Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лаптоп Правец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Лаптоп Правец

    Фирма, правна форма: ПРАВЕЦ КОМПЮТРИ Дружество с ограничена отговорност
    Данни за регистрация по ЗДДС -online достъп до страницата на НАП
    Фирма: ПРАВЕЦ КОМПЮТРИ ООД
    Адрес: гр.СОФИЯ , СОФИЯ , СТОЛИЧНА , ул. Блага Димитрова №27 ет.5


    Дата Събитие
    05.12.2014 Регистрация

    Персонал = 0 (нульа)

    Но патриотизъм требе - да подкрепим родната индустрия !
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #92
      От: Лаптоп Правец

      А, че днес какво сме, бре?
      10 число на декември, 2014 лето.
      Че това е яка фирма, с хистория - почти седмица вече е навъртяла...

      Вътрешния глас тихо ми намига с червен цвят...Тцъ!

      Коментар


      • #93
        От: Лаптоп Правец

        Не се блъскайте има за всички!
        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

        Коментар


        • #94
          От: Лаптоп Правец

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Че това е яка фирма, с хистория - почти седмица вече е навъртяла...
          Разбрах - ’80/’91 са 80-та минута, 91-ва минута... там някъде се върнал от НАП до 5-тия етаж.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #95
            От: Лаптоп Правец

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            ...препоръчвам да обърнат внимание на следното...
            Е, че лаптопите не са чудото на техниката не са, но коментарът е подвеждащ и леко не е на нивото на аудиторията във форума, в частта си относно гаранцията:

            При непосещаване на сервизите на "Правец Компютри" за профилактика, стандартната гаранция на всеки компютър е 2 години.
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • #96
              От: Лаптоп Правец

              С две думи поредният смешен опит за облагодетелстване на гърба на лековерни носталгично-патриотично настроени индивиди........нищо ново под слънцето.Жалка картинка поне за сега.
              Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
              GSM +359 895 236 182

              А Rhf +

              Коментар


              • #97
                От: Лаптоп Правец

                Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                Е, че лаптопите не са чудото на техниката не са, но коментарът е подвеждащ и леко не е на нивото на аудиторията във форума, в частта си относно гаранцията:

                При непосещаване на сервизите на "Правец Компютри" за профилактика, стандартната гаранция на всеки компютър е 2 години.
                Нормално - така е по закон. И да искат не могат да избягат от тази гаранция. Въпросът е как 2 години ще кара с гаранция без профилактика, но за 4 години трябва профилактика 2 пъти годишно, която се плаща!?!
                Аз си купих лаптоп тук в Козлодуй с удължена 3 годишна гаранция, която наистина важи при спазване на 6 месечна профилактика в магазина, но с тази разлика, че профилактиката е безплатна!
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #98
                  От: Лаптоп Правец

                  Общо взето - ако мине, мине. И други световно утвърдени марки предлагат удължена гаранция, която не се заплаща посредством посещение в сервиз, а се заплаща предварително.
                  Което, горе-долу е същото, но под друга форма.
                  "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                  2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                  Коментар


                  • #99
                    От: Лаптоп Правец

                    Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                    Общо взето - ако мине, мине. И други световно утвърдени марки предлагат удължена гаранция, която не се заплаща посредством посещение в сервиз, а се заплаща предварително.
                    Което, горе-долу е същото, но под друга форма.
                    Мда, всъщност си прав, че си я платих предварително Макар, че платих 50лв за една година. Ще видим колко ще струва профилактиката на "Правеца" - цели 8 на брой за 2 години удължаване на гаранцията. Само се надявам да има кой да я изпълнява...

                    То малко е лесно да се говори отстрани, но нямаше ли да им е по-евтино да си поръчат 1000бр китайски лаптопи с каквато си искат марка принтирана - в случая логото на Правец?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Лаптоп Правец

                      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                      Е, че лаптопите не са чудото на техниката не са, но коментарът е подвеждащ и леко не е на нивото на аудиторията във форума, в частта си относно гаранцията:

                      ??? В какво ме обвинявате? В посредственост? Как ще продадете електроника без законовата 2 годишна гаранция? Вземете се ограмотете, преди да мерите нивото.

                      Коментар


                      • От: Лаптоп Правец

                        Поне в Правец да си беше регнал фирмата,
                        а с тая дата на рег.по ДДС - Няма Наличности.
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Лаптоп Правец

                          Е то регването по ДДС е доброволно.
                          Мен ми е по-интересно дали някой изобщо ще си купи таково чудо.
                          Щото дори при съвършеНния соц Правец беше голямо дърво
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Лаптоп Правец

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Е то регването по ДДС е доброволно.
                            Мен ми е по-интересно дали някой изобщо ще си купи таково чудо.
                            Щото дори при съвършеНния соц Правец беше голямо дърво
                            Всъщност съм виждал това нещо на живо http://en.wikipedia.org/wiki/Robotron_KC_87, което беше "конкуренция" на Правец 8Д от още по-съвършения ГДР соц.
                            Е, 8D изглеждаше като Мерцедес пред Трабант.

                            В крайна сметка Правец си бяха съвсем приличен клонинг, със съвсем прилично качество и със съвсем прилично технологично изоставене.

                            Коментар


                            • От: Лаптоп Правец

                              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                              В какво ме обвинявате? В посредственост? Как ще продадете електроника без законовата 2 годишна гаранция? Вземете се ограмотете, преди да мерите нивото.
                              Точно две мнения над вашето съм си обяснил твърдението.
                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар


                              • От: Лаптоп Правец

                                По коя програма на ЕС се усвояват пари в този проект?
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X