Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Най-сетне

    Но случай от практиката ми относно спам глобите : "На изложението човекот си е оставил визитката на щанда ни", че човекот е бил в друга държава, не беше свързано със случая
    Оставянето на визитки не е съгласие за рекламни мейла


    Коментар


    • #77
      От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

      Ония дни ми звънят от Бяла карта, знаят ми името, и почват да ме зарибяват. След въпроса ми откъде ми имат личните данни - каката ме прекъсва, и продължава: - "представяме Ви бяла карта"...
      В нарушение ли са, не съм юрист, и не мога да разбера какво заключение да си вадя от тълкуванията тука.

      Коментар


      • #78
        От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

        Имат ти личните данни от някой, на чийто въпрос за съгласие с условията му за поверителност си отговорил с ДА.
        Влез в дир.бг и кликни на доверените им партньори, ум ще ти зайде на колко много места ти раздават личните данни.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #79
          От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          Имат ти личните данни от някой, на чийто въпрос за съгласие с условията му за поверителност си отговорил с ДА.
          Влез в дир.бг и кликни на доверените им партньори, ум ще ти зайде на колко много места ти раздават личните данни.
          Подариха ми кредитна карта без годишна такса, не е оная Бялата, и пак не я взех. Една гръцка банка. Не ми харесаха точно клаузите, за дето пишеш! Препсувам всяка година и си плащам по 40 кинта само защото по Запада някои неща не стават без кредитна.
          И сега лично - някога ти се кефех, задочно сме се виждали по протестите на счетитата, познах те по опушения мустак!
          Ще да те замолвам занапред да си гледаш магазина и да не ме закачаш!
          Подарената кредитна карта я насиктирих, именно заради кофти клаузи.
          п.с. В занаята ми е да обработвам данните на десетки хиляди като тебе, та още по-малко имаш някаква идея какво и що.
          Последно редактирано от Ivan Terziev; 11-02-19, 14:42.

          Коментар


          • #80
            От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            ...
            Ще да те замолвам занапред да си гледаш магазина и да не ме закачаш!
            ...
            Терзиев много горест си събрал, и от БХК ли те отрязаха?
            Последно редактирано от bokomo; 11-02-19, 21:24.

            Коментар


            • #81
              От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

              Нещо не разбрах как точно ти се бъркам в работата и как те засегнах.
              А за магазина ми не се безпокой, проблеми там отдавна няма.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #82
                От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Нещо не разбрах как точно ти се бъркам в работата и как те засегнах.
                А за магазина ми не се безпокой, проблеми там отдавна няма.
                Относно личните ми данни съм придирчив защото пред очите ми изгоряха имоти след такива злоупотреби. Покрай Ивайло Илиев познавам сума и народ дето ги измамиха. Да ми кажеш как си размъквам данните и нехая, и поради това ми досаждат с реклами е меко казано невярно.
                Ако почна да ти разправям как се размъкват SQL експорти с данни на десетки хиляди клиенти - няма да ми повярваш. И като отворих подобна тема тука как може да се имунизирам срещу подобни измами - срещнах ураганен отпор, дали не ми я и заключиха по навик...
                Не ме закачай на тия теми, щото като отворя приказка и не ми вярвате. Пък нещете да идвате по протести и да видите с очите си.
                Обикновено се стига до подигравки като предните постове, и дотам. Идвате по протести чак като заиграе мечката у твоя двор. Разбираш, че си осъден чак като дойде ЧСИ с полиция да те изрита от бащино огнище.

                https://www.facebook.com/GDPDI
                На 20-ти февруари има протест, може да се убедите от потърпевши и лично как за ден от рентиер се става бездомник.

                GDPR е едно от малкото смислени неща дето се въведоха напоследък, напук на всичко останало. И ми се ще да почнат да набиват канчета по него, щото злоупотребите са за стотици милиони.
                Последно редактирано от Ivan Terziev; 12-02-19, 10:20.

                Коментар


                • #83
                  От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

                  https://www.facebook.com/pokanazadob...type=2&theater
                  Eто с какво се асоциира КМБ по белия свят. Запис от Еврокомисията. След първата третина. Към края е брутално! Мисля, че има наказателна процедура към България. Естествено, по Босфор ТВ няма да ги кажат тия неща.

                  На 20-ти февруари т.е. утре в 16 ч. се събират пред Министерство на правосъдието. https://www.facebook.com/pokanazadobrovolnoizpulnenie/ Който не вярва - да види с очите си.
                  Ха сега трийте ме, подигравайте се и пак ме пращайте в комисията дето защитава циганите!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X