Здравейте, момчета! Видимо от заглавието става ясно, че иде реч за бавно, поне по моите схващания, стартиране на компютъра. От включването до появата на екрана с иконите минава около минута. Това ужасно ме нерви
Компютъра е нов за мене, но иначе е втора ръка. Дискът е SSD NVMe 500 GB Това са данните на системата:
Компютъра е нов за мене, но иначе е втора ръка. Дискът е SSD NVMe 500 GB Това са данните на системата:
Коментар