Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Asus Rog, Acer Predator или Lenovo Legion?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Asus Rog, Acer Predator или Lenovo Legion?

    При еднакви възможности на чарковете вътре, се чудя към кое от трите да се ориентирам? Имате ли някакви лични предпочитания или дразнения с такива екземпляри, може и слухове Гледах едни видеа в тубата където Рог Зефирус и Предатор изглеждат много огъваеми и финтифлюшени, там натискаха с пръст шасито, бутаха екрана и то като вестник стои, дали е така в действителност? Не искам Рог Стрикс, грозен ми стои. Нещо клоня към Леновото като по-здрава коруба, а и ми се струва че и като техника вътре е по-стабилно направено, другите ми изглеждат малко еднодневка. Също имам въпросче за шума, ако някой има впечатления или оплаквания. В момента по някакви причини има недостиг на Леново, иначе сигурно бих го награбил веднага, та сега ми остана време за чудене, за малко да си взема Предатора, но викам да питам първо за впечатления ако има някой.

  • #2
    Гледай охлаждането как е - какви температури "държи" и какви ватове е видео картата.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      И трите са печки и нагоре.Това темпратури на видеото към 100-102 градуса си е нормално нещо. Големи вентилатори който ручът яко и т.н екстри. Вземи ако можеш и ползвай 1 седмица да видиш.

      Коментар


      • #4
        Аз бих взел най-марковото + подръжка и най-дълга гаранция, чука пари са и бих си вързал гащите.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          Леново имат опит с правенето на качествени лаптопи. Дали и този е от качествените ? Не е ясно, но другите марки нямат корпоративен клас лаптопи.

          Коментар


          • #6
            Текущият ми работен е Легион. Дразни ме само това, че няма никакви слотове за карти, тези, които бих ползвал са SD, microSD, SIM...
            Работи си без проблеми, но като го накарам да се занимава с видео-сървъри и се форсира като при излитане. Все пак, не се метнах на най-наточения, та може затова да го усещам натоварен в такива ситуации. Стандартните офисни софтуери и интернет не го притесняват.
            Не е достатъчно твърд за мен, "по-железни" съм имал. Бих казал - средна хубост.
            Сравнение с другите в питането не мога да направя.
            Човек се учи докато е прост!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X