Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bing - що е то?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bing - що е то?

    При пускане на лаптопа от няколко дни ми излиза съобщение да опитам "новия Bing", безопасна търсачка и т.н. Моля знаещите за мнения, съвети и препоръки.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    Microsoft-ското google.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Microsoft-ското google.
      Ти-и-и-и-и, не е ли време да си промениш подписа?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #4
        Мен не ме кефи. Отваряш и те залива с чорби от цялото кълбо.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          Мъчим се един друг от известно време. Чичо Гошо ми изглежда по-адекватен засега в намирането ...

          Коментар


          • #6
            Забелязал съм , че в различните енджини дава различни резултати на едно и също търсене .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              Бинг е евтината алтернатива на Гугъл...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #8
                Но пък вече има ИИ.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Забелязал съм , че в различните енджини дава различни резултати на едно и също търсене .
                  Същото важи и за гуглето. Във Фаерфокс се получават много по-отнесени резултати, отколкото в Хром
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                    ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аз говря за различни "сърч енджини" , не за различни "браузъри" , даже ни препоръчваха да позлваме различни "еднджини" , защото някои резултати не се появяват навсякъде

                • #10
                  Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                  Но пък вече има ИИ.
                  Хм, че гугълската търсачка и преводач използват ИИ от... може би почти десетилетие...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • #11
                    Заради особеностите на моята работа - ползвам 4 различни машини.
                    1.Нов мощен скъп лаптоп - с лицензиран Уин и точно "Бинг" ми го навира постоянно и ме нерви. А ползвам гугула
                    2.Много много стар лаптоп Тошиба сателит 2007(мисля че е) със стар уин 7 - и ползвам хрома и модзила
                    3.Съвременна декстоп станционарна машина ама със стария Уин 7 - с хром и модзила
                    4.Едно малко лаптопче Тинк пад някъв си(вече не помня) -

                    Почвам да търся с първия лаптоп - ако не намеря каквото търся - почвам с втория и третия...
                    Куриоза е че намирам различни резултати - и едва като изредя всичките тези варианти и не намеря каквото търся - тогаз може да кажа че го няма ....

                    Мога да си обясня (за себе си) защо не мога да намеря нещо си с първия и го намирам с втория но това което не мога да си обясня е и че съм имал случаи - намирам нещо с Тошибата(сайта на един завод - през една нощ беше) и после не можах да го намеря няколко дни. По късно пак през ноща (не спях ) и го намерих. Може ли да е заради часа или аз откачам нещо??
                    И мислите ли че има още някой пети вариант който аз не знам??

                    Коментар


                    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
                      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ако почнеш да ползваш VPN можеш много да се забавляваш

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X