Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

    Днес го открих...

    Безплатен хостинг с Cpanel и без никакви банери или други реклами

    ако нямате свой домайн те ви дават под-домайн
    от типа USER.xxxxxxxx.com / xxxxxxxx - е само пример
    и е савсем безплатно !
    [FONT=Courier New]http://mordor.info/hosting]register here!

    *** 250 MB of disk space
    *** 100 GB of data transfer
    *** PHP5 and MySQL support with no restrictions
    *** cPanel control panel
    *** Absolutelly no advertising!

  • #2
    До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

    Е, до тук с безплатния хостинг: " Проблем, сървърът не успя да извлече търсената информация."
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #3
      До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

      Вярното място е http://www.000webhost.com/
      Това горе е само информацията която дир-а не може да намери.

      Коментар


      • #4
        До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

        И ква е далаверата да си хоствам сайта на Бахамите? Да не мога да вдигна телефона и да си поговоря с съпорта Да не мога да отида в офиса. Не знам. Вече втори месец един регистрант /в Щатите/ не ми отговаря защо не ми пуска платения домейн. Вече мисля да не я правя тази грешка. Ама то и аз не съм кой знае какъв пример......

        ПП
        Стигнал съм на 47 хоп при трейс и продължават звездичките Аре нема нужда !
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #5
          До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

          Имаме достатъчно добра/(и) BG фирми за хостинг, с отличен съпорт, така че не виждам смисъл за глупости... Ако искате безплатен хостинг излиза по-удобно да си го пуснете на собствената машина, от колкото да се ползва нещо с неизвестно местоположение, неизвестна поддръжка и неизвестен uptime

          Коментар


          • #6
            До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

            Ето една класация. Избирай : http://www.webhosting.info/webhosts/
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • #7
              До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

              Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
              Имаме достатъчно добра/(и) BG фирми за хостинг, с отличен съпорт, така че не виждам смисъл за глупости... Ако искате безплатен хостинг излиза по-удобно да си го пуснете на собствената машина, от колкото да се ползва нещо с неизвестно местоположение, неизвестна поддръжка и неизвестен uptime
              Най-голямото приемущество на безплатния хостинг е това, че е безплатен. Той (хостинга) може да не е подходящ за теб или за някой друг, но за много обикновенни хора като мен, който не могат да си сложат сайта на "собствена машина" (какъв ъптайм има твоята?) е прекрасно решение.
              Нямам предвид точно по-горе посоченият хостинг, а говоря въобще.
              Разбира се има хора които са родени за критици или пък поддържаш българския производител?
              Аз лично се радвам, че има такива хора, които предоставят безплатни работи и съм привърженик на идеята "да запазим интернет безплатен".
              но както хората казват ..... "Приятели на вкус няма , казало кучето и си облизало дупето."

              Коментар


              • #8
                До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

                Първоначално публикуван от help40 Преглед на мнение
                Най-голямото приемущество на безплатния хостинг е това, че е безплатен. Той (хостинга) може да не е подходящ за теб или за някой друг, но за много обикновенни хора като мен, който не могат да си сложат сайта на "собствена машина" (какъв ъптайм има твоята?) е прекрасно решение.
                Нямам предвид точно по-горе посоченият хостинг, а говоря въобще.
                Разбира се има хора които са родени за критици или пък поддържаш българския производител?
                Аз лично се радвам, че има такива хора, които предоставят безплатни работи и съм привърженик на идеята "да запазим интернет безплатен".
                но както хората казват ..... "Приятели на вкус няма , казало кучето и си облизало дупето."
                ПОПРАВКА: Единственото преимущество на безплатния хостинг, е че е безплатен. От там тръгват само негативните страни. И повярвай ми, думите ми не са от вроден критицизъм. Няма как една хостонг компания да ти предложи безплатен хостинг. Тя от какво ще живее? За клиента е много яко да има нещо безплатно, разбирам го. Но не може хлебаря да дава безплатен хляб, а обущаря безплатни обувки. Някоя промоцийка за ден , за седмица -да!Може интернет доставчик да ти предложи пакет, в който е включен хостинг. И т.н.
                И, приятелю, няма как да "запазите интернета безплатен". Той отдавна е платен, ще остане платен, че даже и ще поскъпва. За това се подготви психически
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • #9
                  До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

                  Първоначално публикуван от help40 Преглед на мнение
                  Най-голямото приемущество на безплатния хостинг е това, че е безплатен. Той (хостинга) може да не е подходящ за теб или за някой друг, но за много обикновенни хора като мен, който не могат да си сложат сайта на "собствена машина" (какъв ъптайм има твоята?) е прекрасно решение.
                  Нямам предвид точно по-горе посоченият хостинг, а говоря въобще.
                  Разбира се има хора които са родени за критици или пък поддържаш българския производител?
                  Аз лично се радвам, че има такива хора, които предоставят безплатни работи и съм привърженик на идеята "да запазим интернет безплатен".
                  но както хората казват ..... "Приятели на вкус няма , казало кучето и си облизало дупето."
                  Напълно те разбирам, хубави са безплатните услуги - всички предполагам ползваме безплатни пощи, други сайтове с безплатни услуги и т.н. все хубави неща, които се издържат с реклама, но за тях това е бизнес, те печелят от него и поради тази причина предоставят добра услуга. Но нещо от рода на хостинг е наистина прекалено скъпо за поддръжка - работил съм в може би най-голямата в България и просто знам колко е трудно да предоставиш адекватна услуга, дори когато взимаш пари от клиентите си... а какво ли щеше да е положението ако не взимахме? Може да се предложи сравнително лесна за поддръжка услуга предлагаща единствено html хостинг-и, но ако става дума за предлагане и на PHP и MySQL или подобно, то тогава всеки предлагащ такава услуга ми звучи смешен и несериозен.

                  Относно моят сървър - за 200 и малко лева една стара машина P4 1.7Ghz + 512MB Rambus памет. Няколко харда по вкус, един UPS за 150-тина лева, една инсталация на Linux, например Gentoo в моя случай, и имам сървър, по който имам пълен контрол и прави по 2-3 месеца ъптайм, докато не спре тока за над 30-40 минути. Такива машини мисля, че всеки може да намери и за без пари (като се има предвид, че и доста по-слаба предлага повече производителност от безплатните хостинги) и единствената инвестиция идва под формата на UPS-а.

                  П.С. Съжалявам, че разводних темата

                  Коментар


                  • #10
                    До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

                    Темате е интересна. Моето мнение по въпроса е следното - 15.50 годишно (колкото е най-ефтиния вариант в България) всеки може да отдели...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

                      Безплатен обяд няма - с "безплатните" хостинги врътката е че идва един хубав ден когато се появява вместо страницата ти - даи само 10 евро на година и те пускаме - за да платиш цъкни тук. Това при статичен контент не е проблем сигурно html-ите ги имаш някъде запазени - но ако си наблъскал динамични форуми и неща вероятноста да нямаш backup на sql-а е голяма и тогава пиеш една студена вода.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Супер безплатен хостинг - може да е полезно...

                        При цялото ми уважение към всички тук не съм съгласен с вас.

                        ако имаш както казваш ти динамични ...сайтове с бази данни и нямаш backup , то рискуваш да се събудиш без сайт дори и да плащаш 1000 лв на месец. а хостинга по горе е с Cpanel , там проблемите с бакъпа са решени на много по голямо ниво ... от колкото например хост.бг (там няма бакъп и си плащаш като поп)

                        всеки може да отдели 15 лв на година , но точно когато отделяш ..... и един ден се събуждаш и на сайта ти пише "suspended" щото си забравил да го платиш (и по закона на мърфи се пада точно празник ... и трябва няколко дни да почакаш) или защото са ти свършили мизерните няколко ГБ трансфер.

                        а и човека като е отворил темата е писал "може да е полезно .... " за някой е полезно , за някой не е.

                        задайте си въпроса колко безплатни хостинг акаунта които сте претежавали са спряли да работят? ако не можете да си отговорите на въпроса с цифра различна от 0 , то не виждам причина да пишите разсъждения на тема .... сигурно ще ми искат пари....
                        все още има "безплатен обяд" и той е точно в интернет
                        тук все още има хора които правят различни работи само за "слава"

                        разбира се ако са българи , то със сигурност ще искат пари или ще вдигнат цените, но не са.

                        а и още нещо исках да кажа , колегата по горе дето казва "как да си направим сервер" ..... моля те , не дей
                        не че се съмнявам в твоята компетентност .... или че се съмнявам че всичко предлагано от един хостинг работи при тебе (на твоя сервер), но се съмнявам че това е необходимо на хората който искат да си сложат една страница в интернет ....купи си комп, купи си UPS , инсталирай си Линукс, настрои си всичките сервизи който трябват, инсталирай всичките third-parity програми които са нужни за правилната работа на сайта ти ..... и после си сложи страницата на която пише "това съм аз" , няма да отчитаме факта че все още много хора нямат външни ИП адреси или са с динамични, това не е проблем разбира се .... че някой няма да може да ви отвори сайта ... голяма работа, няма да отчетем и факта че много хора получават интернет от малки локални доставчици с лан мрежи в кварталите .... и когато бабата от съседния апартамент изключи HUB-а за да си включи печката сайта ти няма да се вижда пак. Разбира се няма да взимаме и под внимание че Upload скороста ти при повечето доставчици е 4 пъти по малка от Download скороста ти и слабо казано мизерна , а точно тя е скоростта с която хората ще зареждат сайта ти .

                        Та това е , хостинга си е много як , то с пари всеки знае

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X