Обява

Свий
Няма добавени обяви.

конвектор от .DAT в .JPG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • конвектор от .DAT в .JPG

    Дайте от някаде да си дръпна такова нещо
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

  • #2
    До: конвектор от .DAT в .JPG

    Чакай бе, DAT не беше ли разширение за филмов файл(освен и за другото). КЪК ше напраиш от филм снимка?
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #3
      До: конвектор от .DAT в .JPG

      Попитай добрия чичко Гуги този въпрос ".dat to .jpg". От там нататък, предполагам - знаеш.

      Коментар


      • #4
        До: конвектор от .DAT в .JPG

        Пробвах с гоогала ама нещо , нищо смисленно !
        Значи диска го слагам в домашно ДВД и снимките си ги гледам на ТВ-то ама на мен ми трябват за компа той неги разпознава ! А са интересни снимки на джипове дето сме ги правили в сервиза и мислех да ги кача тук ...............


        мерси все пак , ще дерзая
        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

        Коментар


        • #5
          До: конвектор от .DAT в .JPG

          Кажи на Цецо да ти намери тоя конвертор,и без това по цял ден седи зад компа а и знае къде да търси
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #6
            До: конвектор от .DAT в .JPG

            И производителя на фотоапарата ти би трабвало да предлага софтвер за това.

            Ако е камера и филмчета - не знам. Има обаче конвертори за всичко във всичко. Ама си е малко боза докато намериш твоя си (такъв, който ти харесва като менюта и начин на работа).
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: конвектор от .DAT в .JPG

              Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
              Пробвах с гоогала ама нещо , нищо смисленно !
              Значи диска го слагам в домашно ДВД и снимките си ги гледам на ТВ-то ама на мен ми трябват за компа той неги разпознава ! А са интересни снимки на джипове дето сме ги правили в сервиза и мислех да ги кача тук ...............


              мерси все пак , ще дерзая
              Сефте чувам компютър да не чете нещо, което домашно ДВД чете!!! Ако ти си правил диска, предполагам, че си монтирал снимките на видеоредактор. DAT е уиндоуски формат за съхранение на данни. Да не си с Линукс? Изпрати ми 1 файл, да се опитам да направя нещо, че така отдалеч е терсене. accept@dir.bg
              Последно редактирано от velio; 12-03-08, 11:42.

              Коментар


              • #8
                До: конвектор от .DAT в .JPG

                Навярно е vcd или svcd направено от снимки като slideshow - тоест това е филмче за да се извадят ще трябва малко зор с конвертор надали ще стане - пък и качеството ще е доста лошо - много ниска резолюция. На компютър може да се гледа според мене с Powerdvd например. Но във всички случай е по добре ако те интересуват снимките да ги намериш на картинки преди да са вкарани в филма ако има такава възможност.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • #9
                  До: конвектор от .DAT в .JPG

                  Пробвай IrfanView. Това е малка и много лесна програма за разглеждане и обработка на картинки и какво ли не.
                  Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                  Коментар


                  • #10
                    До: конвектор от .DAT в .JPG

                    Power Video Converter конвертира .dat в каквото трябва
                    • Backup VCD Disk(.DAT) to all supported formats;
                    • Backup VCD Disk(.DAT) music to mp3, wav, wma;

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X