Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

    Та както е видно от заглавието на темата домашната машинка претърпя странна,но проблемна злополука.
    Стоейки на вярната си регулируема охлаждаща подложка изведнъж същата реши да се събере.
    От резкият удар се счупиха пластмаските намиращи се в гърба.И лаптопа остана в положение на никъде.
    Нито може да се затвори нито отвори.
    След което бе занесен при фирменият ми сервизен техник които за сега удари греда с намирането на нужната част.
    Или по-скоро намери,но на цена от над 200лв и срок от 20 работни дни.
    Въпроса тук е.
    Ако има някой който знае за лаптоп от модела за части да удари едно рамо.
    Не ми се ще за тая умряла пластмаса да давам такива пари.Не ми се ще и да го пенсионирам.
    При неизбежно закупуване накрая ще поръчам и нова частта,но все пак ми се ще да мина метър което при мен май никога не се получава.
    Та ако някой може да помага с инфо или части.
    Поздрави и благодаря предварително.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

    Цената която са ти обявили е нормална ако частта е чисто нова, освен долния корпус /долен безел/ ще ти трябват и нови панти... което точно за тези слим модели са си пари

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

      Абсолютно съм съгласен,че частта като нова такава е с реална цена.Въпроса е АКО е възможно да се спестят.Това би могло да стане ако се намери дефектирала машина за части.Ако не се намери разбира се ще поръчваме нова и така.Въпроса е че машината врътна 2-3 години и вече цената и като такава е предполагам около 2 пъти и малко над ремонта които предстои.А може и да я надценявам дори.
      Не ми се купува и нов тъй като имам други планове към момента и нова машина не влиза в тях.Та за сега се издирва въпросната част на възможно най-добра цена.Ако не стане знам как да действам.Поздрави и благодаря на всички отзовали се.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

        Да намериш същата машина и със здрава точно същата част е мисия невъзможна.
        Пожелавам ти успех в търсенето.

        Компютрите за жалост нямат нищо общо с колите колкото и да ги сравняваме ;(

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

          Ето я тук, за около 100 лв. Можеш да ми пуснеш снимка на лично или тук, вероятно може да се "отремонтира".
          ;-)
          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за намирането на гръб за Asus K555LN - DM090D

            Поне на този етап се оказа,че ми трябва задният панел,а не долният.Т.е. алуминиевият панел зад матрицата.
            Тъй като лаптопа не е при мен не мога да снимам точно какво е положението.
            Утре или в понеделник ще мога и ще пиша.
            Поздрави и благодаря.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X