Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Zamunda

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Zamunda

    А това което казах как действа? Вижте и този линк там е описано какво да се прави при такава Грешка 103 http://support.google.com/chrome/bin...&answer=136678
    Последно редактирано от Фред; 24-04-13, 21:42.

    Коментар


    • #47
      От: Zamunda

      Първоначално публикуван от Фред Преглед на мнение
      А това което казах как действа? Вижте и този линк там е описано какво да се прави при такава Грешка 103 http://support.google.com/chrome/bin...&answer=136678
      Това е друга грешка 103

      Коментар


      • #48
        От: Zamunda

        Не иска и не иска. Здраве да е, няма да си губя времето, гледайки филми.
        Благодаря все пак !
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #49
          От: Zamunda

          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
          няма да си губя времето, гледайки филми
          Колкото повече хора направят това прозрение, толкова по-добре.

          Коментар


          • #50
            От: Zamunda

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Колкото повече хора направят това прозрение, толкова по-добре.
            Никога до сега не съм свалял филми с изключение на великата тайна на водата и зедгайст и не съм гледал такива от комп. На ДВД съм гледал 1 филм, като го купих преди доста години и то за да чуя звуковите ефекти.

            Интересно ми е обаче дали съществуването на торентите е законно според нашите закони и от какво печелят Замунда и другите подобни.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: Zamunda

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Никога до сега не съм свалял филми с изключение на великата тайна на водата и зедгайст и не съм гледал такива от комп. На ДВД съм гледал 1 филм, като го купих преди доста години и то за да чуя звуковите ефекти.

              Интересно ми е обаче дали съществуването на торентите е законно според нашите закони и от какво печелят Замунда и другите подобни.
              Незаконно е. Даже, във форума имаше тема, как един колега беше глобен, заради сваляне на торент в чужбина.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #52
                От: Zamunda

                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                Незаконно е. Даже, във форума имаше тема, как един колега беше глобен, заради сваляне на торент в чужбина.
                Той и живееше в чужбина.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #53
                  От: Zamunda

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Той и живееше в чужбина.
                  В минало време гледам е написано, депортирали ли са го заради свален торент ?
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #54
                    От: Zamunda

                    Живееше там по времето за което иде реч. Дали е още там нито знам, нито има причини да знам.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #55
                      От: Zamunda

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Той и живееше в чужбина.
                      Да де, аз това имах в предвид.
                      Нали и на скоро, имаше война срещу пиратските торенти в Замунда и други такива сайтове.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • #56
                        От: Zamunda

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Интересно ми е обаче дали съществуването на торентите е законно според нашите закони и от какво печелят Замунда и другите подобни.
                        Законно е да имаш форум, торент-тракер и да печелиш от реклама във форума.
                        Законно е, обаче, при хипотезата че си оператор на чужди данни - не се интересуваш от съдържанието на чуждите данни и даже си длъжен да не се интересуваш от тези, които са лични. Тогава законността на тези данни си е грижа на който ги е качил, а ти си отговорен само да съдействаш на разни Органи, когато го искат по надлежния ред. Също е законно за потребителя да качи торент за споделяне с приятели, без търговска цел. Незаконното почва, когато материално поощряваш потребителите да качват торенти, за да печелиш от рекламния трафик. Тогава тези потребители го правят с търговска цел, а собственикът на форума и тракера става организатор на престъпна група.

                        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                        Незаконно е. Даже, във форума имаше тема, как един колега беше глобен, заради сваляне на торент в чужбина.
                        Не. Едни адвокати му бяха писали, че е незаконно - не е глобен, а изнуден.

                        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                        Той и живееше в чужбина.
                        Това също е фактор.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Zamunda

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          ...
                          Не. Едни адвокати му бяха писали, че е незаконно - не е глобен, а изнуден.

                          ...
                          Тук скоро съдраха в съда една адвокатска фирма която пращаше подобни честитки.

                          Осъдиха ги за това че представляваха уж накърнените (от торентите) интереси на тази или онази фирма, а се оказа че е затворен кръг - фирмите които представляваха всъщност бяха създадени пак от тях специално за целта.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #58
                            От: Zamunda

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Тук скоро съдраха в съда една адвокатска фирма която пращаше подобни честитки.

                            Осъдиха ги за това че представляваха уж накърнените (от торентите) интереси на тази или онази фирма, а се оказа че е затворен кръг - фирмите които представляваха всъщност бяха създадени пак от тях специално за целта.
                            В Европа litigation trolls са малко по-трудни за съдиране. В Германия определено са проблем.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X