Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за записване на пароли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Програма за записване на пароли

    За разкриването на ***** поленца - Snadboy's Revelation.
    За логването на клавиатурата - Invisible key kigger или нещо такова беше ...
    По изключение - ако ще се прихваща отлайн-парола (от уеб-сайт или от уеб-поща) - подходящ трафик снифър като NetSpy също върши работа. Това става и при някои други онлайн приложения, ако знаеш точно кои парчета от трафика за хванеш и да прочетеш. Все още има програми, които не си криптират комуникацията със сървърите...
    Това се сещам за момента ...

    Коментар


    • #17
      До: Програма за записване на пароли

      това, което ти трябва съм го качил в мойта директория
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/DOBERMANN/INSTAL/ "007 Spy Software 3.18 + KG.rar"

      Записва с дата и час: пароли, посетени саитове, набрани бутони на клавиятурата, прави снимка на десктопра през колкото време ти му кажеш. Може да ти праща набраната информация на е-майла или по FTP директно на компа у вас.

      ..абе брутална е.

      Само трябва да обучиш антивирусната.
      Има и други интересни програми, които не ги ловят антивирусни.
      Но тях не ги давам,! С цел да не станат популярни
      Успех
      Последно редактирано от DOBERMANN®; 10-03-08, 01:48.

      Коментар


      • #18
        До: Програма за записване на пароли

        Хубавице,
        при мен любопитството доведе семейството ми до крах.Открих неща които , вярвай ми , ако можех да върна времето , не бих търсил !
        Задай си въпроса , какво от това , което мислиш че ще откриеш , ще можеш да понесеш.
        Тръгваме оттук: В гадния живот ,всеки има нужда от отдушник , според своите лични потребности.При всички е различно. Не слагай ръка върху отдушника.
        Аз мога да загубя детето си. Ти какво?
        Уморените коне не ги убиват , нали ??

        Коментар


        • #19
          До: Програма за записване на пароли

          Има вярно. Аз лично смятам, че останаха съвсем малко неща, които ще ме изненадат, ако започна да ровя какво е правено на домашния компот, но все пак - има.
          В общия случай, ако има съмнение, че се прави нещо "нередно" с компютъра, то тогава просто се прекратява достъпа до него ... По-добре е според мен, отколкото скрито от човека да ровиш къде ходи, какво прави и накрая да му "проговориш" за това. Така не се знае каква ще е реакцията му.
          Малко отклонихме темата ...
          П.П.: Това за отдушника е вярно !!!

          Коментар


          • #20
            До: Програма за записване на пароли

            Здравей,
            Имай в предвит че каквато и програма да качиш за логване на кии и пасуърд ако имаш антивирусна програма то тя ще се бунтува. Идеяата с профилите е добра. Ако целта е да се търси къде се разхожда пц-то в мрежата аз бих акцентирал върху URL логер. ( С едно тъпо прокси става идеално)
            Успех.

            Коментар


            • #21
              До: Програма за записване на пароли

              Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
              Здравей,
              Имай в предвит че каквато и програма да качиш за логване на кии и пасуърд ако имаш антивирусна програма то тя ще се бунтува. Идеяата с профилите е добра. Ако целта е да се търси къде се разхожда пц-то в мрежата аз бих акцентирал върху URL логер. ( С едно тъпо прокси става идеално)
              Успех.
              ..има и програми, които нищо не ги лови.
              Касперски Нортан, Панда, АВГ, ф-прот.... с последни ъпдеити мълчат като неми
              Няма нищо сигурно.

              Аз лично от 2 г. съм махнал всякви антивирусни, не виждам смисъл от тях.
              Ползвам една онлайн, която не се инсталира и лови всичко, което и другите откриват, че и повече.
              До сега проблеми не съм имал.

              Коментар


              • #22
                До: Програма за записване на пароли

                Първоначално публикуван от DOBERMANN® Преглед на мнение
                ...Ползвам една онлайн, която не се инсталира и лови всичко, което и другите откриват, че и повече...
                Дай линк
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #23
                  До: Програма за записване на пароли

                  ясно че темата е за keyloger , но тъй като стана дума и за програма която ".... разкриването на ***** поленца...." не е лошо да хвърлите едно око и на Cain & Abel , която можете да намерите на сайта http://www.oxid.it/
                  тя (програмата) има и много други полезни функции и е нарицателна когато става дума за "кракване" на пароли използувайки Windows приложение.

                  разбирасе ако не ви харесва не я гледайте , или ако случайно сте я видяли я изтрийте

                  за keylogger -a лесно можете да намерите много такива като напишите в гоогле keylogger (2 г ) разбира се там са демо версии (в повечето случаи), но пък лесно можете да си намерите това което сте си харесали в Е-муле, там поне са с кракове.

                  за тези които са наистина запалени има и безплатни соурс кодове на кейлогери в интернет, който можеш да си ....компилираш ... (може би преди това трябва да ги модифицираш за да не ги хващат антивирусните програми) , но това си е цяло издевателство за нормалния потребител .... така че не обръщайте внимание на последните редове.

                  Ето един безплатен кейлогер:
                  http://www.soft32.com/download/63-12...gger-setup.exe
                  той е "орязана" версия на Over Spy
                  за него даже не трябва да си "обучавате" антивирусната програма (поне при мен е така , това със сигурност зависи от антивирусната програма....)

                  Та така , happy keylogging ....

                  P.S. докато логвате клавишите на някой друг ..... се замислете дали и вас не ви "логва" някой
                  хехехе , голям майтап, а ?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Програма за записване на пароли

                    Първоначално публикуван от DOBERMANN® Преглед на мнение
                    това, което ти трябва съм го качил в мойта директория
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/DOBERMANN/INSTAL/ "007 Spy Software 3.18 + KG.rar"

                    Записва с дата и час: пароли, посетени саитове, набрани бутони на клавиятурата, прави снимка на десктопра през колкото време ти му кажеш. Може да ти праща набраната информация на е-майла или по FTP директно на компа у вас.

                    ..абе брутална е.

                    Само трябва да обучиш антивирусната.
                    Има и други интересни програми, които не ги ловят антивирусни.
                    Но тях не ги давам,! С цел да не станат популярни
                    Успех
                    Тази е добра.По-добра не и трябва , но Макавеев е прав 100 пъти има истини , които не са за всеки.Много сила трябва за да си останеш същия, когато ги узнаеш......ако изобщо можеш да останеш същия.
                    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Програма за записване на пароли

                      Първоначално публикуван от DOBERMANN® Преглед на мнение
                      това, което ти трябва съм го качил в мойта директория
                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/DOBERMANN/INSTAL/ "007 Spy Software 3.18 + KG.rar"
                      ***********
                      Доберман, програмката е супер, но се появи малък проблем. След инсталацията се въвежда password, всичко беше ОК, но само 1-вия ден. След пускането и в действие на 2-рия ден със Hot Key вече не мога да я спра, защото не ми приема паролата, имам SnapShots на това каква парола съм въвел, но пак не я приема. Всеки път "password is inccorect", следователно не мога и да я uninstall, за да я install отново.

                      Дайте ми съвет какво да направя.... HELP, харда ще прелее от SnapShots

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Програма за записване на пароли

                        Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
                        Тази е добра.По-добра не и трябва , но Макавеев е прав 100 пъти има истини , които не са за всеки.Много сила трябва за да си останеш същия, когато ги узнаеш......ако изобщо можеш да останеш същия.
                        Инсталирах я и аз - добра програмка само че незнам сега дали да я използвам - не съм сигурна дали искам да разбера ако има някакви неща които мъжа ми да крие и ако ги разбера какво ще направя - мамка му защо го има това любопитство гадно!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Програма за записване на пароли

                          Здравейте,
                          искам да попитам възможно ли е тази програма (007 Spy Software) да работи скрита. Нуждая се от нещо, което да си записва паролите и в същото време да не се издава.

                          Благодаря предварително.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X