Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
    За играещите на EU сървърите 1000 злато от http://www.overwolf.com/
    сваляте приложението,
    регистрирате се,
    инсталирате,
    лог-вате се,
    избирате в програмката приложенията и после в отворилия се прозорец в горния ляв ъгъл GAMES->Giveaway->WoT giveaway
    ако сте щастливци(защото бройката е ограничена) ще получите код, който се регистрира по-стандартният начин в страницата на WoT
    Успех
    А тия благинки не важат ли и за Руските сървъри?
    Аз играя там от 2011 год. , когато не съм на работа изкарвам и по 8 часа на ден но играя без премиум кефи ме играта :-) В момента съм в някъв руски клан но нещо не върви с тях, няма кой да мисли тактиката и са като стадо овце, всеки сам за себе си и е пълен ужас, та ако има място спирайте да подавам молба при вас.

    Коментар


    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      T-43 имал и броня, ако застанеш правилно. Не гледайте стрелбата - с убит мерач и критнато оръдие - толкова.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shot_002.jpg
Прегледи:1
Размер:223.8 КБ
ID:5621267

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shot_001.jpg
Прегледи:1
Размер:183.2 КБ
ID:5621266
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
        Никъде не видях да пише, че бройката е ограничена. Освен това промоцията важи до края на месеца

        Условието да получите код е да играете 1 час WoT - програмата отчита времето. Достатъчно е просто да сте в играта, може и да не влизате в битки.
        Пише ми EXPIRED. Дали заради единия час дето не съм го играл?
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
          Пише ми EXPIRED. Дали заради единия час дето не съм го играл?
          Промоцията е прекратена поради огромния наплив. Раздали са 100 000 кода и са ударили кепенците. А бяха обявили, че ще раздават до 29.11.

          http://www.overwolf.com/blog/wot-giveaway-is-over/
          Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
          Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

          Коментар


          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            Дайте идея как се играе с е100 нещо не мога да му схвана тактиката.
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
              Дайте идея как се играе с е100 нещо не мога да му схвана тактиката.
              Кое не ти е ясно? Какви трудности изпитваш?

              Коментар


              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                С е75 бях така наречения brawler нямах никакви проблеми в близък бой тука обаче направо ме кършат отделно че и артито имам чуството че стреля само по мене. Явно трябва да се пази дистанция и и да се ползва "side scraping" но тогава изтрелвам толкоз изстрели има бая рикушети и с парите сам на минус. Отделно че по леките танкове ги избиват и пак ям дървото. Аз още не съм взел топовото оръдие де танка го имам от вчера.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Базовото оръдие е същото като на Е-75, стреля по същия начин. Топовото прави доста повече щета, обаче е орязано като пробивност. С него играя 50/50 златни и фугасни снаряди, с обикновени ББ нищо не става.
                  За side scraping си прав, така трябва да се играе. А и артилериите те обичат, това също е проблем. На градски карти си цар, на открито... не чак толкова.
                  Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                  Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                  Коментар


                  • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Благодаря.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Понасветих ги...

                      Victory!
                      Map: Mountain Pass
                      Vehicle: Pz.Kpfw. V/IV
                      Earned: (X 2) 2 656 52 805

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7714072f.jpg
Прегледи:1
Размер:140.8 КБ
ID:5621768

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7714073E.jpg
Прегледи:1
Размер:137.6 КБ
ID:5621769

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7714074W.jpg
Прегледи:1
Размер:126.4 КБ
ID:5621770
                      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                      Коментар


                      • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Бой, бой, бой... и не щя да ми даде ас:

                        Victory!
                        Map: Lakeville
                        Vehicle: Löwe
                        Earned: (X 5) 8 160 104 292

                        Awards and achievements:
                        Fire for Effect; High Caliber; Confederate; Mastery Badge: "1st Class"


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7724866l.jpg
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:5623520

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7724867i.jpg
Прегледи:1
Размер:147.5 КБ
ID:5623521

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7724868e.jpg
Прегледи:1
Размер:138.6 КБ
ID:5623522
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                          С е75 бях така наречения brawler нямах никакви проблеми в близък бой тука обаче направо ме кършат отделно че и артито имам чуството че стреля само по мене. Явно трябва да се пази дистанция и и да се ползва "side scraping" но тогава изтрелвам толкоз изстрели има бая рикушети и с парите сам на минус. Отделно че по леките танкове ги избиват и пак ям дървото. Аз още не съм взел топовото оръдие де танка го имам от вчера.
                          Топовото 150 мм. си е чук! Играя с обикновени бронебойни и си ги поря като риби, пълня си ги като агнета и т.н... Запомни две неща - правилен ъгъл спрямо противника и стрелба само на сигурно. Ако знаеш слабите места по-танковете - стреляй в тях! С гореспоменатото оръдие (с подобрен прицел, стабилизатор, и умение "снайпер" на мерача не е проблем серия от 3-4 пробили изстрела от 300-400 метра в амбразурата на командира на куполата на Е100. Не бъди на първа линия в началото на боя. Този танк е силен когато знаеш къде са противниците ти. Изчаквай скаутите и средните да светнат картата и бий от дистанция. Избирай позицията си така, че да имаш резервна и ги сменяй след всеки изстрел (освен ако не ги довършвате и противника няма възможност за сериозен отпор). Не влизай в близък бой, но ако опре до там - яко тарани... Не е проблем за Е100 да тарани някой и в същото време да стреля по друг - справял съм се така съвсем сам с трима (единия го избутах във водата и го удавих..). Просто танка е бавен и трудно повратлив, и се иска повече мислене в аванс, както и добро познаване на картите. Ще му свикнеш... Аз се забавлявам много с него.

                          Коментар


                          • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Здравейте! Играя WoT около месец, посредствен играч съм. Имам 6-ти левел Т-34-85, Т-34, СУ-85, Т-80 френска артилерия 5-ти левел. Някой може ли да ме включи в клан. Играя почти всяка вечер по 1-2 часа, събота и неделя понякога по цял ден понякога, въобще.
                            Кольо Динев

                            Коментар


                            • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              http://wotbg.com/forum/14-%D0%B2%D0%...0%D0%BD%D0%B5/
                              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                              Коментар


                              • От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                                Пострелях малко в тази битка:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:789.0 КБ
ID:5626545
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X