Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първият български домейн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първият български домейн

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    По тази причина и Русия не стана да е .ру - направиха я .рф
    Ам гледам Украйна си е УКР.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: Първият български домейн

      те пък са три букви.

      изобщо дай на чиновници да правят правила.

      Коментар


      • #18
        От: Първият български домейн

        Веселба. Да го бяха пляснали ЕСЪ тогава Започвам да си мисля, че ЕЮ си е направо пърфект. Сега да видим колко регистрации ще има това творение, извън горния сайт. Имам чувството, че ще са само и изцяло нови творения на М(ТИТС) с посещаемост само от сисадмините да видят дали "някой не ни е хакнал сайтчето, 'щото шефа вече се кара когато го разбира от новините".
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: Първият български домейн

          Само при мен ли този сайт не се отваря?
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #20
            От: Първият български домейн

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Представи как един немец въвежда тоя домейн. Ако успееш, ще мислим и за радостите...
            А защо е нужно немец да го отваря? Ако някой цели немски пазар, прави немски сайт с немски адрес или просто мултиезичен "com". Лично не виждам къде е драмата. То това ако му беше проблема на web-а, с мед да го намажеш.

            Оня ден пак бълвах змии и гущери - тъпаците, сътворили говното от подписа ми за пореден път дърпат решението на разни на глед дребни проблеми с години назад, нищо че са въпрос на 2 програмни реда и всички други са ги възприели от години. Няма начин да генерираш файл в javascript, да сложиш "виртуален" линк към него и да зададеш име на файла, който ще се даунлоадва като цъкнеш линка или му кажеш "save as". Всички други имат, тия глупендери се сетиха чак в 12-та версия. И това е само един от кофата проблеми с "творението им".
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Първият български домейн

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              ...Оня ден пак бълвах змии и гущери - тъпаците, сътворили говното от подписа ми за пореден път дърпат решението на разни на глед дребни проблеми с години назад, нищо че са въпрос на 2 програмни реда и всички други са ги възприели от години. Няма начин да генерираш файл в javascript, да сложиш "виртуален" линк към него и да зададеш име на файла, който ще се даунлоадва като цъкнеш линка или му кажеш "save as". Всички други имат, тия глупендери се сетиха чак в 12-та версия. И това е само един от кофата проблеми с "творението им".
              Мода...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #22
                От: Първият български домейн

                На пръв поглед съм съгласен с написаното в .курза.ею/
                Но на втори, оценявам, че .bg вече има още една конкуренция къмто държавните некорумпирани нужди от услуги
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • #23
                  От: Първият български домейн

                  Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                  Мода...
                  Да бе. От има-няма 10-ина години все им е такава модата. Те всичките броузерописачи са за един хубав кютек, ама тия бият всякакви рекорди. Добре че не трябва и със старите им говна да се съобразявам, че хавата става съвсем лайняна.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X