Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DSC Software

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DSC Software

    здравейте на всички посетители на тоя форум имам едно питане и се надявам някой да ми помогне ако е възможно. Имам охранителна система DSC PC585 която ползвам в къщи но имам голямото желание да мога да я конфигурирам не през клавиатурата а през интерфейс от компютъра за което ми е нужен специализиран софтуер на DSC мисля че се казва DLS1 v 6.7 или нещо подобно .Претърсих нета ,разни форуми и какво ли още не но не намерих нищо което да смъкна или поне нищо работещо.Много бих се раджал някои ако има софтуера да го сподели с мен оставям маил. Благодаря предварително.
    kalinskiq@gmail.com

  • #2
    До: DSC Software

    Ако все още те интересува мога да ти помогна
    GSM 0899814518

    Коментар


    • #3
      От: DSC Software

      Здравейте,имам нужда от софтуера за лично ползване. Ако можете да помогнете - kle500@abv.bg

      Коментар


      • #4
        От: DSC Software

        Обади ми се утре,когато решиш.Софтуера за 585 се инсталира малко особенно.Кабел имаш ли,ако не,ще ти кажа как да си го направиш.

        Буксата към рс232 е 2 и 3 са съответно Rx и Tx ,пин 5 е маса.

        На буксата към 585 2 и трети пин са ти съответно 1 и 4 ...на 2 и 3 пин задължително на късо и към маса.На 585 няма да разбереш но на всички останали дсц при закачване на кабела по късото между 2 и 3 пин автоматично я вкарва в DLS сесия.

        На 585 за да влезеш в режим на програмиране трябва да знаеш инсталаторския код,освен него в 403 секция кода също трябва да го знаеш.Ако централата е заключена,мисля че съм единствения който може да ти помогне


        п.п 585 има и още един вариант за дистанционно програмиране през телефона ,имам някъде един такъв акорп ,който слиза до 300 бода,но мисля няма да ти е интересно.

        Аааа отключвам хардуерно заключени dsc централи,ако на някой му трябва.

        Дай ми някакъв гугълски мейл да ти метна нещата
        Последно редактирано от Roninn; 06-03-18, 18:13.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: DSC Software

          Здравей,почетох тези дни и открих софтуера DLS2002. Кабел си направих сам, късно снощи снощи успях да се вържа с централата. Купена е нова, с фабричните кодове. Ако имам питанки ще ползвам темата... Мейла ми е hdyulgyarov@gmail.com . Можеш да ми претиш нещо за четене...

          Коментар


          • #6
            От: DSC Software

            Първоначално публикуван от kle500 Преглед на мнение
            Здравей,почетох тези дни и открих софтуера DLS2002. Кабел си направих сам, късно снощи снощи успях да се вържа с централата. Купена е нова, с фабричните кодове. Ако имам питанки ще ползвам темата... Мейла ми е hdyulgyarov@gmail.com . Можеш да ми претиш нещо за четене...
            2002 трябва да е интернешънъл,иначе няма да работи коректно на EU.
            Имаш два файла,единия е инсталация,другия плъгин,инсталират се в тази последователност,след това са ъпдейтите за следващите.Има и едно тулсче което вероятно нямаш но за 585 то и не ти трябва.
            Ако има нещо пиши.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X