Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

    Здравейте, появи се проблем породен от това, че ползвам някои праисторически джиджавки. Фотоапаратът, който ползвам, има за оперативна връзка с компютър споменатия куплунг. За съжаление, всичките ми лаптопи и десктопи са доста по-нови и нямат такъв вход. Както винаги, у нас не се предлагат точно такива адаптери и трябва да се поръчват от странство. Моля по-запознатите от мен, да кажат дали си струва да се захващам с поръчка или шанса да не сработи такава комбинация е огромен като населението на братски Китай, където се изработват тези артикули.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

  • #2
    От: Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

    IEEE1394 адаптер е по-добре да си го вземеш на ExpressCard, отколкото на USB. Но и с двете имаш напълно приемливи шансове.

    Коментар


    • #3
      От: Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

      А защо не си вземеш firewire pci card - ей го къде е - чисто нов. Втора употреба - тук.
      Верно, че само на един десктоп можеш да го ползваш, ама утре може да е у вас.

      Коментар


      • #4
        От: Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

        Десктопите с PCI са на изчезване...

        Коментар


        • #5
          От: Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          А защо не си вземеш firewire pci card - ей го къде е - чисто нов. Втора употреба - тук.
          Верно, че само на един десктоп можеш да го ползваш, ама утре може да е у вас.
          Там е работата, че ми трябва на лаптоп, за да се ползва като уголемен екран на апарата и апарата да се командва от лаптопа. Демек да се снима на сиджимка, но с възможност за ползване и в гората.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            От: Кабел IEEE 1394 и адаптер към USB 2.0 - да или не

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            ... шанса да не сработи такава комбинация е огромен като населението на братски Китай, ...
            Аз в такива случаи, когато много искам да имам нещо, съм си изработил стратегия: поръчвам си всички възможни модели на нещото, като чета и отзивите на хора, които вече са си го купили. Така няколко седмици след поръчката забравям за проблема.
            Затова почти съм станал диамантен потребител на Алито и се чудя къде да събирам излишъка .

            Само трябва да напишеш в търсачката "IEEE 1394 to usb" и излизат цял куп преходници на приемлива цена.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X