Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за запис от VHS в цифров формат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за запис от VHS в цифров формат

    Попадна ми една видео касета с интересни (за мен) кадри с ловна тематика, записвана през 1992г в щатите. При опитите ми да я запиша на диск нищо не излиза.Всъщност илиза... мозайка. Та молбата ми е ако някой Колега знае или може да направи нещо по въпроса, нека се обади.
    Поздрави
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

  • #2
    До: Съвет за запис от VHS в цифров формат

    Необходим ти е кепчър - хардуеър за вкарване на аналоговия формат в ПЦ-то и съоветно програма за преработване в цифров формат. Препоръчвам ти Пинакъл Студио.

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за запис от VHS в цифров формат

      На NTSC или на PAL e? Или казано с други думи - камерата, с която е снимано от сащ ли е купувана, или от Европа. Ако е PAL /Европа/, мога да ти я кача на ДВД. Пиши на лични.

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за запис от VHS в цифров формат

        Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
        Необходим ти е кепчър - хардуеър за вкарване на аналоговия формат в ПЦ-то и съоветно програма за преработване в цифров формат. Препоръчвам ти Пинакъл Студио.
        Благодаря за съвета. Да се пробвам бих могъл, но знам че прехвърлянето на аналогов видео сигнал от видео на комп е доста главоболна задачка.Едва ли ще се справя, затова преди време купих записващо ДВД - LG, което обаче не излиза от сервиза. Сега пак е там и ако пак не работи скоро ще видите как джип минава върху записващо DVD. После ще питам Стефан за какво може да ползва
        Поздрави
        Тодор Томов
        =============================
        Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
        Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за запис от VHS в цифров формат

          Обади се ако искаш назаем кепчъра.

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за запис от VHS в цифров формат

            Ако те мързи - повечето студиа ще го направят за 40-50 лева, ако не бъркам.

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за запис от VHS в цифров формат

              Не съм много вещ, но в щатите са някакви други стандарти. Иначе не би трябвало да е проблем. Ако не намериш решение звънни 0889/593977 Борислав. Лошото е че съм в Троян и е малко далече. Тук в телевизията където работя има доста техника и ще го направим. Поздрави!
              Борислав Русенов - 0889593977

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X