Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Дайте да му измислим име! На мен първо ми хрумна "BOFFE" - Bulgarian Offroud Eskadron, но сега в главата ми се завъртя и "West Front"..?!! Дали пък не можем, нещо да ги комбинираме двете..?!!

  • #2
    От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

    Ама има ли танкисти от форума на руските сървари???7 веднага пускам молба за приемане в клана!!!
    DIRTY MUDY
    Сори ама не се здържах
    HONDA XL650

    Коментар


    • #3
      От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

      аз се подвизавам във танкионлайн.......
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        аз се подвизавам във танкионлайн.......
        Това е друго
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

          не ми достига време за игра с основния ми акаунт така че няма да се включа - ако се прави нещо в eu сървъри споделете.
          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

          Коментар


          • #6
            От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

            http://worldoftanks.ru/community/clans/109733-B-O-E/
            “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
            Walter Rohrl
            GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

            Коментар


            • #7
              От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

              Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
              Получи ли заявка от мен? Автоматично ми дава отметнато "Заявка отправлена"..?!

              Коментар


              • #8
                От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                Това е защото съм ти пратил покана. Виж дали можеш да я приемеш?
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • #9
                  От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                  Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                  не ми достига време за игра с основния ми акаунт така че няма да се включа - ако се прави нещо в eu сървъри споделете.
                  За съжаление и аз съм така. Идва ми нанагорно да започвам чисто нов акаунт.
                  Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                  Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                  Коментар


                  • #10
                    От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                    Аз утре ще си направя руския акаунт.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                      Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                      За девиз на клана сложи - Operation "West Front", а за емблема - логото на форума (имаме одобрението на Венци Петров).

                      В клана ще играем основно с руски машини, заради очакваните промени със следващия пач! Кой, какво точно ще развива - си е е негова работа! Технологичното дърво на братушките, е достатъчно богато от към избор. Напомням - нека всеки който се регистрира специално заради клана в руските сървъри, да добави "_offroad" на края на ник-а си!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                        Първоначално публикуван от feersum Преглед на мнение
                        За съжаление и аз съм така. Идва ми нанагорно да започвам чисто нов акаунт.
                        Нямаме амбициите да превземаме Русия - правим го за кеф! Кой колкото време и желание има... До 5-6 тиер са 2-3 дена работа!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          За девиз на клана сложи - Operation "West Front", а за емблема - логото на форума (имаме одобрението на Венци Петров).

                          В клана ще играем основно с руски машини, заради очакваните промени със следващия пач! Кой, какво точно ще развива - си е е негова работа! Технологичното дърво на братушките, е достатъчно богато от към избор. Напомням - нека всеки който се регистрира специално заради клана в руските сървъри, да добави "_offroad" на края на ник-а си!
                          Марто, сложил съм те заместник командир, би трбеало да можеш и ти да промениш нещата. Аз ще мога след 20:00
                          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                          Walter Rohrl
                          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                            Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                            Марто, сложил съм те заместник командир, би трбеало да можеш и ти да промениш нещата. Аз ще мога след 20:00
                            Видях, но не намирам меню, което ми позволява да бъркам там..?!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Организиране на форумен клан във WOT (Русия)

                              А аз вече пердаша врага, но ми липсва лого! Давайте момчета, че нямам търпение вече )))
                              HONDA XL650

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X