Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Asus k555LN проблем със звука!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Asus k555LN проблем със звука!

    Видно от заглавието старата машинка взе,че се бъгна нещо по случай новата година.
    До снощи бе вързана новогодишно към телевизора и уредбата за да може да ги ползвам за картина и звук и проблеми нямаше.
    Тази сутрин като се излюпих и седна пред машината открих с изненада върху иконката с говорителя да има хиксче.
    Излиза проблем:
    No Audio Output Device is enabled.
    Мъчих се уж драйвър да преинсталирам,пробвах да се върна към един заводски бекъп от 27 миналият месец.
    Уж всичко му е точно ама на няма никой.
    Ни звук ни стон.
    Та дайте идея къде да търся проблема.
    Не че не е невъзможно да е ритнала камбаната саунд картата ама не ми се вярва.Та първо да търсим кучето на другите места.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Asus k555LN проблем със звука!

    Телевизор, вероятно + кабелна телевизия, уредба => утечки => заминала карта. Тънко си се разминал. Все пак - виж дали не се самозабранила в биос-а, ама е малко вероятно.

    Коментар


    • #3
      От: Asus k555LN проблем със звука!

      Мдааааа и мен ме води на там май.Някой кадърен да има желание и знания да погледне, че и да смени каквото трябва има ли?
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        От: Asus k555LN проблем със звука!

        Дай ми ID и pass от teamview на ЛС да погледна с драйверите дали всичко е ОК .

        Коментар


        • #5
          От: Asus k555LN проблем със звука!

          На работа съм днес. Та чак вечерта ще мога.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • #6
            От: Asus k555LN проблем със звука!

            Ще имаш лично!
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Asus k555LN проблем със звука!

              Водих го при фирмената ни баячка,а таковата "АЙЙЙ ТИ" ала бала "Камера мен" му викам аз.
              Преинсталация,почистване и нц.Пак не бе тръгнал.И изведнъж се оказало,че аудиото е заедно с четеца за карти и двете са на един и същ сокет.Явно нещо контакта е бил кофти поради защото след поразместване е тръгнал звука.Т.е. отново става ясно,че жена ми всякакъв тип окабеляване общо не бива да имат никога.
              Сега машинката е прочистена и хвърка обаче аз имам чувството,че са ми отрязали крайник тъй като ми бе сложен 10ка виндолс и сега не знам кое къде и как.Та почвам да го кича отново пък да видим до кога ще ми държат нервите.
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • #8
                От: Asus k555LN проблем със звука!

                Някой да удари едно рамо с идея за това колко е максималния капацитет на рам паметта която мога да сложа на машинката и какъв ти да е.
                Модела са води асус к555лн
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #9
                  От: Asus k555LN проблем със звука!

                  Много по-разумно е да отвориш капачето отдолу и да видиш колко слота имаш и какво е завряно в тях. После е лесно...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Asus k555LN проблем със звука!

                    Има и едни цифри зад модела които също са важни . Но като цяло по повечето сайтове пише :

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X