чувал и българска реч. Предполагам, че е репитер но не го видях никъде публикуван в сайтовете.
                    Благодаря Ви ,
                    Ха сега де ?? интересен въпрос ама Rado12 да каже в коя част на България слуша на тази честота,защото така зададен въпроса е много отоносителен трябва да се конкретизира,аз от нас колкото и да слушам нищо не чувам на тази честота защото може би съм на много километри,ама не знам на колко.
                    LZ2DRD

                    Коментар


                    • #11
                      От: 380.800Mhz

                      Намирам се в София, Западен парк. Надявам се, че това ще помогне
                      LZ1RCK

                      Коментар


                      • #12
                        От: 380.800Mhz

                        Ц, при мен в Лозенец също не се чува нищо там ...
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #13
                          От: 380.800Mhz

                          Здравейте!

                          Аз съм радио-аматер от Сърбия (Пирот), мой български не е добре, дека може да напишем нещо лошо
                          Виждам на 380.800MHz чуете комуникация на сръбски език.
                          Чуете ли го сега? Можете ли да направите звуков клип от комуникация, и да го мотае в интернет?


                          73,
                          Филип YU1TTN

                          Коментар


                          • #14
                            От: 380.800Mhz

                            Ще ви дам един коз а вие търсете. Всяка година в държавен вестник излиза решение на ДКД за разпределение на честотния спектър. От kHz до GHz. т.е. там има всичко, кой честотен обхват на кой е даден, с каква модулация мощност и т.н. Същото би трябвало да го има в държавния вестник на Сърбия и на всички други съседни държави - но на техния език. 100% ще го има публикуван и в интернет държавният им вестник. Това е от мен.
                            73

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X